Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
21. júl 2009

winon to hej, ale potom mam pocit, ze ma nepotrebuje, ked sa napapa aj vyspinka bezomna bez problemov 🙂

johnie
21. júl 2009

ahojte... claudi moja stravi polku tyzdna u mojich rodicov a nerobi jej to ttiez keine problem... a som rada
ale aj tak je to krasne ked si prideme po nu alebo ju dovezu jak sa na nas vrhne 😉
baby ja sa chcem popytat o radu, prala som veci malej a hodila som do prania aj papucky a tenisky a topanocky(tie mi pustili cervenu farbu) ja som ale dobra kravisko 😠 no a nove satocky sa zafarbili... co s tym? prosim poradte.. mam nerv 😠

claudinka
21. júl 2009

johnie asi skus vanish alebo nieco na vybielenie..

claudinka
21. júl 2009

ok babulky lucim sa ja.. 🙂 zajtra snad vyjde to kupkanie, co na FB organizujem 😝 uvidime
ak by mal niekto zaujem, zajtra niekde kupanie v Ba, este nevieme, kde presne, dajte mi vediet 🙂

luciankasebastianko
21. júl 2009

ahojte tak som počital
bubinko všetko naj k narodkam 😉
bendy držime palčeky 🙂 možno je to len teplom ale rony dala dobre rady tak to určite zaberie

luciankasebastianko
21. júl 2009

počitala 😀
a inak v BA som nič nekúpila ☹

rony253
21. júl 2009

no fotky som zmensila,ale teraz uz nebudem robit album, lebo som unavena ako kon, nevladzem, idem si trosku oddychnut osprsit sa a spat, vcera som bola dlho hore a dnes som umierala od unavy. Zajtra tu ma byt horuco a aj este kramujem no hruza.
Johnie neviem, ja mam tiez problem odprat veci kde sa nachadza mrkva, ana pofarbene neviem, vanish je na prd ale skus.
tak vam prajem pekny vecer a zajtra pridem nakuknut.
Inak mala sa mi uz od siedmej dva krat kratko prebrala, je tu horuco jak svina a vypadla jej duda.

luciankasebastianko
21. júl 2009

dobrú rony 😵

luciankasebastianko
21. júl 2009

halloooooooooo

luciankasebastianko
21. júl 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúúú

claudinka
21. júl 2009

bru bru
zajtra ideme na kupalisko Delfin v Ba, tak sa pridajte, kto chcete 😉

bubinko83
22. júl 2009

dobre ranko 😉 Prvaaaaaaaaaaaaaa 😠.........................me mali skory budiček 🙄

kamilka12
22. júl 2009

Dobréééé rááánko 🙂

bubi - ja som hore od 4.40 ...Martinko vypil mlieko a spí dalej..doteraz. Ale mňa chytil straaašny hlad..tak ja som už spať nešla. Dnes bude teploooo 😝 Škoda že na sobotu už hlásia ochladenie..chceli sme sa íst kúpať ☹

eweny
22. júl 2009

Dobre ranko prajeme..dnes nas caka poriadny hic..v byte to zas bude sauna 😢

claudinka
22. júl 2009

bre bre 😉 to bola zase noc.. maly kazdu chvilku hore z tepla a nevedel sa chudacik ulozit fuj

johnie
22. júl 2009

ahojte,,
claudi raz som videla tvoju temu nieco o webstranke, alebo blogu, a neviem to najst, ak sa da vies mi pls hodit link,,,, thanx 😉

johnie
22. júl 2009

😵 dakujeeeeeem

silwietta
22. júl 2009

ahojte dievcence... ja som musela ist spat vcera skor, lebo maly sa nevedel ulozit v postielke, tak som si isla lahnut a zobrala ho k sebe a hned spinkal drobcek malinky.... presla mu uz hnacka, vrackanie aj teplota, uz "len" kasle, takze uz je fajn... mam taky pocit ze mu teraz dost vadia tlaciace sa zubky, som mu to natrla gelikom a hned sa upokojil...

bubinko83
22. júl 2009

kamilka my sme siedmej zaspali a zobudili sme sa teraz.

winona24
autor
22. júl 2009

bré ránko dámy 😉

eweny
22. júl 2009

Tak uz aj moj drobec haja..snad potiahne nejaku hodinku,nech sa stihnem uclovecit..pojdeme sa potom trosku pohojdat a potupkat na preliezky co mame medzi cinzakmi..doobeda je tam chladok..

claudinka
22. júl 2009

aj ja letim do sprchy, kym spinkame

eweny
22. júl 2009

Totalne infartkovy stav chytam z nasho obecneho rozhlasu..huci to nenormalne a samozrejme ze mi to drobca zobudilo,sa vzdy zlakne a zacne revat..nastastie,ze sa mi ho podarilo este uspat..

winon,ahoj 🙂

skrecok
22. júl 2009

Ahojte baby,
ja som sa prave naranajkovala a maly zatial spinka. Ja som uz na nervy, stale sa mu nieco nepaci... Mam velky problem ho aj prebalit, obliect (je to neprijemne ked sme u lekarky)... Ked mu nieco nedovolim co nema tak opat ten strasny plac... Ani na rukach nechce byt, jedine na nohach alebo hrat sa na nahanacku stvornozky, v choditku nechce byt. Nechce napr. ani tapuskat, vzdy ked mu to robim tak sa hneva. Mozem sa snazit kolko chcem, v klude a takmer nic nepomaha. Od vcera nechce ani papat, iba mliecko. 😔

eweny
22. júl 2009

skreci,no mas to teda tiez perne..ale to vacsina z nas..asi je to take obdobie..

winona24
autor
22. júl 2009

my hajáme...čakám že sa každú chvíľu zobudí

natasa8
22. júl 2009

ahojte..... aj mne malal haja, prisla som sa postazovat ☹ ☹
vcera zase nic nejedla... na ranajky 2 lyzicky kase, desiatu uplne prespala, obed 2 lyzicky, olovrant 4 lyzicky vyzivy.. vecernu kasu spraskala,... to ona nema mieru, je schopna spraskat aj dvojitu porciu ale potom grcka, vobec neviem kolko jej toho vecer dat, stale len usta otvara ☹

dnes rano zase odmietla ranajky ☹ ked citam kolko a ako pekne vam deticky papaju, je mi do placu, fakt uz neviem co robim zle ☹ ☹

noc bola hrozna - najskor sa budila kazdu pol hodinu, no a potom bola od druhej do stvrtej uplne hore......
v postielke revala, tak som ju zobrala ku nam do postele, ale to sa snazila zaspat tak ze mi natahovala vlasy pripadne sa mi znazila vylupnut znamienko......

skreci... drz sa, urcite je to len take obdobie co prejde,...

winona24
autor
22. júl 2009

natas ☹

skrecok
22. júl 2009

Sakra, vymazalo sa mi co som chcela napisat. Uz to necham tak, mam velku depku zo vsetkeho. Sme tu akoby obmedzovani co sa tyka dolneho poschodia kde je kuchyna a pod., maly sa dole nemoze stvornozkovat (je tam sama keramika, kvetinace, a chlpy od psa - nemozem predsa kazdy den vysavat) a ja urobit v klude nieco v kuchyni. Hore nemozem nechat sameho... Hlavne, ze mi nasi povedia, ze som neschopna. 😠 Ved nechcem riskovat, ze pozuje jedovatu rastlinu, zhodi kvetinac alebo rozbije nieco a ja potom budem mat velky problem. A zakazy ako "nono nesmies" alebo "fuj" maly este nechape. Nebavi ma takyto zivot, najradsej by som niekam vypadla. 😔

No super, maleho zobudil zvoncek....tak musim koncit. Majte sa krasne.