Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
23. júl 2009

lucii to mi je luto s mamou

skrecok
23. júl 2009

Ahojte mamicky 🙂 ,
v prvom rade srdecne gratulujem vsetkym oslavencom. Joj, to ale leti a o chvilu budu mat 1.rocik.

My sme dnes boli v Aquaparku v Senci, bolo super, ale vodicka mohla byt studensia. Vonku horuco a voda moc tepla, manzel bol taaaak nestastny ze sa nemal kde ochladit. Vsetky bazeny boli moc teple, aj ten plavecky.
A najlepsie bolo, ze coraz viacej ludi hovori na Riska "Ake krasne dievcatko..." 😅

zuzana1710
23. júl 2009

luci,no tak to verim,ze je to zaberak na nervy..ale po skaredom pocasi vzdy vyjde slniecko...neboj vsetko dobre dopadne,len treba mysliet pozitivne.

johnie,pocula som uz o tom tom boy...a toto podobne robi aj moja.a ked ju hresim,tak ona sa zacne so mnou vadit..zacne kricat a nesmierne sa na tom bavi...a hned sa mi zlepsi nalada...len aby to nebolo tak aj v neskorosom veku,ze mi bude skakat po lebke 😅

luciankasebastianko
23. júl 2009

johnie ďakujem 😔

luciankasebastianko
23. júl 2009

baby dnes tu nebola ani annička 😕

skrecok
23. júl 2009

idem vecerat, doteraz sme polievali zahradu a kvetiny. Totalne sucho je vonku.

zuzana1710
23. júl 2009

skreci,ahoj..ja podla fotiek na Riskovi nic dievcenske nevidim... 😉 😉 ale moze ti to byt tak jedno..mne do 9 rokov vraveli,ze no daj papa chlapcekovi a podobne..klideeek.

johnie
23. júl 2009

ja som dnes varila malej karfiolovu polievku : 2lyz.polohr.muky na sucho oprazit , potom pridat 2lyz.oleja, premiesat, zaliat 2dcl vyvarom, premiesat, pridat na male kusky pokrajany karfiol-taku vacsiu ruzicku, ked je karfiol makky pridat trochu UMmlieka... a chutiloooo, teda babka hovorila lebo jej to ona davala... tak som rada ze aspon neco

johnie
23. júl 2009

mna strihali nakratko do 13tich rokov... a to som mala kucerave vlasy, a robili mi majklo dzeksonovsky mikrofon na hlave... vsetci sa mi smiali... ze ovca a pod... 😀

rony253
23. júl 2009

AHOJTEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee prave som dokoncila dva nove ALBUMIKY nove fotooooooooooooooooos, kto ma cas 🙂

luciankasebastianko
23. júl 2009

jeeej rony aká milá a ten copik fontánka 😀 no paradnicá

johnie
23. júl 2009

ronyy skvele fotky
sa mi paci ako tam mas popisane ktoje koho mama sestra dcera... 😉

jana.hcsba
23. júl 2009

fuuuha, len som pridala fotky a tolko ste popisali.

tak kto chce kuk na album dovolenka 🙂

kamilka12
23. júl 2009

Ahojteee

iba som vás prišla pozdravit...a idem upratať kuchyňu...Mám pocit, že najlepšie sa mi upratuje, keď chlapi už spia 😀 Jááááj taká som nervózna že nestíham upratovať..v sobotu čakéme návštevu a ja už teraz stresujem, že nestihnem všetko čo som chcela. Cez deň je upratovanie nemyslitelné pri malom a horšie je...že on mi k tomu neporiadku ešte aj pridáva další 😖

johnie
23. júl 2009

ja idem chrapat... gut najt evrybady

rony253
23. júl 2009

johnie, to som si len urobila robotu navyse, tak by ste nevedeli o koho ide 🙂
inak BLAHOZELAME oslavencom a my oslavujeme zajtra desinu.
narobila som sa na tych fotkach horor pre mna, uz ma prdel boli 😀

rony253
23. júl 2009

ahojte super fotos Jani, ta rybka v bazeniku je super.
mala je uz velka slecna 🙂
dievcence idem hodit sprchu a na haja, o chvilu urcite kojiiiiiiiiiiiiiiiim, dobru noc prajem

luciankasebastianko
23. júl 2009

jaja krásna rybka aj velka aj malá 😀

luciankasebastianko
23. júl 2009

dobrú rony idem aj 😀 ja zajtra rano plávame takže dem sa oholiť nech som kočka v plavkach

jana.hcsba
23. júl 2009

dakujem - sme sa snazili 😉

no my dnes budeme mat zlu noc, uz som bola za malou 3x. tak idem sa rychlo okupkat a spat. asi aj ide burka.

claudinka
24. júl 2009

fuuuha ze az na druhej strane som nasu temu nasla eeejha to co toto? 😀 burka vam net pokazila? 😀 😀

eweny
24. júl 2009

Ahojte maminky..dodatocne gratulujeme vcerajsim spoluoslavencom k 10 mesiacikom 🙂

rony,gratulujeme k dnesnej 10 🙂

eweny
24. júl 2009

Ako vidim,tak tu dnes este nikto nebol?..a to co?..hmmm

vejinka
24. júl 2009

ahojte kocky...tam v noci sa tu prehnala burka a co mame pod vodovodnym kohutikom vonku velke vedro..tak to nam lietalo v noci po dvore a robilo hrozny ramuz...v noci aj vypadlo poulicne osvetlenie a nevidela som ani nakojit..a samozrejme nemohla som zazat lebo by nas komare zezrali a tak som si svietila mobilom ..sranda a aj tak som dostipana takze to mam asi jedno 😅 cize dnesnu noc som ani oka nezazmurila..navyse maly mi posledne dni zaspi uplne nacapeny na plienke na brusko co doteraz nebolo...a vzdy ked sa pozriem tak mu ani nostek nevidiet a kedze sa bojim aby sa nezadusil musim ho obracat..ale skoro vzdy sa mi zobudi..horor

aj vase deti vas tak hryzu?? ja uz ozaj neviem...jak mu mam vysvetlit ze zubky su na zhyzenie potravy a nie na brusenie tesakom na maminom tele...ci je to koleno plece nos laket alebo cast ruky..jemu je to jendo a ked skryknem od bolesti tak sa rozreve..a je to taky mojkacik..to sa mi najviac paci len mama a mama a tak to vie krasne povedat cistucko a minule muz ze...povedz uz konecne aj tatooooo a maly ze mamaaaaaaa 😀 😀

zlate toto obdobie je najviac vycerpavajuce ale aj najviac radostne...maly mi od vcera zacal tapuskat..aj dnes v obchode pred predavackou tapi tapi...no zlaty je aj sme ho natocili...su to len prve pokusy cize este sa presne obcas netrafi do rucicky a len tesne vedla 😀 no ale na spapanie je...a uz rozsiril svoj repertoar slabik..a vie povedat nie..to slovo asi bdue vyuzivat najvaic 😀

rony sarinke gratulujem k dnesnych okruhlim desatinam 😉 a vcerajsim oslavencom tiez vsetko naj naj naj 😉

vejinka
24. júl 2009

no a zacina ma boliet chbrat lebo on xce vsade byt a vswtko vediet takze vacsinu dna som zohnuta a on si chodi kade tade...dali sme aj do chodaka a behom par sekund je na druhej strane izby..no a ja som sa tesila ze konecne chodi a terazma muz musi kazdy vecer masirovat ...a mame problem ..tie topanocky co mal su mu male..tlacia ho akze hned ako dojdeme domov na liptov sa kupuju nove topanocky..co uz ..nenecham ho trapit sa v malych ked vidim ako mu prstek az vonku z koze vytrca...kedze su to kozenne topanocky ktore sa troska poddaju on to az tak neciti...ale tak vidim ze to uz nemoze mat.

sakra ked tak po sebe citam tolko chyb a pisem jak madar 😀 ospravedlnte ma dievcata za pravopis.. 😉

vejinka
24. júl 2009

kde ste vsetky?? 😨

rony253
24. júl 2009

ahoj tuuuuuuuuuuuuuuuuuu, teraz som zapla pocitac 🙂
mala sa hra, prave sa pokadila, idem ju prebalit
predchvilou sa Sara zobudila a ja som bola na nakup
a este tlaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 do gati
boze uz aj my mame dnes 10. mes, uz bola Sara na svete o tomto case, stale na to myslim, ked je o mesiac starsia. no idem ju prebalit, tu moju kakosku

vejinka
24. júl 2009

rony ahoooooooooj nadherne fotecky kukala som ...no zlatunka je 😉

winona24
autor
24. júl 2009

ahpjte...
oslávencom všetko naj.... 😉 😉 😉

my sme tiež pred chvíľou naložili...do nočníka 😉

rony253
24. júl 2009

dakujemeeeeeeeeeeeee za gratulacie