Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
27. júl 2009

zbuky to nie su, lebo takto vymysla uz niekolko tyzdnov a v puse nic podozrive.
Jedine co jej chuti je vecerna kasa, inak odmieta ovocie, jogurty, vareny obed..... na ranajky pecivo zje kusok, potom len rozhadzuje 😠

Dnes som uz krabicu UM kupila, skusim jej ho vecer dat, vsetci tvrdia ze potom bude spat skoro celu noc tak som zvedava. 😒

S pitim nastastie problemy nemame, krasne pije vodu, cca 3dcl za den plus MM, no a vecer sa dotlaci tou kasou. Takze od hladu neumrie 😅 ale to ze stale vyhadzujem resp. dojedam vsetko co jej navarim alebo kupim ma uz fakt stve 😠

natasa8
27. júl 2009

lucianka .. ta foto "turista" je uzasna 😀 do casaku 😉 😉

mishusha
27. júl 2009

natasa... velmi sa netes.... s tym UM to nie je u kazdeho baba rovnake...nasa mala vobec neprespi na UM celu noc... uz zial nekojim, ale vzdy vecer mame UM (po kasi je hladna uz za dve hodky, mrska mala 😀 ) a potom okolo 2 v noci... no stane sa ze vydrzi aj do rana 5 cca 6 co je uspech 🙂
dokonca sme skusili aj to zasycovacie mlieko, myslim, ze to bol nutrilon zlty... a to ste mali vidiet aky rev spustila uz po hodine a pol 😒
takze naty, drzim palce, aby ste to zvladli... a teraz ma tak napadlo, nemoze to byt trebars aj travenim? nemava zapchy???

mishusha
27. júl 2009

lucianka... tu foto fakt treba poslat do nejakej sutaze 😉

mishusha
27. júl 2009

lucianka, este jedna vec....ja som hrozna....otrava ....
mozem sa spytat, kde ste kupili tie farebne lopticky, co mate v bazene???

vejinka
27. júl 2009

ahojte dnes sme malemu kupili topanocky..tieto http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo... 😉

luciankasebastianko
27. júl 2009

mishusha ďakujem a kupila som ich v tescu teraz stoja asi 6 euroa je ich tam 100 ks 😉
veji zabudla som ti minule - aj mna maly stale kuše a všade 😲

bubinko83
27. júl 2009

lucianka,boli sme už na kupku v BN ale tento rok sa nam len raz podarilo,lebo momentalne prerabame byt a nemame ani čas.

luciankasebastianko
27. júl 2009

a kde ste ja som u babky tak s maly behajú tety

luciankasebastianko
27. júl 2009

aj ja som bola len raz ale bola zrovna studená voda ale ešte skúsim 😝

bubinko83
27. júl 2009

my sa toto leto dostaneme ešte možno raz.Ale ja chodim aj tu v TO na kupko a da sa,ale zo začiatku bola dost studena voda.Maly sa tam nechcel kupat.

luciankasebastianko
27. júl 2009

si priamo s TO

bubinko83
27. júl 2009

luci,ano som priamo z TO 🙂

annie13
27. júl 2009

ahojte potrebujem PORADIT
Branko si posledne tri dni bucha rucickami po uskach, ako keby si daval facku, co to moze byt
v noci reval ako najaty bojim sa ci mu nieco nieje

a na chrbatiku ma cerveny flicik asi tak na 1,5 cm, v strede je to dozlta a na dotyk je to draplave, ale nemykne sa ani neplace ked sa mu toho dotknem

vejinka
27. júl 2009

ann ahoj veru netusim co to moze mat ale ked ho to neboli skus mu to natierat infadolanom..to je na kozu 😉
aj erik sa suchal po usku...ale mal tam komari stipanec tak preto..natrela som mu to fenistilom a do tyzdna bolo po suchani

mishusha
27. júl 2009

annie... a aj ho uska bolia na dotyk? deti od susedov mali taketo trable a mali cosi s mandlami....
ale ak ho boli tak radsej chod za dokynou.... moze to byt zapal stredneho ucha...

a s tou vyrazkou asi velmi nepomozem... ale kiahne to nebudu, neboj 😉

bubinko83
27. júl 2009

annie,aj naš maly to ma a vyzera to ako nejaka lišaj ,teda aspon to čo ma Filipko.On ma dokonca 2 take fliačky,jeden na bruchu a jeden na zadočku.Ale nemyslimže je to niečo važne.Ideme v auguste na poradnu ukažem to dokine čo mi na to povie.

bubinko83
27. júl 2009

a stymi uškami chod radšej aby tam nemal nejaky zapal ☹ Aj unas mal jeden chlapček nejaku infekciu v ušiach z kupaliska.Ale bol starši asi okolo 12 rokov.Ale tebe maly nema ako povedat čo mu je.Určite ti tym ale niečo naznačuje. 😖

vejinka
27. júl 2009

no tak my uz hajame...som zvedava do kedy

bubinko83
27. júl 2009

baby aj vam sa decka tak často budia ked je takto teplo? 😒

bubinko83
27. júl 2009

myslim v noci

rony253
27. júl 2009

ahojte babeny, my uz hajuskame asi hodinu a ja vas idem docitat.

rony253
27. júl 2009

annie, chod s tymi uskami radsej k doktorovi, moja znama tu v rakusku ma synceka takeho stareho ako nase deti a dnes sme spolu volali, maly Johannes ma hnisavy zapal stredneho ucha, s uskami nie je sranda, na to davam najväčši pozor na prievan,a teraz v lete, sa vsade otvaraju okna a taha, stale upozornujem doma na prievan a moj muz uz vie, ze musi davat bacha, lebo som mu povedala, ze ked mala bude mat prievan, nebude on s nou plakat ale ja. tak uz dava aj on bacha. ale urcite by som necakala, ale sla hned k doktorovi.
Vítam novu členku do clubu Mishu, ahoooooooooooooooooj Misha, nam vysli prve zubky asi pred troma týždnami jednicky dolu a dnes som uz videla ze s hore uz konecne jedna prerezava a druha ma uz tiez malicku dierku na prerezanie, ale horne dasna ma este aj pri dvojkach opuchnute, a to uz ma urcite aj mesiac opuchnute a az teraz sa prerezavaju.
idem popozerat vase fotecky.

rony253
27. júl 2009

Luci, no maly je podareny, neverim vlastnym ociam ako krasne stoji, super 😀

vegalogic
27. júl 2009

ahoj natasa, ani mne mala velmi nechce jest. vacsinou len pije vodicku alebo trosku cajiku, mam pocit, ze za den jej vypije aj 500ml. Naucila sa, resp. objavila, ze moze jest sama, tak chce jest len sama, co je obcas problem. Ked uz nic nechce, dam jej do umelohmotnej misky chrupky alebo BEBE kekse alebo piskotiky a to pomaly zje. Sice cast je na zemi a cast aj na nej, ale je spokojna a vzdy nieco zje.

mishusha vitaj, mala je podarena, taka mala baculka, nie ako ta moja!!! 🙂

k zubkom - Miske prvy vysiel ked mala 6mesiacov a teraz ich ma 6 a zda sa, ze sa tlacia pomalicky dalsie.

vejinka
27. júl 2009

tak my uz mame za sebou jeden srdcervuci plac..z nicoho nic 😔

vejinka
27. júl 2009

koncim dievcata som uplne mrtva...dobruuu 😒

ollako
27. júl 2009

ahojte
annie radsej chodte k lekarovi s uskami nie je ziadna sranda 😒
natas my mame tiez problemy s papanim, dnes zjedol totalne minimum, ale musim sa pochvalit, ze dobre spinkava cez den dve niekedy az tri hodiny doobeda a hodinu az dve poobede. tak aspon nieco sa zlepsilo, ale v noci spi strasne, zle, ale citala som , ze to moze byt aj hladom, ak zle cez den jedava, tak v noci je proste hladny a aj to tak vyzera, vzdy si musi v noci cucnut..tak som sa rozhodla, ze ak bude odmietat prikrmy cez den, tak ho budem aspon vela kojit, mozno to pomoze ..citala som to na koliske.sk...doteraz som to praktizovala tak, ze som ked malinko spapal, ponukla som mu caj, ale o hodinku znova, ale to nemalo vyznam, lebo bol potom mrzuty a ja som ho nechala , ze nech je viac hladny a potom som ho ponukla zase a nakoniec to dohnal pred spanim kedy som ho nakojila...no uz mrnci idem za nim 😝

rony253
27. júl 2009

Miska a kajkas, mate krasne deturence, super fotky.
Nasa Sara zatial pekne papa. Ked sa zobudime ma MM niekedy viac niekedy menej a potom aj tak spapa zemlu s malom a vypije cajik, desiata plna miska kase s ovocnou vyzivou, to zje stale, chce na desiatu nieco teple. Striedam jej tie kase vselijake, aj mliecne aj nemliecne, a stale ma s inym ovocim. na obed mi zje okolo 200 gr, a velmi jej chutia Hippka s ryzou zeleninou a kuracim mäsko, to tak praska, ze sama usta otvara a ked fukam na lyzicku tak sa rozculuje nech jej uz dam, ale to musi byt hladna a spapa vsetko, potom pije cajik poobede papame vselico, raz ovocie s keksami od Hipp alebo jogurt alebo len vyzivu, a dnes som jej kupila od 10 mes, take trhance s jablkom Hipp a mliecnu ryzu tiez s dacim vraj ako zakusok, tak skusime zajtra. a ked ide spat MM, ale dne som ju napr poobede kojila, a nepapala ine.

rony253
27. júl 2009

jooooooooooj a GRATULUJEME oslavencom, veji aj Erikovi malemu teda uz velkemu chlapovi, je zlatunky. Stale ho mam pred ocami, ako ste boli v Larione u nas v apartmane a mala som ho na rukach ako sa na mna pozeral, a tak sa pod fuz usmieval, zlatunky bobček. 😀