Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
27. júl 2009

tak som spat... pocuckal si troska a spinka dalej asi bol smadny..este celkom nespinkal a neprotestoval, ked som ho dala do postielky a hned zavrel oci a spinka

ollako
27. júl 2009

rony tak mala ti poradne papa, to moj spapa za tyzden 😲 ..ja neviem preco tak malo je ☹
ale nevyzera zle..uvidim ako bude zajtra, ale budem ho aspon vela kojit, ked nic ine 😅 ...je to des zo vsetkeho spapa len pat, sest lyziciek a dost a niekedy grgne taak akoby zjedol za vagon, a potom som z toho zmetena, ci je vlastne dojedeny, alebo co 😕

luciankasebastianko
27. júl 2009

ahojte idem počitať
ollako na vianoce už idete bývať?

ollako
27. júl 2009

no hadam, ale na ktore to neviem 😀

winona24
autor
27. júl 2009

no ahojte....dosť ste toho popísali,ybežne som to prebehla,čítať do detailov sa mi nechce.... 😝

ANNIE bež k dr.....s uši nejsou žerty....radšej zbytočne ísť k dr ako neskôr ľutovať....držím palce...

VÍTAM novú face 😉 😉 😉 😉

a GRATULUJEM oslávencom 😵 😵 😵 😵 😵

johnie
27. júl 2009

caute ahojte... ako??? 😎

winona24
autor
27. júl 2009

johnie fasácki.....ježiš to je čo za slovo...asi starnem 😀

johnie
27. júl 2009

mno ja mam muza na nocnej... akoze co mam teraz robit? 😀

luciankasebastianko
27. júl 2009

rony dakujem 😀

winona24
autor
27. júl 2009

johnie relax.....

johnie
27. júl 2009

idem ja farmovat 😝

winona24
autor
27. júl 2009

ja už som dnes aj posiala aj zožala.....johnie 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
27. júl 2009

dobrú kočky idem buvať 😵

babuci
27. júl 2009

ahojte babenky. my mame dnes 11 mesiacikov. tak este mesiac a mame rocik🙂)) boze to ale leti.

co mate nove?

vejinka
28. júl 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? 😨

vejinka
28. júl 2009

tak to sa mi nestalo ani nepamataaaam 😀

vejinka
28. júl 2009

rony aj ja to mam pred ocami..a este ako spolu so Sarinkou sedeli na posteli vo vasej izbe a tahali sa za bundicky 😀 😀 😀 😀 a tusim aj branko tam bol a tomu prezmenu moje dieta bralo topanocky ak si dobre pamatam alebo naopak branko tahal jemu? no uz neviem ale bolo to zlateee 😵

vejinka
28. júl 2009

a dnes zasa perem teda uz mi aj dopralo len cakam kym sa troska slnko oprie o balkon aby mi zima nebola pri vesani

vejinka
28. júl 2009

no a uz aj na zajtra mam robotu...kooopec triciek zehlit...esteze len tricka zehlim 😅

vejinka
28. júl 2009

a tusim trpim samomluvou...kde ste zeny?? 😉

vejinka
28. júl 2009

tak nic ja idem vesat...ale zostanem pripojena keby daco..

rony253
28. júl 2009

ahoj veji a vsetky babeny, ktore pridu... 😀
veji tak mas co robit, my sme boi od siestej hore, tak uz sme si pospali prvy hodinovy spanok
noc bola otras som totalne nevyspata, malej sa prerezavaju vrchne jednicky a len sa prehadzovala a mrncala a sadala si a na mna sa tlacila no chuda moje. ja som uplne hotova 😔

jana.hcsba
28. júl 2009

ahojte? 😎
tak stale je tu prazdno?

ako sa mate?

my super, sa tesim, Paulinka vcera prvy krat sa drzala sama a stala pri nabytku! 🙂

jana.hcsba
28. júl 2009

veji novu fotku,
no aj ja musim dat, len ked ja vzdy fotku s mojou tvarou Paulinke pokazim. 😀 😀

vejinka
28. júl 2009

jana...ved ja tiez kazim kazdu fotku kde nieje Erik sam 😀

jana.hcsba
28. júl 2009

no ja idem, tak som Vas dosla kuki, nic som nevidela, 😀 tak zas mozno vecer nakuknem. 🙂

vejinka
28. júl 2009

jana...super paulinka je mala sikovnica 😉

rony taaak uz dovesane a teraz mam volno kym maly nevstane a pojdem mu robit papu..dnes bdue mat zemiaciky masko a brokolicu

vejinka
28. júl 2009

no vidim ze to tu zira prazdnotou..

natasa8
28. júl 2009

ahojte... no ja som vas prave docitala

ollako- u nas je to s papanim uplne rovnake, zje 4-5 lyziciek v tom lepsom pripade, obcas si potom aj grgne, a uz do nej nedostanem vobec nic. 😠 tiez v noci vela kojim, som z toho unavena, navyse teraz ked je rost v postielke tak nizko je to pre mna zaberak aj 6-7krat za noc ju z tade vyberat a davat naspat.

trosicku sa to zlepsilo s ovocim, uz ho uplne neodmieta, ale ona chce ovocie papat len tak ako dospeli, takze odhryzovat si z banana alebo z broskyne. Samozrajme takto zje maximalne 5cm banana alebo 1/3 borskyne. Take ze popucim a davam lyzickou u nas nehrozi ☹ Jablcko by jej mozno aj chutilo, ale nema ako pozuvat, takze co si odhryzne to aj vypluje, kedze mame zatial len 2 zuby.

janka... gratulujem 😵 😵 😵 paulinka bude o chvilku cupitat 😉 😉

natasa8
28. júl 2009

tak aj ja som si zmenila fotku, tu predchadzajucu som tu uz mala hrozne dlho 😉