Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
28. júl 2009

no pekne luci...si ho zničila....už len aby spal do rána bieleho....

ako my dnes s Naty....zobudila sa o pol ôsmej (spala 12hod. 😝 ) ,dala som jej mlieko a zalomili sme a zobudili sme sa o 10,30...nemóres strašný 😀 😀 😀 😀 😀

rony253
28. júl 2009

tak win, u nas je to nemozne, takto dlho spat 🙂
veji topky su super, Eik je zlatunky, a co by som ja dala, keby mi po kupani takto kludne lezala 😀 ked ju vyberem z vane, ani ju neviem polozit do lahu, lebo sa napne jak struna, a prdel s pindulou tlaci hore robi mostik 😀 a reve na raty, stale ju musim niecim ukludnovat. to bude dobry nervacik to moje dieta 😀

winona24
autor
28. júl 2009

mno rony hanba mi...ale tak toto rozhodne nie je na dennom poriadku.....to sa podarí tak raz za týždeň možno 😅

luciankasebastianko
28. júl 2009

rony ešte nespíš už je 21:14 😵

winona24
autor
28. júl 2009

no nič....idem ja...keby niečo somn FB...tu aj tak nikto nie je 😉

rony253
28. júl 2009

este nespim, asi sa to posunie na 22.00 😀
tak sa s vami lucim a pojdem sa dat dokopy, prajem dobru nocku a bozkavajte drobcov. papa 😉

luciankasebastianko
28. júl 2009

Dobrú idem aj ja možno 😕

perlab
28. júl 2009

ahojte,
čítam, že bola zasa obľúbená téma: topánočky 😉
ja som objednala tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5887229
v sobotu ideme na svadbu, tak dúfam, že nám sadnú k šatečkám
cmuky .... a dobrú nocku prajem 🙂

perlab
28. júl 2009

tá baba má predajňu v BA a má ich za 34€ + poštovné

perlab
28. júl 2009
johnie
28. júl 2009

ahojte,
ja sa chvalim ze sme sa nakoniec rozhodli ist na chatu
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/rekreacny-d...
tak sa tesiiiiim mame tam par znamych bacov
dnes bola poradna aj s ockovanim do obidvoch noziek a akktualne miery su 7780 a 71.... prcek 😉

silwietta
29. júl 2009

Dobre ranko prajem!

johnie ta chata vyera dost pekne... bude to mila dovolenka...
perla, tie topanocky su nadherne, ale ta cena brrrrrr... som si kukla aj nove fotky na FB... hrozne zlata ako spinka s tou vypucenou ritkou 😵
a ten hafan je vas?

rony253
29. júl 2009

ahojte, mala spinka ale o chvilu uz bude hore,
Johnie ake ste mali teraz ockovanie? Na chate Vam bude urcite fajn. A miery su super. 🙂
Perlab su naaaaaaaaaaaaaaaaaadherne tie topanocky. daj kontakt na tu babu do blavy.

rony253
29. júl 2009

perlab co tam pise 13 cm to je dlzka nozky a k tomu sa priraduje cislo 20 ci ako to je? Musim Sare odmerat nozku, ale tieto jej budu ucite velke. a maju len jeden rozmer.

vejinka
29. júl 2009

dobre ranko...konecne pozehlene a maly zaspal pri poslednom tricku..takze mam volno 😀

natasa8
29. júl 2009

ahojte.... 🙂
perlab... tie topanocky su kraaaaaaaaaaaaasne, joj, hned by som ich kupila 😒 ale bez vyskusania ja radsej nie, 😒
mala ma jedny sandalky 17-tky, aj tam ma este furu miesta, segra mi chcela dat sandalky po malom 19-tky, skoro ako nove, ale len sme ich prilozili malej k nozicke a zasmiali sme sa 😅 Vyzeralo to ze jej budu dobre mozno o rok 😒

johnie.. Sofinka je fakt krpcek 😉 to aj moja krpata vazi viac, a to skoro nic nepapa 😕 Kolko meria netusim, u nasej dr. nas nemeraju ...

Dnes som malej skusala dat UM, skoncilo to hroznym revom, nakoniec som aj tak musela dat cicku 😠 Iba som malu tym mliekom pooblievala, ked som tu flasu naklonila ze ju strcim malej do pusy tak z toho cumla tieklo-kvapkalo... urbila som nieco zle alebo to tak ma byt? Ja som flasu s cumlom doteraz neskusala, takze ani neviem ko z nej mam dat malej pit 😅 😅

mishusha
29. júl 2009

ahojte baby
tak tu je maly pomocnik aka labka a ake cislo topanociek:

http://www.asolo.sk/poradna/tabulka-velkosti/

mishusha
29. júl 2009

natasa, zavisi od cumla aky je na flasi... mne napriklad tie chiccacke tecu dobreze nie ako z vodovodu 😀 , ale napr. od aventu ten regulovatelny je uplne v poho

mishusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natasa8
29. júl 2009

mishusha ... diky za radu, skusim teda kupit ten aventacky cumel.... pravdepodobne budem musiet s flasou malu este dlho nahanat kym sa chyti, tak aspon nebudeme mat vsetko od mlieka 😀 😀

vejinka
29. júl 2009

ako sa nam natiahla stranka....kto dostane po usoch?

mishusha
29. júl 2009

perlab malinka je nadherna.... a ake ma krasne vlasky...aj ja chcem taku farbu... 🙂
v tej skalke nema chybu....by celkom zapadla ako dekoracia...

baby ako som sem vlozila ten odkaz...nejako mi to tu rozhodilo, aj vy to tak vidite??? moc sa ospravedlnujem, ak hej.... nejako to automaticky vsetko roztiahlo....vrrrr

mishusha
29. júl 2009

jaaa prepacte....

mishusha
29. júl 2009

uz som pisala na zmazanie prispevku...snad to rychlo odstrania...
strasne sa ospravedlnujem
boze ja som koza 🤐

johnie
29. júl 2009

ahojte...
rony ani neviem... tusim to povinne a pneumokoky posledny krat... najblizsie dostane do uz do ruky v novembri
natas je to stupel maly nezbedny ten nas sofiak
inak ja mam uuuuplne obyc cumle na flasu babynova ci tak nejak a ja to robim tak ze jej ho vopcham do pusy v sede a potom pretoci do pololahu... a nevytecie nincen

johnie
29. júl 2009

mishi co si z toho robis hlavu... na druhej strane to uz bude ok a vejinka jednu stranu vydrziiii 😀

winona24
autor
29. júl 2009

bré ráno,brý deň 😀

johnie
29. júl 2009

sia mafia 😎

vejinka
29. júl 2009

mish...hehe ved to niiiic neber to tragicky...ja len ze mi dlho trva kym najdem "odosli odpoved" 😀

johnie
29. júl 2009

moje dieta je dnes jak pyton pritulne po tych pichancoch vcerajsich 😀