Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
7. máj 2009

no velmi by som chcela, ale neveim ci dokaze rozdelit lasku - teraz sa Paulinke plne venujem a zrazu jej pride
niekto iny? bude to ok? Stale si myslim, ze to je pre dieta velka rana - druhe babo a aj to vidim u sestry doma. ☹B
Ved laska sa neda rozdelit - mozem mat rada aj 10 deti, ale si myslim ze kazde bude ukratene ... .

jana.hcsba
7. máj 2009

inka dnes sme sapi super o 21,40 a potom o 3,15 papala 🙂

jana.hcsba
7. máj 2009

inka dnes sme spali super o 21,40 a potom o 3,15 papala 🙂

jana.hcsba
7. máj 2009

inka dnes sme spali super o 21,40 a potom az o 3,15 papala 🙂

silwietta
7. máj 2009

dobre ranko... my sme mali zaujimavu noc, najprv maly papkal pred dvanastou, a hned o pol jednej zacal plackat a odtlacat sa odomna, tak som ho dala do postielky kde chvilku trucoval, takmer 10 minut plackal aj ked som ho hladkala, potom som si na chvilku lahla, do 2 minut zaspal, ale na brusku, tak som ho pretocila, lebo som sa bala ze sa pridusi... potom papkal az o tretej a tak pred siestou, ale to sme uz vstavali... takze az na to trucovanie super noc 🙂

silwietta
7. máj 2009

jani, ja si myslim, ze budes mat tolko lasky ze Paulinke chybat nebude, aj ked budes mat druhe babeno, ide o to, aby si sa jej venovala rovnako ako predtym a nie menej len kvoli tomu ze bude starsia.. aj ked to bude asi sakra tazke...

jana.hcsba
7. máj 2009

silwi: no ved o to ide. teraz sa jej dost venujem, lebo ona sa nevie sama zahrat, ani chvilu neni sama 😖 , tak neviem ako to bude neskor, mozno sa zahra ... .

dnes ide nejak blbne konik, pozeraz ze aj 3 krat mi dal odpoved 😀 😀

bubinko83
7. máj 2009

baby ja neviem kedy druhe babo,ja sa velmi bojim že budem zase problemy stym tlakom.A ked si predstavim že budem mesiac v nemocke ako v prvom tehu a pritom budem mat doma Filipka.No neviem ☹ My planujeme najskor tak ked bude maly minimalne 3 ročky.Skor určite nie,chcem si aj užit trochu. 🙂
Jedna kamoška ma 1,5 roka rozdiel medzi detmi ,ale nič moc.Nestiha to a neužije si ani jedneho.

silwietta
7. máj 2009

bubi aj mna odradza to ze by sa mohli zopakovat problemy z prveho tehu... to som lezala skoro do piateho mesiaca...teraz by to nehrozilo

silwietta
7. máj 2009

ale uz ma zacina lakat mat druhe babo 😝

bubinko83
7. máj 2009

silvi,aj mna ☹ ale ešte nie teraz.Predsa len som po cisarskom a nechcem sa nejak silit.Zatial mi Filipko stači.A ty si mala ake problemy? To si od piateho mesiaca ležala v nemocke? 😒

silwietta
7. máj 2009

bubi nastastie som v nemocke bola iba tyzden, ale bola som doma tri mesiace, kvoli hematomu... a bola som tam na zaciatku, od 9tt... potom to uz bolo ok...

silwietta
7. máj 2009

mne dokina povedala ze po cisarskom mame rok pockat a potom sa kludne mozme pokusat o druhe, teda ak si trufnem mat druhe tak skoro 😀

bubinko83
7. máj 2009

no vieš len naš maly je o mesiac skor a ked si to iste predstavim pri druhom. 😢 NEchcela by som to riskovat,lebo ked vidim ake behačku su potom po lekaroch.

silwietta
7. máj 2009

tak to hej, Misulo sa narodil v 39tt takze pohodka...

evitkamalicka
7. máj 2009

Ahoj maminky

my planujeme druhe zarobit buduci rok niekedy maj, jun, jul

ka3n
7. máj 2009

Dobre ranko..evitka, aj ja planujem zarobit niekedy tak ako pises ty..v lete chceme ist s malym na dovolenku do Chorvatske.a tak take male chorvatcatko s muzom 🙂) skor dievcatko by to mohlo byt...to sa mi akurat jedna MD napoji na druhu MD..

Babuse, dnes mam toho vela, zajtra ideme na chatu a musim ist balit. Ozvem sa este.

evitkamalicka
7. máj 2009

ka3n my planujeme tiez niekde na dovolenke 😅

ja dnes idem piect a troska upratat, bo zajtra dojdu nasi na predlzeny vikend a o mesiac ideme prerabat kupelnu, kuchynu a chodbu, tak budeme mat taky behaci a nakupovaci vikend

misik
7. máj 2009

dobre ranko maminy 🙂
ja mam rozdiel presne 4 roky medzi detmi a je to uplne super lebo mala je uz vo vela veciach samostatna /umyvanie, obliekanie, jedenie, hranie sa/ tak sa stiham venovat aj malemu. Priznam sa ze mensi rozdiel si neviem predstavit lebo pri takom zivom dietati ako je ona by sa to nedalo venovat plne obom.

vejinka
7. máj 2009

dobre rano ..dievcata ja sa uz zblaznim..zda sa ze zasa stracam mlieko..to je uz tak po 16 krat ak sa nemylim..tolko laktacnych kriz som prekonala..maly mi ani nexcel zaspat lebo bol hladny...kojila som ho o pol osmej o stvrt na devat o deviatej a teraz..a az teraz konecne zaspal..doteraz reval v postielke som myslela ze len spat nexce ale houby..hladny bol 😔 idem si uzaj navarit caj pre kojace matky a do obedu musim aspom liter vypit..som nejako prestala pit a tu mam vysledok ☹

barbiek
7. máj 2009

ahojte maminky 🙂

bubinko83
7. máj 2009

arbiek ako sa mate?

barbiek
7. máj 2009

ahoj bubi vsetko naj k 9m 🙂 vny sa ako mate/my ok, sofia je zlata 🙂

ollako
7. máj 2009

Ahojte, tam my sme mali jednu taku blbu noc, lebo zakazdym som zaspala, ked som malemu dala cicik a to nemam rada, lebo mam pocit, ze je fusrt hore ale to som ja furt hore, co davam pozor aby som ho nezalahla a nechce sa mi vstat a preniest ho 😝
baby co si myslite o tomto kociku, myslite , ze by mohol byt aj na zimu? mate ho niektora?
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?&kat=1

ollako
7. máj 2009

myslim ten mercury

claudinka
7. máj 2009

ja by som brala druhe babo hned 😀 maly sa vie sam zahrat bez problemov 😀 ale este na to neni ten pravy cas 😒

ollako ja som ho tiez chcela kupit, ale je pre mna tazky 😒 ale na zimu by mal byt podla mna v pohodicke, nie?

ollako
7. máj 2009

ja neviem co mam spravit, ja mam sportovy vlastne ako kombinaciu, ale ten je tiez tazky ako fras velky je, a ide mi na nervy...mam aj golky, ale nedaju sa dat do lahu, takze ani teraz v lete ho nemozem vyuzit, tak neviem co mam urobit
aj my sme chceli do troch rokov druhe, ale maly jew ako cert a neviem ci by som to zvladla 🙄

barbiek
7. máj 2009

vidim ze riesite druhe babo, chvalabohu zeja to mam uz za sebou 😀

evitkamalicka
7. máj 2009

barbie ale sak moze byt tretie nie?

barbiek
7. máj 2009

evitka neblazni 😀