Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
29. júl 2009

však veji????? 😅 😅 😅 😅 😅 a je moja....ani sa mi nechce veriť,keď ja som taká maska

winona24
autor
29. júl 2009

😀 😀 😝 😝 😅 😅 😵 😵

mnooooooo

rony253
29. júl 2009

win mala je chutna... 🙂
Inak moja Sara neznasa, ked ju obliekam, ked jej idem dat body no reve na raty a rozculuje sa.
inak mam nenedent-baby od znacky dentinox a to aom kupila aj s tou kefkou na prst, tu pisu, ze jej mam s tou kefkou cistit zubky aj s tou pastou
len neviem ako jej po tej paste vyplachnem usta 😀 vsak mi napiste ako to robite prosiiiiiiiiiiiiiiiim

winona24
autor
29. júl 2009

ja ešte nečistím zúbky.....máme len dva...keď nám vyjdú ešte aspoň dva tak začneme aj my....

mishusha
29. júl 2009

no aj my by sme sa rady pridali ale co ked ani jeden zub nemame 🙂
no dedko nas patricne poucil... kym je len jeden alebo dva, staci otierat tou stetinkovou kefkou na prst s troskou pasty... a uz ked ich je viacej...tak normalne kefka, pasta...len este zabudol dodat, ze ako to s tym vyplachovanim... 😒 to ma nenapadlo spytat

mishusha
29. júl 2009

win malinka je na zjedenie, fakt... a tie xixtiky co hadze...riadna herecka 😀

winona24
autor
29. júl 2009

no mishu...už som to tu písala...je to herečka neskutočná....ideme sa na nej popučiť...strašne je zlatá 😅 😅

rony253
29. júl 2009

mishu, prosim ta opytaj sa deda zubara ako to je s tym vyplachovanim 😀 urcite tu pastu aj pojedia, a dnes som uz zacitila jednu hornu jednicku von a z druhej len tak trosku.

mishusha
29. júl 2009

jasne opytam...snad budem s nim tento tyzden.... asi sa s bublinou vyberieme na navstevu do ordinacie... mozno sa zlakne a aj zuby vyjduuu 😀
pasty sa este najedia v zivote.... ja som osobne mala rada tutti frutti... tu som raz zozrala celu 😀 😀 😀 mama ma skoro zabila

rony253
29. júl 2009

win aj Sara je herecka jak lusk, to bude mat asi po mojom bratovi tej je vazne skonceny herec ale teraz skoncil pedagogiku, tak uz neucinkuje.
my sa rehoceme jak kone ked zacne vystrajat.

winona24
autor
29. júl 2009

no rony Sara a Naty sú veľmi podobné....majú veľa spoločného.....som zvedavé keď budú staršie...aké veselé príhodky ma čakajú 😝

candy9
29. júl 2009

Ahojte, tak co sa tyka zubkov, my mame sedem takze uz poctivo cistime, mame pastu elmex od prveho zubku a ta sa nemusi vyplachovat 🙂

rony253
29. júl 2009

mishu ty si nestudovala zubarcinu? ked to mate v rodine...

luciankasebastianko
29. júl 2009

baby podla mna ide na začiatku skor naučiť deti na cudzí predmet v ustach teda kefku 😝 ale teraz prave mame v ustach takmer všetko 😀

rony253
29. júl 2009

no tu pastu co mam ja som prestudovala a nic o vyplachovani tam nepisu, tak sa asi nevyplachuje 😀 , tak rano nas caka prve cistenie a teraz neviem ci jej mam vycistit s tou prstovou kefkou ako tu pisu alebo s normalnou stetinkovou.

mishusha
29. júl 2009

rony chvalabohu nie... 😀 😀 😀 asi by som uz male robila protezy 😀 😀 😀

presne, ide o to, naucit ich, aby tu kefku vobec v tej puse zdrzali 😉 nacistia sa este cely zivot

rony253
29. júl 2009

luci sara ma od narodenia sleduje ako si cistim zuby, ked som jej dala novu kefku, tak sa velmi tesila a ked som si ja cistila zuby mala ju uz v puse a cistila aj ona. podarena bola, a zajtra zaciname cistit nase dva zubky a o tyžden aj horne dva.

luciankasebastianko
29. júl 2009

to ste sa ale rozbehli aj nás dobehnete 😔 😀

winona24
autor
29. júl 2009

no rony aj násnakoniec...i keď ja už mám taký pocit,že nám idú 4 naraz...vrchné jedničky a dvojky

rony253
29. júl 2009

win presne rovnako im este aj zubky rastu, ja uz kazdym dnom cakam, kedy sa prerezu horne dvojky, ono tie dasienka hore opuchli 4 naraz, takze uz aj dvojky pomaly vyjdu von.
idem ja spat, nic sa mi nechce ani do bedne kukat a ani tu sa mi nechce sediet, dam si sprchu a pojdem spat. prajem Vam dobru nocku a bozkavajte drobcekov. papa

mishusha
29. júl 2009

no idem uz aj ja...takze dobru nocku aj vam... a zajtra vela sil do kazdodenneho boja 🙂

johnie
29. júl 2009

ahonte spachtosiii
ja som tu niekde nadabila na tuto narodeninovu... http://www.alinka.sk/c/plienkova-torta-4400.html
akurat ze moj muzik ma narodky 5.9. tak budem oslavovat naraz a on chce taku ozajstnu tortu... tak dam spravit taku potahovanu s neskutocnym korpusom a puding plnkou... pred nedavnom ju mal susedov 7rocny chlapec a bola nenormalne fantanstikus...
my mame 6 zubadiel a cistime tak ako kedy mame naladu, moje dieta sa vie hrozne zatat... a neotvori a neotvori... tak nemam niekedy na to nerv... ale budem musiem pritvrdit aby si na to zvykla
idem si konecne lahnut, mala sa pretaca v postielke hore dole doboku dozadu dopredu... asi ma divoke sny 😎

mishusha
30. júl 2009

ranko maminky 🙂 prajeme kraaaaaasny slnecny dnik.... sup vodu do bazenov napustit a ziadne varenie, ziadne riadenie... vychutnajte si tento den!!! 🙂

davnejsie tu bola rec o narodeninovych pozvankach... a ja som nadabila na jedny peknucke..
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=465126
asi zmajstrujem nieco podobne... velmi dobry napad...sa mi paci... len ci mi ten moj krpec dovoli...a necha ma... (asi ked sa budem v robote moc nudit, tak si to donesiem tam 😝 )

johnie
30. júl 2009

ranko...
mishi aj ty uz pracujes?

mishusha
30. júl 2009

nooo...tiez som musela nastupit skoro... (prachy prachy prachy... hnusne prachy,ale co by sme bez nich robili...)
a tak sa mi nechcelo, rada by som ostala na materskej dlllllho a uzivala si to... ☹

mishusha
30. júl 2009

ty si kedy nastupila? ja ked mala mala ani nie 8 mesiacov, strasne muky pre mna... bublinka to zvladla v pohode... 🙂

vejinka
30. júl 2009

dobre ranko ...maly akurat zaspal...a mna caka rucne pranie..jooj nexceeeem prvy krat idem prat so svokrou lebo vraj ona to uz nevladze tak mam pomahat..som zvedava ako nam to pojde 😀 😀 😀 😀

mishusha
30. júl 2009

joooj a aj na potok pojdete plakat? 😀 😀 😀 to je inak na nervy, ked nemaju auto-pracku.. by som sa asi picla, keby som mala vsetko rucne prat

vejinka
30. júl 2009

ale sak my mameeee ale toto sa musi v rukach... 😒

winona24
autor
30. júl 2009

bré ráno 😉