Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
7. máj 2009

barbie ja len tak ci nahodou 😅

rony253
7. máj 2009

Ahojte, najprv Vas pozdravim a potom docitam, my noc o.k. uz zase spinuska a o siedmej sme vstavali, este soplime, zuby nejdu, s kaslom je uz lepsie, ale sople mame stale, doktor povedal, len kvapkat a odsavat, ak sa da.
takze ked sa zobudi, dame si desiatu, kupila som jej vcera kašu sos styrmi druhmi obilnin, tak uvidime, ci jej to bude chutit. ale dam jej to s ovocim, tak snad to spapa
neviemco ja dnes varit budem, ale daco mi uz snad napadne.
tak idem Vas docitat.

euffra
7. máj 2009

ahoj ollako, citala som co si vcera pisala, podla mna dobre robis ze pocuvas svoje dieta a nenechavas ho plakat, mas jednoducho narocne dietatko ktore potrebuje neustale citit tvoju pritomnost a tiez potrebuej byt stale na tvojom prsniku, upokojuje ho to, podla mna by nebolo dobre, keby si ho nasilu oducala od neho, je este velmi malicky a on to nepochopi, preco zrazu nemoze byt pri tebe a na prsniku, ked doteraz bol, bol by to pre neho sok. ja praveze vsade citam, ze prave taketo prilis narocne deti su potom velmi uspesne a samostatne osobnosti, lebo prave v detstve sa naucili co je to opora.
aj moje dieta patri k tym narocnejsim, aj ked myslim, ze nie az tak ako tvoje. tiez stale kojim. mne velmi pomaha na bradavky lanolinova masticka od aventu, je dost draha, 450Sk stala, ale ozaj pomaha premastovat moje bradavky a nemusim ju zmyvat pred kojenim. ja som aj exematik, takze som sa bala, ako budem zvladat kojenie a tento lanolin mi ozaj velmi pomaha, ak ju nemas, skus ju.
tvoj rezim je tiez podla mna dobry, jednoducho pocuvas potreby dietata a podla toho si mu nastavila aj aky taky rezim. moje dieta uplne odmieta prikrmy, nedostanem do neho skoro nic. aj jurocko tu pisala, ze karinka zacala papat od desiateho mesiaca, tak si vravim, ze snad aj moje je take, ze raz to pride. kazdy den poctivo pripravim papat, ponuknem a nakoniec vylejem, kedze to do nej nedostanem.

barbiek
7. máj 2009

evitka moja touz nehrozi 😀

euffra
7. máj 2009

ja by som chcela uz druhe babo, ale som po cisarskom, takze este nemozem.

evitkamalicka
7. máj 2009

euffra ja tiez aj kvoli cisarskemu nemozem skor, ale ked bude mat mala 9 mesiacov tak uz mozes

barbiek
7. máj 2009

a kolko sa moze poc isarskom euffra

evitkamalicka
7. máj 2009

barbie mne dr. hovoril, ze po cisarskom rok a pol moze byt dalsi porod

barbiek
7. máj 2009

aj kebyze teraz otehotneite nic sa nedeje

ollako
7. máj 2009

eufra ja mam tu masticku od aventu poctivo natieram, ale aj tak mam tie bradvaky v hroznom stave, lebo v noci nenatieram, to je skoro stale prisaty 😝
inak aj ja som po cisarskom, tak aspon neriesime druhe, mozno az potom ,ked budeme mat dom a maly bude uz v skolke, ale neviem si teraz ani nahodou druhe baby predstavit 🙄
ved ja som este ani menzes nedostala 😕

natasa8
7. máj 2009

ahojte.... 🙂
veji.. pekne pi cajik, aj ja to hned poznam ked prestanem pit ☹ Drzim palce aby sa mliecko dotvorilo 😉

Dnes v noci mala prespala po dlhom case 4 hodiny v kuse 😵 Papala o pol druhej, a o druhej hrozny plac. Tak som si ju zobrala ku sebe do postielky, dala cumlik, ona sa len na mna pozerala a o chvilku zaspala. Dala som ju do postielky a zobudila sa az o siestej 😵

Druhe dieta: ja chcem po 4 rokoch, ako ma aj misik, no moj muz chce hned 😒 Budeme sa musiet nejak dohodnut....

natasa8
7. máj 2009

olli - a nemas nashodou kvasinkovu infekciu ? Skusila si natierat Canestenom? (mne to pomohlo ...)

ka3n
7. máj 2009

Maly mi od rana nespal a ja chcem balit..pomoooc..ale uz zaspava, tak sa na to pustim, nech nieco stihnem.

Baby co myslite, ked je zajtra sviatok, tak bude otvorene TESCO? chceme nakupit jedlo na chatu.

ollako
7. máj 2009

natas neskusala som canesten, myslis? maly nema nic v pusinke mozno skusim, canesten mam

natasa8
7. máj 2009

maly nemusi mat v puse nic.... ja som tiez mala kvasinky a este som sa aj na poradni pytala doktorky nech malej pozrie do pusy -ale nemala nic.
Mne Canesten zabral do 2 dni - ale mal by sa pouzivat vraj aspon tyzden po vymiznuti priznakov...

ka3n
7. máj 2009

Ollako, tak mi sme to mali v noci taketo..o 20.30 vypil 180ml nutrilonu good night, potom o 2.00 cicka, 5.00 cicka, 8.00 - kasa na dobre rano a teraz mi spi, ked sa zobudi, ale nie skor ako o 11tej bud mliecko alebo vyziva, o 14-tej obed, o 17tej mliecko alebo vyziva, o 20tej nutrilon.

claudinka
7. máj 2009

ja maleho tiez kojim pocas celeho dna, kedy si zmysli.. kedze nepije cajik ani ziadnu inu tekutinu, je to predsa nevyhnutne, inak by bol dehydrovany 😉 a tiez zaspavame iba pri ciciku alebo ked sme najedeni, tak netreba pri papani, ale niekedy bez toho nejde, sa tak ukludni, potom strcim cumel a je klud.. i ked posledne dni mame galibu v spanku, ale co pocuvam kamosky, maju detuse teraz take obdobie 😒

natasa8
7. máj 2009

Katka nastastie pije cajik - takze ja som 2 kojenia denne uz uplne nahradila prikrmami. A poobede zaspi v kociku aj bez ciciku 😀

claudinka
7. máj 2009

aj ja som najprv nahradila dva prikrmy cajikom, ale teraz ked som mala tu laktacnu krizu, tak som cajik prestala davat.. a v kociku zaspime bez cicku nastastie aj my 😀 😀

evitkamalicka
7. máj 2009

my sme Adamka naucili od 3. mesiacov spinkat len v postielke, takze keby som ho dala do kocika alebo na gauc alebo hocikde inde, nezaspi mi len sa bude rozculovat a nikdy nespal ani pri nas v posteli ani len cez den

ollako
7. máj 2009

mne maly rano jedol chlebik s cajikom ale nedala som mu vela, tak som dokojila a znova uspala na didke, mamina ho skusala uspat, ale marne hukal , tak som dala cici a do minuty bol tvrdy 😀
robim chlebiky a pomedzi to vam pisem 😉 budem mat gratulantov

ollako
7. máj 2009

evit o takom dietati ako mas ty, ja mozem len snivat 😔

evitkamalicka
7. máj 2009

ollako, ale neboj sa tiez sme si prezili rev v postielke, kym sa to naucil ale nepolavili sme a vysledok sa dostavil, vyreval sa asi 3 dni dosytosti a potom bol pokoj

natasa8
7. máj 2009

Ja malu tiez nenechavam spat u nas v posteli. Po kojeni ju vzdy prekladam do postielky ... aj ked je to niekedy aj 10 krat za noc a na chrbat je to riadny zaberak ☹ No niekedy sa mi podari pri kojeni zaspat - ale potom ked sa preberiem tak ju vzdy prelozim.

Evitka a Adamko vydrzi v kociku bez spanku dlho ? katka ked sa zobudi tak musim utekat domov, lebo v kociku nechce byt ☹

evitkamalicka
7. máj 2009

natasi vonku zvykne v kociku aj pospat, ale doma keby som ho dala do kocika tak nezaspi ani za svet, ale nie vzdy vonku spi, jeho vonku vsetko zaujima, takze ked sme aj 2 hodiny von a nespi tak nie je nervozny

evitkamalicka
7. máj 2009

vacsinou my vonku v kociku rozprava 🙂

evitkamalicka
7. máj 2009

jeziiiiiiis aka hrubka nie my ale mi 😅

ollako
7. máj 2009

natas aj moj vydrzi vonku v pohode, posadim ho a vsetko obzera 😉 ...
aj v kociku zaspinka, ked treba
evit ja nemam to srdce nechat ho hulakat 😢 chudacik ja ked sa nanho pozriem ako bezradne kyva rucickami a place tak, ze je cely bez seba, musim si ho vziat a prilozit si ho, no ty tom mas aj ine, ked nekojis

claudinka
7. máj 2009

moj spava na striedacku u nas a na striedacku v postielke.. podla stupna obtiaznosti v tu alebo predoslu noc 😀

ollako
7. máj 2009

claudi napodobne, no idem este malemu naparit nejku zeleninku a masko, nech ma nejaky obedik pripraveny, aj ked viem, ze ho dam zas nasmu psovi 😒