Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
4. aug 2009

no my to očkovanie už máme za sebou.. a veru znášal to najhoršie zatial zo všetkých očkovaní..

No neviem ako vy, ale ja ak náááhodou budem mať raz druhé bábo, budem o niečo múdrejšia..Teda ja osobne si myslím, že som spravila chybu, keď som dávala malého v 6tich mesiacoch sedieť. Dávala som ho preto, lebo som videla, že sa udrží v sede sám a vydržal tak fakt dlho...ale teraz s odstupom času si myslím, že mal na to ešte čas, radšej som ho mohla častejšie na bruško dávať..možno o pár týždnov by aj štvornožkovať začal, lebo by bol donútený, teraz to už nejde 😒 A možno nie...ktovie? V každom prípade pri druhom to aspon vyskúšam.."nútiť" ho byť na brušku kým sa ešte na nohy nestavia. Nie len sedieť.

bendy
4. aug 2009

kamilka...no plakala riadne, chudiatko moje male ku koncu ani plakat nevladala, oci mala cele cervene a kricala mamamama....az mi srdce zvieralo. Mas pravdu raz za 2 tyzdne to nejako zvladneme. Ona si ju tam najskor precvicila co dokaze rozne ju chytala napr. nohu a ruku a vyzdvihla ju do luftu (upozornila ma ze take su postupy vysetrenia, az mi miestami dych zastavovalo no beriem to tak ze hadam vedia co robia) no a podla toho ju zaradila a urcila tie cvicenia, povedala ze v niecom sme ok v niecom pozadu ale ze tym cvicenim sa to upravi. Napr. hovorila ze ma slabe brucho, cize ideme spevnovat, ale to by som skorej ja potrebovala mam taky dojem 🙂 🙂
No a co sa tyka nesedenia, vtedy mi na neurologii povedali ze ma sediet len ked sa sama posadi, vtedy sa este sama neposadila, tak som ju ani nedavala, len nevyhnutne ale za posledne 2 tyzdne spravila neuveritelne pokroky, aj sa sama posadi a dokonca zacala aj z nicoho nic lozit. Takze som rada

winona24
autor
4. aug 2009

http://www.rodinka.sk/index.php?id=592121

veji ,kamil...ani mi nelozíme,ani neplazíme sa.....prevracia sa o dušu spasenú,sama sa posadí,chodí iba za ruky,ešte sa nepostavila sama....mno čo už....

vejinka
4. aug 2009

win ale naty a o dost mladsia od tych nasich 😉

vejinka
4. aug 2009

no kamil aj ja som urobila asi obrovsku chybu s tym sedenim... ☹

winona24
autor
4. aug 2009

hej veji????o 3t??????to nie je rozdiel.....

vejinka
4. aug 2009

win..tak ci tak je to uz teraz jedno mozno naozaj patria do tej skupiny ze stvornozkovat nebudu ako som uz spominala ani moj muz ani jeho bratia nestvornozkovali a ako ste sa presvedcili na larione..celkom slusne ten moj muz chodi 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
4. aug 2009

Bendy bud statočná Emka to bude cítiť a bude aj ona 😉 ,ale viem si to živo predstaviť aj teraz mi žaludok zviera ,keby sa mám na to pozerať asi by som to tiež ťažko niesla ale musíš si opakovať,že je to pre jej dobro a možno to neplakala až tak od bolesti ale od toho že ju má cudzí a nedovlí jej robiť s ručičkami a nožičkami čo by chcela aspoň dúfam

vejinka
4. aug 2009

hej hej citala som ze mozno bdueme mat super ridickovsky prispevok...ale ci sa ho aj my dozijeme je otazne 🙄

vejinka
4. aug 2009

u nas ide byt burka...uz dve hodiny je tu ako v sude 😖 bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

vejinka
4. aug 2009

husty clanok...

kamilka12
4. aug 2009

veji - aj tu na konovi sa o tých homeo dost píše..píšu tam aj prečo áno aj prečo nie...tiež zaujímavé..

U nás bola búrka cca pred 2 hodkami a poriadna, aj telka nám nešla kvoli tomu, som pozatvárala všetky okná a čakala kým to prejde...Ja sa búrky hroooozne bojím..hlavne ked som sama (s malým)

vejinka
4. aug 2009

kamil aj ja sa bojim...ako certa 😀 aspom keby bol muz doma...ale koli tomu nepojdem dole ku svokre .. 😅

vejinka
4. aug 2009

asi vypnem pc...zacinam sa bat intenzivne..xcelo by to temu sex..a hned by som zabudla na burku 😀 😀

vejinka
4. aug 2009

uz lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vejinka
4. aug 2009

my sme tiez kupili v avicene..ale trocha vacsie aby vydrzali do ejsene..

vejinka
4. aug 2009

kurnik toto sem nemalo ist....sorac

vejinka
4. aug 2009

no ni ja koncim bojim moc sa 😅 pridem vecer ak neumrem od strachu idem asi zobudit maleho nech sa nebojim sama 😀

janac1974
4. aug 2009

Bendy-malinká Emka je krásne dievčatko,nás tiež dokina chcela poslať na cvičenie.
Totiž v 9mesiacoch nevedel loziť dopredu ale cúval 🙂a čo sa jej tiež nepáčilo
nevedel sa vytiahnut na nožičky do stoja.takže ešte v ten den som zrušila stol
v obyvačke, kúpili sme veeeeľky koberec a malý za dva dni lozil ako besný. 😀

Annie-toto som riešila aj ja pred pár rokmi,presne akoby som videla seba.Detičky si budú
rozumiet bo nebude veľký vekový rozdiel..... nebojkaj sa
mysli pozitívne,vela oddychuj,pokial možeš.Ja som tiež po druhom porode povedala
nikdy viac a pozri sa mam tretie. 🙂 🙂

vejinka tie homeo musím aj ja kúpit,bo malý zle znáša očkovanie......

annie13
4. aug 2009

janac1974 😉 dakujem dufam
winon 😉 😉
kazdu chvilu pride kamoska s manzelom a dvomi drobcami syn ma 1,5 roka a dcerka 6 mesiacov branik sa pohra, este spinka
jej uz su tu bezim

luciankasebastianko
4. aug 2009

dala so videjko na FB teda dúfam, že si to môžete pozrieť aj vy 😉 http://www.facebook.com/video/video.php?v=10061...

winona24
autor
4. aug 2009

ahojte....
tak Natálka je už v postieľke...idem nachystať na halušky...Milan príde z posilky,tak aby mal čerstvé....

ináč dnes večer som Natálke skúsila dať obyč.mlieko...teda kravské...vypila plnú fľašku....260ml

vejinka
4. aug 2009

dobry vecer tak my uz spinkame

luciankasebastianko
4. aug 2009

my ešte jedujeme ☹

janac1974
4. aug 2009

Dobrý večer,my tiež ešte nespinkáme...a včera som kúpila novú autosedačku
MAXICOSI ROMER od 9-18kg,vajce bolo už malé...boli sme testovat,len to ma štve,že teraz
musí sediet vzadu a keď mu vypadne cumel nedočiahnem. ☹ ☹

win aj ja som už špekulovala dať obyč.kravské mlieko,lebo teraz je na sunare a nejak vela toho
nevypije 😢 a aké kupuješ??ja mu občas do obedíka frcnem také Bio Tatranské 🙂 🙂

winona24
autor
4. aug 2009

jani ja som jej tatranské plnotučné dala....nie BIO.....ja od roka chcem tak či tak aspoň jednu mliečnu dávku nahradiť kravským

janac1974
4. aug 2009

my už konečne spinkáme...som zvedavá do kedy...stále sa v noci budí a prehadzuje...
možno je to tým,že mu idú zuby...dnes som mu našla deviaty zub...stoličku 🙂 🙂

win tak aj ja zajtra skúsim dať to obyč.mliečko...možno mu bude viac chutiť ako sunar

luciankasebastianko
4. aug 2009

no aj mne to mrna pred chvílou zaspal 🙄

rony253
4. aug 2009

ahojte, tak mame problem, este vcera sa Sara pred spanim krasne nakojila a dnes uz vobec pred spanim nechcela MM trosku cucla a kusala bradavku, ked ju skusam cez den prilozit, tiez cucne a hned kuse a ma z toho dobru zabavu, tak som bola rada, ze aspon pred spanim sa vie pekne nakojit a aj v noci kedy ako ale dnes do riti uz ani to, normalne som bola na nervy, ked sa mala tymi modrymi ockami na mna pozerala az mi bolo do placu preco nechce. no pisala som annag tak uvidim co poradi, a zajtra si asi pojdem kupit odsavacku, aby som o mlieko neprisla, mozno ma len take obdobie, dufam, ze v noci aspon raz potaha, nech mi prsa vyprazdni. tak sa s vami lucim idem do sprchy a lahnut k nej, inak som jej dala pred spanim polovicnu davku panadolu, lebo ju bola tie horne dasna jak hruza. tak dobru nocku