Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
12. aug 2009

a potom tri torty pre nas dospelych..jeda bdue tanierik s tej jedlej folie ten bude asi pudingovy potom jedna kde sme rodina alkoholicka pre nas...a potom jedna kde je Erik pre deckaa a pre mna 😀

vejinka
12. aug 2009

dada nexcem ta strasit ale vraj tato rocna je najhorsia 😔

dadadulka
12. aug 2009

u nás bude tiež riadna torta s plnkou, ale by som chcela aj takú minitortičku, ktorú by mohol papať
aj drobček, buď nejakú z piškót alebo oblátok...

vejinka
12. aug 2009

hehehhe som si vsimla ze som napisala ze rodina....alkoholicka torta tam malo byt a nie rodina alkoholickaaa...to akoze tam bdue vajcaaak alebo rum...aby ste spravne pochopili..tera to vyzera ze sme alkoholicka rodina 😀

dadadulka
12. aug 2009

veji 😀 😀 tak to bude u vás veeeľmo veselo, že alkoholická 😀 😀 😀

dadadulka
12. aug 2009

veji už je to vonku, nezahováraj 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

ja rozmyslam taku ako je marina keks asi taku velku...bude keks okolo budu piskoty a plnku este vymyslim nejakuuu alebo piskoty budu vnutri tej marina keksu a na nich bude nejake ovocie alebo puding alebo nieco...

vejinka
12. aug 2009

dada no co uz je napisane to nezmenim...ale ked si to po sebe citam az sa za hlavu chytaaam 😀

dadadulka
12. aug 2009

no také niečo aj ja špekulujem

dadadulka
12. aug 2009

😀 😀 aspoň je sranda 😀 😀 😀 😉

vejinka
12. aug 2009

mozno urobim zo sunarky tu kasicku a namocim v nej piskoty to vylejem na marina keksik mozno urobim viac poschodi a ozdobim ovocim

vejinka
12. aug 2009

jeeej to by slo..musim si to vyskusat..kurnik vcera som mu zozrala marina keksy...musim dnes kupit a vyskusat to ci sa to bude dat jest 😀

dadadulka
12. aug 2009

inak ja tú happy birthday párty začínam riadne prežívať 😀 dumám nad výzdobou, menu, tortičkami... 😀 😅

vejinka
12. aug 2009

a zozerem to ako jednohubku 😀 😀

dadadulka
12. aug 2009

ale sa veeeeeľmo teškám 😵 😵 😵

dadadulka
12. aug 2009

veji 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

ja len vyzdobu..aj to som rozmyslala ze nafukam primaky ked nezozeniem baloniky..a ked muz nebdue plnit manzelske povinnosti.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

lenze v poslednej dobe som tak unavena ze padam na hubu v posteli...a spim .. 😔

vejinka
12. aug 2009

nejako ma vsetko zmohne a vcera som zaspala s malym..k.o.

dadadulka
12. aug 2009

😀 😀 tak potom bude do čoho fúkať, ušetríte 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

no mozno to bolo tym pockom..ale dnes je pekne..takze dnes by mohlo nieco byt.. 😅

vejinka
12. aug 2009

dada len by som to nemohla dat malemu "ochutnat" lebo by sa najedol lubrikacneho gelu 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
12. aug 2009

inak ja tiež chodím spať so sliepkami, ako začal drobec aktívne s pohybom, som tiež KO... 😅

vejinka
12. aug 2009

a este je aj extra vrubkovany...som si dala zalezat pri vybere aby pocit stal za to 😀 😀 😀 😀 vobec to nikomu nebude podozryve odkial som zohnala take speci smykajuce balony 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

podozriveee..boze to je ale hrubicaaa

dadadulka
12. aug 2009

😀 😀 😀 veji také ´balóny´ nebude mať nik na oslave, budete origoš 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
12. aug 2009

možno sa nechám inšpirovať 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

no este ma muz v zasuvke cca 12 kusov...to nestihame do neho narodenin minut ...sice teoreticky..ked pride domov by sa dalo..Erika dame svagrovi a teoreticky dnes by sme mohli dva kusy..sak aj vecer a zajtra dva pozajtra dva sobotu nedelu po pat kusov...jooooooooooj to minieemeeee 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

a muz bude na oslave zmurkat ako certvo vyorana mys..a bude mu blikaz cervena kontrolka 😀 😀 😀 😀 a ja bduem konecne sexu nasytenaaa...za tie dva roky sa toho vo mne nahromadilo dost 😀 😀 :-javascript:addEmoticon('😀','vBody')D 😀

dadadulka
12. aug 2009

veji no máš to rozrátané 😀 😀 😀