Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
12. aug 2009

idem ju skusit najst na MMB

buksy
12. aug 2009

veji skusim pozriet na MMB

buksy
12. aug 2009

veji... skusim pozriet na MMB

vejinka
12. aug 2009

nieco podobne mame my ale bez toho xchichtu 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6359163

claudinka
12. aug 2009

akurat pozeram torty malemu na narodky.. na tortyodmamy.sk a odpadavam uplne 😝

vejinka
12. aug 2009
vejinka
12. aug 2009

o tri eura je lacnejsia...slabotaaa 😔

vejinka
12. aug 2009
vejinka
12. aug 2009

a kedy to potrebuju to zuctovanie do ZP?? lebo mne sa nik neozval ze nieco potrebuje

vejinka
12. aug 2009
vejinka
12. aug 2009
vejinka
12. aug 2009

no uz sa mi nexce hladat

vejinka
12. aug 2009

ja som vcera sondovala lebo som chcela tie body pre maleho..a mali take pekne modre ale za 4,50 a postovne 1,50 a to mi uz bolo vela...takze dnes som mimoriadne spokojna s nakupom..mam dve farebne body za celu 2,50 a som spokojna 😀 a to najhlavnejsie su to noveee veci

claudinka
12. aug 2009

doobre dost bolo linkov, sak kazda si najdeme, co potrebujeme 😉

to rocne zuctovanie sa malo odovzdat tusim do konca juna ci ako to bolo.. ale ak si bola zamestnana, tak to snad za teba dali 😉

vejinka
12. aug 2009

ja malemu urobim tak ako som vcera pisala dam marina keks nato dam kasu sunarka a piskoty a znova marina keks ale musim to najprv vyskusat ci sa to bdue dat jest...a potom zhodnotim..

claudinka
12. aug 2009

ja mam bodycok po aleluluja.. a par tasiek dostanem od kamosky pre maleho, takze tak skoro sa mu nechystam nic kupit

vejinka
12. aug 2009

claudi prd som bola zametnana...ja som bola na urade kym som nesla na matersku

vejinka
12. aug 2009

ja som kupila s dlhym rukavom..z toho velmi rychlo vyrastaaaa

rony253
12. aug 2009

tak so m nachvilu odbehla a uz ste tu...
inak som po kupani, malej strihla trosku ofinu, uz to mala chudatko v ociach. 🙂 aj ked som jej davala sponky alebo stipce zislo jej to dolu a zase mala vlasy kade tade, teraz je taka zlatunka a prve odstrihnute vlasky mam uz aj odlozene. 😀

claudinka
12. aug 2009

rony do albumiku? to je pekne 😉

vejus ahaaa tak to potom nemam sajnu, ako to je.. pokukaj si v tvojej zdravotnej poistovni infosky

rony253
12. aug 2009

claudi zajtra ju odfotim 😀 uz bola unavena na fotenie 😔

claudinka
12. aug 2009

nevadi, sak do zajtra jej to urcite velmi nedorastie 😀

evicka1
12. aug 2009

ahojky zenusky... tak ako? co tu nove 😉

claudinka
12. aug 2009

evicka ahoj zenuska 😉 nove asi ani velmi nic, aspon ja nie 😀 😀 ty sa radsej pochval 😀

buksy
12. aug 2009

veji dik za linky... este pokukam nieco ... ja som zatial vo faze hladania... mam iste kriteria ktore by mala splnat ..
este mame cca mesiac...

winona24
autor
12. aug 2009

brý večer

buksy
12. aug 2009

evicka ahoj.. tak kedy dame stretko... mimochodom som postrehla ze si minule pisala ze mas manducu... aj my mame takze mozme ist manducovat. ... 😀 😀

evicka1
12. aug 2009

claudi dakujem. co mi nove? tak mame novy zub dole uz treti- mame ze obdobie vzdoru. akosi skoro prislo 😀 normlane ked nieje po jeho zacne skakat a revat no je zlaty
a este sa nam kratia prazdniny 😒 ☹
buksy: no hoci kedy...len nie 22 to ideme na svadbu.ale inak som volna ako vtacik 😀
inak sestra maju v draciku tu leonardo za 1900

claudinka
12. aug 2009

evic to obdobie vzdoru mame aj my, co mu nedovolim alebo nemoze chytat, tak je ohen na streche, ale mne to teda zlate nepripada 😀 my ideme na svadbu zaciatkom oktobra, tak sa tesim na kolace jak mala 😉

vejinka
12. aug 2009

no zeny....ja sa zblaznim tak my uz mame za sebou dva krat srdcervuci plac...raz netusim z coho..a druhy krat som odisla priliz skoro z izby...mlady pan sa boji tmy...ale moc ako ja ked som bola mala..takze musim cakat kym na tvrdo nezaspi a potom mozem odist inak reve ako tur