Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
12. aug 2009

no to máš super veji....ohýbaj ho teraz mamko,lebo Ťa potom picne.....

rony253
12. aug 2009

ahoj buksy, koncom augusta zaciatkom septembra sme v Ke uz sa na Vas tesiiiiiiiime, dufam, ze to tento krat vyjde a kozy sa pohraju. a evicka je z Kosic?
Inak toto nervacenie je u nas uz dost dlho ak nie je po jej mame cirkus humberto 😀 😀 ale snazim sa to rychlo ukludnit a zamestnat niecim inym

vejinka
12. aug 2009

hehehheheh to znie tak divne ze "kozy sa pohraju" to date telo na telo a bduete tancovat plouzaky? 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

win ja som bola taka ista...a otec mi vzdy hovoril ze si uzijem pri svojich detoch a sto krat mi to vratia 😔

buksy
12. aug 2009

evi to fakt za 1900? to je super
v ktorom draciku pracuje?

vejinka
12. aug 2009

1900€? 😅

luciankasebastianko
12. aug 2009

Ahojte už buva 😝

winona24
autor
12. aug 2009

veji tak to mi je ľúto.....

rony253
12. aug 2009

chcela som sa opytat, ktore pouzivate flasky na mlieko, ako potom tie flasky cistite, lebo na tych aventkach pisu, ze sa nema pouzivat ziadny cistiaci prostriedok, len vyvarat

buksy
12. aug 2009

rony to je super tesime sa aj my na vas ...
posledny augustovy tyzden sme na dedinkach ale potom uz nemame nic... takze urcite dame stretko... ja som na kvp skoro kazdy den... mam tam vela kamosiek...
a evicka ma v ke rodicov... teraz je tu na prazdninach... tusim ze z medzeva alebo jasova.. uz si presne nepamatam... ale uz sme sa davnejsie bavili ze sa stretneme... tak ak tu este bude ked pridete vy tak mozme stretnut vsetky tri... 😉

rony253
12. aug 2009

super tesim sa, ja som si myslela, ze ty byvas na KVP

ollako
12. aug 2009

Ahojte babule...my mame za sebou dalsi dietny den, ja som uz z toho na prasky 🙄 dnes zjedol: striedku z krajca chleba aj to nie celu, 10 kyziciek maska so zeleninou a ryzou, dve lyzicky ovocnej vyzivy a tri kukuricne chrumky, vypil 200ml caju a inak som ho len kojila a na vecer som mu skusila dat sunar, a jacal akoby ho z koze drali no strasne, ,myslela som, ze je to zubkom , ale uz mu vysiel, tak neviem, ci mu ide dalsi, alebo co je mi z toho do placu 😢
neukazala sa tu zuzana, neviete ako sa davkuje ta chamomila? 😕

buksy
12. aug 2009

nie.. ja som byvala na kvp ale teraz uz byvam v baške... smer bukovec

buksy
12. aug 2009

ollako my davame 5 guliciek rozpustit do trosky vody v pohariku a vypije to... 3 krat denne

vejinka
12. aug 2009

tak ja prcham do perin papap kocky

buksy
12. aug 2009

rony my pouzivame aventky... a vycistim iba vodou a s tou kefkou co je na flase vycistim flasu a s tou malou kefkou vycistim cumel.. vsetko to rozoberiem a necham vyschnut...

luciankasebastianko
12. aug 2009

buksy aj mi mame Leonardo červenú a muž tam dal Ferrari tak sa tešli aj maly aj velky 😀

buksy
12. aug 2009

luci.. a ako si spokojna? je dost pevna? dobre sa ovlada?

evicka1
12. aug 2009

buksy : ja som z polova nie medzeva 😀
rony dobre flasku vycistis aj ked das trosku ryze a vodu 😉

buksy
12. aug 2009

evi... joooj prepac som si nepamatala presne len som vedela ze niekde tym smerom....
😉

luciankasebastianko
12. aug 2009

buksy je dobrá ja som spokojná ,ale keď maly karuje tak mám čo robiť ,aby som ju udržala v smere kam chcem ja ,ale to je asi pri všekých no je silák 😀

buksy
12. aug 2009

luci.. dik lebo sa mi zda ze tato patri k tym pevnejsim a stabilnejsim a ma aj tie kolieska pogumovane takze lepsie do terenu... aj to sa mi paci ze sa daju dat pedale do volnobehu.. pri niektorych sa da nieco prepnut tak aby si mohla ty kerovat nezavysle na tom ako keruje tvoje dietatko.. neviem ci to nieje nahodou aj pri tejto leonardo

rony253
12. aug 2009

ja nemam ziadnu malu kefku na cumel, musim pozret v obchode, len preto sa pytam, lebo som par krat zabudla umyt flasku a potom to tam zacalo zapachat, ale ja to umyjem aj s prilom a potom to aj tak davam do toho Aventackeho sterilizatora, a vraj sa cumle dobre cistia so solou. neviem ci to tak moze byt ako to robim, ale ked mi ta flaska smrdi, umyjem ju aj s prilom a potom bud vyvarim alebo dam do tej pary do steril.

buksy
12. aug 2009

rony... ja to vzdy po pouziti poumyvam a rozdelim vsetky oddelitelne casti a necham vysusit... neviem ako je to s tou solou to som neskusala... a tu malu kefku dostanes kupit spolu s tou velkou kefou na flasky ale asi ked pojdes do nejakeho obchodu s detskym tovarom a tam to urcite kupis... my mame taku ze do rucky na velkej kefe sa nasunie mala kefka ktora je na cistenie cumla.. to aby si sa dostala do toho uzkeho otvoru na cumli kde je aj dierka.... u nas to maju vsade... v tescu...dm drogerii.. hypernove... carrefouri...v babetkove... v lekarni...proste vsade kde maju aj detsky tovar trebars cumle flasky UM...a pod...

rony253
12. aug 2009

buksy, nemas aktualne fotky na konovi? kde mas nejaky albumik?

rony253
12. aug 2009

tu tyrkysovu kefu od avent mam ale malu nie, tu si este zozeniem. musim si dat na tom zalezat, ze to hned umyjem, kolko krat robim potom hned ine veci a zabudnem na to, niekde ju polozim a na druhy den ju tam najdem, a je to... teraz som vsetky flasky umyvala a sterilizovala.

buksy
12. aug 2009

rony... nemam momentalne album aktualny lebo som nemala na to cas... respektive muzik nemal cas mi postahovat foto ale uz sa na tom pracuje... taak to cim skor napravim ale viacej foto najdes na FB aj som si ta tusim chcela pridat k priatelom ale si ma nepotvrdila tak neviem ci tam chodis

rony253
12. aug 2009

hej chodim, tak sa prihlas este raz a pridam si ta 🙂 idem este kratko na fb a idem ja k malej hajusat, rano mam urcite budicek, este jej idem urobit cajik keby nahodou chcela v noci. tak vam prajem dobru nocku papa

buksy
12. aug 2009

ja nepouzivam flase velmi casto lebo este stale kojim len vecer pred spanim davam UM a to hned ako vypije ide spat a ja idem rovno z flaskou do kuchyne a umyvam presne kvoli tomu aby mi to tam neuschlo a nesmrdelo ... tak sa musis aj ty polepsit... 😀 😀
joj som rada ze pridete do ke..

buksy
12. aug 2009

ok tak si ta najdem na fb... dobru nocku... ja idem este upratat kuchynu... nieco zjest a potom mozno aj ja hajat ... este uvidim