Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
14. aug 2009

Natalke vsetko najlepsie 😵 😵

vejinka
14. aug 2009

podobne tiez gratulujemeee 😉

vejinka
14. aug 2009

ej bistu blizi sa to....za 14 dni mame rok..az mi je do placu... kde je to moje male nevinne nebojujuce a hlavne bezpohybujuce sa dietko? 😀

vejinka
14. aug 2009

no ja som uz dopisala...Erik je hore ba co je horsie spal zasa kratko...rozmyslam ci nebdue mat uz len jeden spanok ale zasa to by som si s nim neporadila bol by hrozne zly...sakra co len idem robit ..ony je vyspaty ale zalostne malo spal...kde su te casy ked spal doobedu 1,5 hodiny a poobede 1,5 hodiny..niekedy potiahol aj tri hodiny v kuse...toto sa mi vobec nepaci 😠

vejinka
14. aug 2009

asi zaspal nepocujem ho...idem sa pozriet...

winona24
autor
14. aug 2009

je to neuveriteľné ako to ubehlo......nemôžem tomu veriť 😵

vejinka
14. aug 2009

haaa ze zaspal..hra sa s cumlom a "spieva si" kedze je zachripnuty tak som ho nepocula cez pootvorene dvojo dveri...no nic idem tam k nemu lebo zacne svoje vysoke ccccceeeee 😀 pa kocky tak vecer mozno

miriam24
14. aug 2009

Ahojte .. ja som sa snazila teraz uspat maleho .. no prd .. tak sa teraz hra s obalmi od DVD-ciek a rozprava si to jeho un-ga un-ga un-ga 😀

win .. veru strasne rychlo to leti .. vcera sme sa tak na maleho pozerali aj s muzom ked uz spinkal ze ako to ubehlo a ze o mesiac uz oslavujeme jeho prve narodeninky 😅

winona24
autor
14. aug 2009

ja mám pocit,že to bola ako pred mesiacom,ako som sa tu ťarbala s tým brušiskom a čakala na pôrod.....už si ani neviem predstaviť aká bola malinká...len pozerám na tie fotky a neverím....je svätá pravda,že na deťoch človek vidí ako letí čas

janac1974
14. aug 2009

Ahojte baby,
tak toto bol najhorsi tyzden v mojom zivote...
malemu vysli dve stolicky naraz,k tomu siesta choroba a nasledne afty v ustach...
teploty 39,5 styri dni,nedali sa zrazit,uz tyzden som nespala,maly stale reval...
ale pomohol nam prirodny malinivy sirup,ktory vyraba moja mama,tak klop klop
uz je to celkom fajn...
dufam,ze to bude uz len lepsie....
prajem Vam vsetkym prijemny dnik 🙂

janac1974
14. aug 2009

aaaa gratulujem vsetkym oslavencom 😉
my sme mali vcera 11 mesiacov.. 🙂

winona24
autor
14. aug 2009

fuuuu janac tak nezávidím....pekne sa Vám to naváľalo.....želám nech to je už len a len lepšie..... 😉

claudinka
14. aug 2009

Babulky, ktorych detuse mali rok alebo budu postupne mat,
POSLITE MI NA MAILIK ALEBO NAPISTE, KTORU FOTKU Z MK ALEBO FB MAM VYBRAT A DAM DO SPOLOCNEHO ALBUMIKU.. dam tam jednu starsiu fotku, napr. z narodenia, jednu napr. z polrocika a posledna z roka, hmh, co vy na to? mozu byt tieto tri obdobia? 😉

janac1974
14. aug 2009

dakujem win 🙂 ..myslim,ze uz to bude lepsie,pretoze uz sa aj hrajka,ale tyram ho kazdu hodinu
a to tym,ze mu vytieram usta tym sirupom...stolicky su najhorsie,ked vychadzaju...
ja mam pocit,ze jemu ide zub za zubom uz ich ma desat,ale vytrpel si chuda ☹

kamilka12
14. aug 2009

claudi - super nápad 😉

janac - ani nestraš, že stoličky sú najhoršie.. 😒 ..to nás ešte len čaká. My sme už teraz mali zo zúbkov soplíky a z toho zápal ušiek..už teraz sa obávam tých stoličiek 😒

Natálke gratulujeme k 11. mesiačikom a posielame pusinku 🤐

janac1974
14. aug 2009

kamilka12-nechcem v ziadnom pripade strasit,to len my mame taku smolu
boli sme v stvrtok u detskej a asi tam chytil tu 6.chorobu ...
a oslabena imunita robi svoje ...

kamilka12
14. aug 2009

želám skoré uzdravenie...verím ti, že si vyčerpaná..ale už bude hádam len dobre 😉

rony253
14. aug 2009

no jani, tak sa drzte, ty si tu nova?
aj ja sa bojim tych stoliciek
inak Sara spinka uz pol hodku a urcite bude o chvilu hore

luciankasebastianko
14. aug 2009

Ahojte
claudinka super nápad pošli mail na IP a ja niečo vyberiem 😉

luciankasebastianko
14. aug 2009

Natalke 🙂 všetko naj k 11 -mesiačkom 😉

janac1974
14. aug 2009

rony 253-ano som tu nova pred tyzdnom som sa zaregistrovala a hned sme aj ochoreli 😒
pozrela som tvoj albumik,sarka je velmi pekne dievcatko.. 😉
ja sa tiez chystam urobit nejaky albumik,ale musim mat na to cas...

rony253
14. aug 2009

tak vitaj, som rada, ze sa ti nas albumik pacil, a cakame na vaš 🙂
no tak si toho mala dost, chuda male, ale uz hadam bude dobre 😉
jeeeeeeeee ty mas 3 deturence 🙂 aspon ti trosku pomozu s filipkom

silwietta
14. aug 2009

ahojte dievcence...som tu na skok... posielam vam cmuk... idem trosku pocitat co ste pisali...

claudinka
14. aug 2009

ahojte, ja som bola v tescu nakupit, na poste seky zaplatit a v lekarni malemu kupit homeo na zubky.. akoze uplna nasrata som, u nas na pesej stoja okolo eura alebo a hore v tescu ze 2,20 eura!!! bohaaa ich 😒
nakoniec som dnes nebola tam, kde som mala.. zase na poslednu chvilku stretko moja "babka" (nevlastna mama mojho nevlastneho otca) zrusila - mala som ist sem k nam o ulicu dalej ho ukazat jeho "tete" - jej dcere, co zije v Rakusku a stale ho nevidela.. uz minule mi nedvihali telefon a tentokrat zase nedosla, ze az dalsi vikend.. no parada 😒 ale asi aj tak dobre, maly je od rana jak sto certov 😒 ide mu tych sest zubkov, ma to cele naliate uz asi tyzden, v noci sa tiez zobudil a pri papani plakal strasne chudacik, aj doobeda.. a vonku tiez vyvadzal v kociku dnes, no des 😒

CLAUDINKA@gmail.com

claudinka
14. aug 2009

babule, co je s barbiek? misik ju vcera spomenula, ze tu dlhooo nebola 😒

rony253
14. aug 2009

claudi s ty mi fotkami je to super, a kde ti tie fotky treba poslat na email ci kam?

claudinka
14. aug 2009

kludne na mailik alebo mi daj vedet, ktore mam vybrat z facebooku alebo odtialto z albumiku..

aaa osrala som sa, tie homeo stali takisto 😠 😠

luciankasebastianko
14. aug 2009

kamilka ja už dávam puding dlho a robim ho zo UM a malému velmi vchutí 😉

claudinka
14. aug 2009

janac presne podobne, ako ty mas vekove rozdiely, by som aj ja chcela deticky.. ale to druhe mozno o rocik neskor.. ale to tretie tiez planujem neskor 😵 😵 je to podla mna super.. kolko mas rokov?

terezicka
14. aug 2009

No Claudi ja ti budem fotky posielať medzi poslednými keďže sme až na konci septembra narodený 😅 Ale pošlem isto 😀