Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
20. aug 2009

Ahojte , tak my sme sa tu včera neukázali lebo sme trávili väčšiu časť dňa u našich, prišli sme domov až večer. Lucka spala v noci spala nás, lebo okolo 22:00 začala plakať a nevedela už zaspať v postieľke, ale takto neviem či sa dobre vyspala, lebo dosť sa mrvila aj ona, dvíhala sa v noci zo spánku, potom spala tak že mala tvár na mojej tvári, potom hlavu mala na mojich nohách a celú noc toto isté. Teraz zaspala, posledné dva dni spala iba raz za deň nejakú hodinku a pol až dve, lenže potom od cca 13-tej je hore až do večera a to sa mi zdá ešte dosť dlho pre ňu. Tak dnes sa mi podarilo jej o 30 minút posunúť čas spánku tak uvidíme.
A idem si ja upiecť dnes koláč lebo mám chuť na niečo sladké... 😀

natasa8
20. aug 2009

terezi.. aj moja Katka ked ma len 1 spanok tak je hore od 13-tej ☹ 😠

janac1974
20. aug 2009

natasa8-baby mam v puberte,ich musim do vsetkeho nutit...
maly potom stale reveee...

natasa8
20. aug 2009

janac- no je ked som videla tvoj profil tak som si pomyslela ze ake to mas super, dievcata ti maleho zabavaju ale vidim ze to nie je take jednoduche 😔

terezicka
20. aug 2009

Baby v Hypernove majú v akcii plienky Pampers
http://www.hypernova.sk/file/21077/Regular_34SK...

Nataš no vieš aspoň ako to je potom do večera s ňou ťažké, Lucka sa aj ukladá okolo 16 na spánok ale už nezaspí a potom býva mrzutá a zas o 18-tej jej už ja nedovolím zaspať 😅

natasa8
20. aug 2009

terezi.. Katka ked je vecer unavena, tak ona je skor hyperaktivna, hrozne sa jasi, ale potom mame hroznu noc lebo sa budi skoro kazdu pol hodinu 😠

je to normalne ze babo na konci nadchy kasle ? Teraz stale kasle zo spanku, hrozne si vycitam ze som bola s malou von, ale uz to fakt vyzeralo ze je v pohode.
My sme mali zatial sopliky len raz, vtedy tiez presli do kasla ... ale nemuseli sme brat ziadne atb.

janac1974
20. aug 2009

miriam24- ty robis uctovnictvo alebo nieco ine?ja som uctovnicka a tiez by som
pracovala popri materskej,ale neda sa mi pri malom 😒 keby aspon pospal zo 3hod.vkuse..
citim uz lahsiu formu demencie 😝

eweny
20. aug 2009

Ahojte maminky,ani nejak nestiham sem chodit,to viete,muzik ma dovolenku tak sa to snazime vyuzit a vymyslame nejaky program..chodievame aj na kupko,kym je tak pekne,ale mlady pan nechce byt v tom kolese,takze sa vlacime vo vodicke na rukach 🙂

eweny
20. aug 2009

Baby,obdivujem vas vsetky,co peciete torty alebo sa na to este len chystate..ja nie som v tomto taka zrucna a ani nemam na to nervy,takze na Petkovu oslavu dam tortu upiect niekomu inemu..co uz,hadam nebude vadit,ze nie je od maminky 🙂

janac1974
20. aug 2009

natasa8...malinka ti kasle asi preto,lebo jej sopliky zatekaju do hrdielka...
inak ja nie som zastancom atb liecby,ked nemusim ani nedam...nasa detska dr.
rada predpisuje atb,tak ja vzdy ked chce predpisat,tak ziadam vyter...

terezicka
20. aug 2009

Eweny ani ja nebudem piecť doma Lucke tortu, síce viem piecť ( aspoň to vravia že moja koláče sú fajné ), ale Lucke chcem niečo špeciálne a tiež jej dám upiecť tortu. A už sme sa predbežne aj dohodli s tou pani, upečie jej lienku len ešte dohodneme aká bude plnka

eweny
20. aug 2009

Pozeram,ze viacerych trapia zubky,tak nech su rychlo von..nam zatial dalsie nejdu,takze mame stale 8 zubov..boli sme na poradni a Petko vazi 11,2kg 🙂 strasne reval,celu vahu im tam skoro prevratil a dat ho lahnut na pult nehrozilo..zevraj to ma traumu z toho preplachu..no horor!

mishusha
20. aug 2009

baby ak viete po anglicky tu je fajn link.... aj na recepty aj na inspiraciu
to s tymi tortami je uz uchylka 😀 😀 😀
http://www.piece-a-cake.com/how-to-make-fondant...

kamilka12
20. aug 2009

ahojte,

nás dnes čaká ročná poradňa, tak som zvedavá na miery...ale 10kg predpokladám že nemá..
Tiež som zvedavá, čo nám povie na pipika, lebo tam má iba malinkú dieročku, nedá sa mu to vobec sťahovať 😒

claudinka
20. aug 2009

Ahojte, zubky trapia? Pridavam sa do klubu.. od rana placeme, vsetko kuseme, slintame.. stale mame iba dva zubky a stale nam tych 6-7 zubov sa nie a nie prerezat 😒 😒

vejinka
20. aug 2009

no tak my uz spinkame poobedny spanok...takto by to malo fungovat a nie ako vcera

vejinka
20. aug 2009

no tie torty to nieje uchylka to je choroba 😀 😀 😀 ja od rana spisujem co pokupim ked pojdeme do obchodu a treba baloniky..kedze primaky sme skoro vsetky uz minuli..a to este tyzden 😀 😀 😀

vejinka
20. aug 2009

ja teraz pozeram na yutube videa kde robia torty..a som unesenaaaa

luciankasebastianko
20. aug 2009

ahojte čo porábate? veji- tortičky 😉 idem čitať maly spí

vejinka
20. aug 2009

tak som sa dot oho zazrala ze som zabudla ze amme ist von...juj este nohe oholim a maly sa akurat zobudi..papapa

luciankasebastianko
20. aug 2009

no aj moje šidlo je už hore 30 minut stači 😠
zubky tak to mám aj ja strach že na dovči budú teploty alebo ktovie čo 😕 berem celú lekáraň račej 😅

rony253
20. aug 2009

tak ja obedujem a mala spi uz asi 20 min. uz sme sa aj vonku kupkali aj sa hrala aj vselico mozne sme robili, len aby na tie zuby nemyslela, ale poviem vam vie byt aj dobre protivna a zacala mi skrabat stenu, co jej chyba vapnik ci co? vsak mlieko pije tak nechape. nomlne skrabe s prstom po stene a potom si ten prst olizuje, ci sa len blazni alebo to nieco znamena neviem.
claudi, no mame co robit, ani nam sa tie horne dvojky ani nahodou nechce prerezat a opuchlo jej to naraz s jednickami ale tie su uz na polovicu von a dvojky nic. ja uz kazdym dnom cakam ze sa prerezu.

rony253
20. aug 2009

jeej luci kam idete uz vies?

rony253
20. aug 2009

a k tym spankom, Sara spi 2 x denne a to max hodinu, cize spi 2 hodiny v priebehu dna, to si s prepacenima ani neprdnem 😀 ked spi, rychlo daco zjem alebo trosku dam dokopy, ale ostatne robim vsetko ked je hore. a teraz mi nedovoli nic robit, lebo je na mne nalepena ako prisavka 😀

miriam24
20. aug 2009

Ahojte .. tak maleho som uspesne uspinkala .. uz bol velmi umrncany ..

ja budem tortu riesit tak tyzden pred .. najdem si nejaky recept a potom ju cez vikend spravim .. narodeninky mu vychadzaju na nedelu 13.09 🙂

Janac - ja robim pre jednu pocitacovu firmu v BA a vlastne to ze som doma alebo v robote je uplne jedno .. robota je ta ista len nemusim cestovat,vsetky programy mam v pocitaci takze vidim a robim to co aj ostatni co su v robote v Blave .. no ale niekedy je to veru tazke aj robit aj s malym byt ... ale vsetko sa da

rony .. to s tou stenou ze aj moja sestra robila .. ona si `vyvrtala` s prstom dieru pri posielke .. a vyjedala omietku 😝

rony253
20. aug 2009

no obzrala som sa jak prasiatko 😝 ledva dycham, robila som cestoviny spiralky s kuracim mäsko a zeleninou mnam 🙂 fajne bolo, teraz este daco sladke a uz urcite sa aj Sara bude preberat, no doobedu som jej dala ten panadol a myslela som si , ze bude dlhsie spat, ze ju to uspi a hov.. po hodine bola hore.
miriam, no to len vcera zacala robit, skrabat nechto po stene, ja ten zvuk neznasam a ona to robi estre naschval ked poviem nono, teda ona mi este aj prst ukaze a kyve nim a hovori nenenenene

rony253
20. aug 2009

joooj a vcera ju naucil svagor podat ruku ako pozdrav, ze Gruss Got, to akoze pozdrav Pan Boh a poda jej ruku, a ona koza dnes ked poviem gruss Got tak mi podava ruku a aj vsetkym koho stretne, no mam ja ucenlive dieta a to jej dva krat ukazal 😉

kamilka12
20. aug 2009

Tak sme doma...naše ročné miery sú: 9150 g a 74 cm 🙂

Som čakala vyššiu váhu...lebo je taký baculko, ale tak som spokojná a s touto...podstatné je, že od narodenia pribral cca 6610 g. Kde by sme došli keby som tak priberala ročne ja 😀 😀

Inak na pipik sa nám ani nepozrela...ale dr. mi už na začiatku hovorila, že až v dvoch rokoch to kontroluje, lebo dovtedy sa to može upraviť samo..No a som sa pýtala na kravské mlieko, tak vraj ešte aspon pol roka mám počkať, ale šak ja sa nikde neponáhlam, do 2 rokov dávať nebudem (keď tak trochu do varenia), len som chcela počut jej názor. A tiež vodu Lucku (na čaj a mlieko) už netreba dávat, iba do roka sa dáva, tak už budem normálnu...

No a prosím pekne prvý krát plakal jak divýýýýýýýýýýý...sme sa ani nepočuli ale to má od vtedy ako sme boli pred 2 týždňami s tými uškami...odvtedy sa doktoriek bojí 😒 A som sa spýtala na očkovanie proti kliešťom...a tak vraj už v 13 mesiaci sa može...objednala nás na to v októbri..ale ja som sa nespýtala, či sa za to dopláca, alebo sa to platí celé a aká suma.. 😖

luciankasebastianko
20. aug 2009

fíha kde ste ? kamilka dopláca sa okolo 2.60 e a to 3 X pokial si pamätám 😉

luciankasebastianko
20. aug 2009

a podla mna by si mala počkať na to očkovanie v 15 m už na jar bude mať ochranu a nebudú ho trápiť inekciou 2 x o dajú to do hromady už aj tak má na nich ťažké svedomie 😕