Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. aug 2009

tak dobru noc kocky...tak zajtra 😵

johnie
22. aug 2009

dobru vam obidvom, ja nemam chut si tam k nemu ani lahnut

winona24
autor
22. aug 2009

no čaute veji a johnie...dobre sa ui na Vašich príspevkoch bavím.....joooj....pomooooc...bobor per pazuuuuuch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
22. aug 2009

win som rada ze sme ta trochu pobavili...
teraz sa klaniam akoze predstavenie skoncilo... 😀

luciankasebastianko
22. aug 2009

ahojte tak tyžden odtečená voda , tak to asi fakt nie možno len časť odtiekla lebo mojho muža bratranec dr. gyndoš mi kázal že ako náhle mi odteče voda mám utekať a to nielen kvôli infekcii ,ale že može prepadnuť pupočná šnúra tak sme leteli 120 km/h do TN asi 5O km 😀
johie neboj koláčik zie zajtra aj ťa pochváli 😅

johnie
22. aug 2009

luci kaslem na jeho pochvalu.. dnes vstaval o jednej poobede a o osmej bol uz zas mrtvy... a este si kaze kolac... bola by som ja uz davno spala, teraz bojkotujem a vysedavam tu 😎

luciankasebastianko
22. aug 2009

správne tak mu to daj vyžrať cica 😀 a nie ten kolač 😠

johnie
22. aug 2009

uz dlho mi nikto nepovedal cica 😀

rony253
22. aug 2009

no herecky, tak mate dobru bobrovu temu 😀 jezisi ja to neznasam a kolko este existuje zien s bobrami 😒 idem ja spat som hotovka.

luciankasebastianko
22. aug 2009

baby videli ste to auto čo kupila annička brankovi krásne na budúci rok sa bude skladať celá rodina a možno aj dedina 😅

rony253
22. aug 2009

luci, ak kam idete na dovcu? uz viete?

johnie
22. aug 2009

rony veru kolko esste? ja som meine mutter tiez dlho presviedcala nech sa odchlpiii 😀
luci zaloz zbierku 😀

rony253
22. aug 2009

luci nam bolo povedane na kurze mamiciek, ze ak nam nahodou odtecie plodova voda, nesmieme ani vlastnym autom prit do nemocnice, ale volat zachranku, lebo vraj ta musia do nemocnice dopravit v polohe lezatej. dostali sme vyslovene zakaz, ze ak sa same dopravime a nieco sa stane nie je nemocnica na vine, tu su v tom rakusku ine opatrenia. a tyžden nie je mozne, ze nechaju doktori bez plodovej vody zensku s babom v brusku, vsak to babo by to neprezilo, podla mna je to hovadina.
Johnie, aj ja by som sa vytocila 😒

rony253
22. aug 2009

johnie ja som meine Mutter uz presvedcila 😀 ale ci to riesi vsade neviem 😀
ja to na sebe riesim vsade, a la babätko, neznasam chlpy 😠

rony253
22. aug 2009

hygiena je hygiena 😀 ja to tu idem vypnut, dievcence peknu nedelku prajem, zajtra navarime fajnucku kuraciu polievocku aj Sarka si pochutna a nejake mäsicko upeciem, Sarinke aj cuketku nejako pripravime s mäskom a neviem s cim, uvidime. prajem dobru nocku papa cmukyyyyyyyyyyyy cmuk

luciankasebastianko
22. aug 2009

rony super že si spomenula tu polievku zabudla som vyložiť hovädzinku 😀

rony253
22. aug 2009

luci ale si mi neodpovedala, dovolenkaaaaaaaaaaaa kaaaaaaaaaaaaaaaaam? papa zajtra si precitam

luciankasebastianko
22. aug 2009

hladala som ,ešte neviem presne ale neičo takéto all incl. a okolo 500 os. euro teraz a možno v septembri menej 😕
čakám na dobrú last min aj teraz mi kamoška z cestovky poslala a super hotel cena ale odlet do 24h ale xeme spraviť terasu a potom oslavu na terase a potom sa pobalím dám kufre do auta a budem čakať na last minit 😀 ale konečne som našla aj v grécku niečo zaujmavé lebo aproti Tunnisu som bola sklamaná aj pri 3+++ hoteloch a tie služby a recenze no strach 😕

rony253
22. aug 2009

kde je to na Thassose? ak ano, tak tam som bola a je tam uzasne, aj ja chceeeeeeeeeeeem ist, kedy idete, ideme s vami.

rony253
22. aug 2009

no Luci krasne aj hotelik vyzera, ja sa asi zbalim do riti a idem s malou 😀 aj zajtra...

luciankasebastianko
22. aug 2009

rony si tu ? ja že už buvaš 😕 dobre pod s nami aspoň postrážiš malého a ja pojdem vyvázdať s mužom na izbu 😀 😀 😀

luciankasebastianko
22. aug 2009

aj toto bolo dobré Zakynthos Hotel Majestic****21.08 - 01.09 600,00 ? (18 075,60 Sk)
11 nocí,all inclusive,odlet BTS o 11,30 hod. - CENA KOMPLET VRATANE POPLATKOV!!!

rony253
23. aug 2009

luci ahoj, hej to bolo dobre, uz je po 21.-vom. 😀 nie je problem s tym strazenim. 😀
inak pekne nedelne ranko 🙂
noc v pohode, len o siestej bol uz rev, tak sme davali gelik na dasienka, a o pol siedmej sme vyliezli z postele.
Sara sa hra s mojou penazenkou a ja vam rychlo pisem.

rony253
23. aug 2009

tak tu nikto nie je, mala papa zemlu, uz som myslela, ze o osmej zalomime, ale pol hodinu sa v posteli prekrucala, spat nehrozi ☹ ja som unavena jak kon 🙄

vejinka
23. aug 2009

dobre ranko...maly uz buvaaa a ja som ako mechom prastena...no ten drobcek alex ma 3800g a 50cm a je rozkosny..v noci mi poslala mms 😉

vejinka
23. aug 2009

co sa tyka odtecenia plod. vody tak mojej svokre odtiekla v noci a vyplavila pred hlavicku pupocnu snuru..volali zachranku a urgentne bola na cisara..takze nechapem ako moze lekar si zobrat taku zotpovednost ze po odteceny plood. vody necha zenu tyzden cakat.. 🙄

vejinka
23. aug 2009

odteceniiiiii...pisem hrozne nechapem preco mi to tam furt pise tvrde y 😠

vejinka
23. aug 2009

joooooooj u nas celu noc prsalo a aj teraz prsi...a je kosaa 🙄 esteze som kazala ka3n zobrat aj teplejsie veci na liptov..a dazdnik rolacik bundu..no vyuzije to dnes urcite 😉

vejinka
23. aug 2009

a zasa som tu sama ako prst 😔