• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
no pevne verim, ze aj ta moja cica uz spinka... ide jej horna dvojka prava, tak je nervozna.... a ja som v praci, tak sa babka nervuje :slight_smile:
chodit sa uz aj my pustame.... vcera spravila sama bez pomoci skoro 10 krokov, ale nevedela zastat :grinning: tak sa hodila o zem a na bok.... cele bodynko spinave, tvar a licko a este aj celo dorafane... ale akyyy rev....chudatko moje...kolko sa este napada....
tiez sa stavia okolo vsetkeho, a strasnu radost z toho ma :grinning: len ja stresy prezivam a ruky stale natrcene, aby som ju mohla zachytit...uz mi z toho sibe... asi jej fakt tu helmu poriesim :grinning:

rony, sarke gratulujeme k 11tke :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, ved heeeej sak kde sa ta moja primadona bude ponahlat.... dobre jej je ked ju posadia... a nemusi sa namahat ona :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erik bol taky isty a teraz ho nemozem ani zastavit :grinning:
24. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nakoniec mi malý spal od 10tej do 12tej...teraz ho zobral brat s frajerkou von..neprešlo ani 5 min. a už mi brat volal, že či musí mať klobučik na hlavičke, lebo že si ho stále dáva dole a hádže ho o zem...ja neviem, prečo ten moj krpec všetko o zem trepe..on aj čaj ked dopije a už nechce, tak to ukončí tak, že ho o zem šlahne :unamused:

veji - to ma mrzí s tou oslavou, ale zase na druhej strane, veď vám nič neutečie a máš aspon viac času na prípravy :slight_smile:

čo sa týka tých pádov - malý už krásne behá, je ako "na kľúčik", ale tiež za ním stále chodíme..jeho pádu sú katastrofálne..on letí rovno na tvár a keď padá dozadu, tak si nesadne, ale letí rovno na hlavičku. Každý mi hovorí, že ho treba nechať aj padnúť, ale je rozdiel padnúť a padnúť..Mám kamošku čo má rovnako starého chlapčeka a ten tak krásne padá..pekne si sadne alebo padne dopredu na 4. Neviem či je to tým, že Martin štvornožkovať nevie alebo čo...ale neviem si predstavit, že by som si sadla a jeho nechala behať samého...a keby tak padol rovno na beton..nechcem si predstaviť tie následky :unamused:
24. aug 2009 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa týka posadenia sa - vraj by sa až vtedy detom malo dovolit sediet, ked sa posadia sami...toto mi moc jasné nie je, lebo aj náš malý sa asi 2x v živote posadil z lahu na chrbte sám...to akože až ročný može sedieť.. :confused: :angry:
24. aug 2009 o 14:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nechapem ani ja...ale neriesim to lebo by som asi uz bola v cvokarni..a mne maly spal od 10 do jedenaste a od pol hruhej do terazj
24. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda este buvaaa..a nech este spinka..
24. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ale aj mne sa zatvaraju oci..asi si diem schrupnut..takze torta sa bude robit az o tyzden a pol
24. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky
veji .. prosim ta odkial mas tie jedle obrazky na tortu? a z coho to je... ?
24. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to z ryzoveho piapera a dali sme si to objednat..ono sa to da aj vydrzazit na mmb odtial to mam ja za 3.50 tri obrazky..bezne to stoji 10 jeden
24. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka tie obrazky nie su az take drahe, bezne ich niekde kupis aj pod 3,50 Eur v internetovom obchode a dokonca im mozes poslat aj fotku a vytlacia ti ju tam
24. aug 2009 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem maly je hore
24. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... mala uz pol hodinu vymysla v postielke, som sa stihla aj najest aj vas docitat... este si dam kavu, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k padom... Katka zatial nechodi sama, dufam ze bude vediet padat, ona od kedy sa zacala sama stavat tak spadla asi len 5 krat - a to su uz asi 2 mesiace. Najskor sa stavala len pri gauci a nevedela zist, tak aj 20 minut stala a pistala aby som ju zlozila - to bola pohoda, som si mohla kadeco porobit :grinning: :grinning:
Ona je dost opatrna, o take veci co su labilne (ako napr. stolicka) sa nestavia, vzdy najskor vyskusa ci sa to hybe a az potom sa postavi.
Ja ju teda nechytam, len zo zaciatku som jej z dosahu odstranila vsetky nebezpecne veci, aby nepadla hlavkou na nieco otre .

vcera aj Katku trapili zubky, chuda tiekli jej sliny ako bernardinovy, kade lozila tam boli za nou mokre znacky :sweat_smile: Dufam ze sa nam tie zubky uz teda nejak pohnu, zatial su len 2.
24. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win tie torty su krasne... :slight_smile: ale to by som urcite aspon ten potah nezvladla, tie kitty su kupene ci nie?
Sara inak neobsedi, lozi uz jak o dusu, stvia sa vsade, tak ked budeme na slov. som zvedava s cim ma znova prekvapi, a dnes ma znova den na ruky, uz ma boli cely clovek, ta druha horna dvojka nie a nie von... :angry: aj v noci sa budi s placom a chyta si pusinku, moje zlato
24. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, to tu nikto nie je? Sara uz spinka od siedmej, malo cez den spala, tak skor zalahla. ja tlacim popkorn, a idem si urobit volaco na jedenie.
24. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my stale bojujeme so spankom a bez uspechu zatial...idem tam za nim lebo kym som sedela na posteli sice nespal ale aspom nekrical..a teraz ako som odisla tak reveeee..nuz co boji sa sam v izbe :sweat_smile:
24. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak uz spinkame..plakal moc ..tak som sla zobrala ho na ruky oprela vankus dala som sa do pololahu a pritisla si ho na hrud a hlavicku dala na plece...do dvoch minut spinkal..ja ho tak lubim to moje sidielko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji aspon, ze si sa ty tu ukazala, ja neviem co vsetky robite :grinning: :grinning: :grinning:
nechce sa mi tu samej pisat a nechce sa mi zehlit ale musim, pojdem az o deviatej
24. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme sa pred chvílou vrátili boli sme v trenčíne pozrieť dlažbu na trerasu a po nákupoch čert už spí :wink:
kúpili sme aj auto sedačku http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5527 idem počítať čo nové
24. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony...no ja som tu o tomto case vzdy vecer :grinning: ale 21:00 sa blizi
24. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci pekna je... :wink:
luci a aku farbu ste vybrali... ja som tiez uz rozmyslala nad chiccackou...
mishu taku modru ocean chcela so mtu červenú ale musela by som znova leteť do TN a čakať tak sme zobrali čo bolo aj tak už má všetko červené a páčilo sa mu tam hlavne že bol smere jazdy a všetko videl :grinning:
24. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som zabudla, zasla som poobede k doktorovi s malou, volala som totiz sestricke ci ju mozem prevazit a zmerat, tak sme to rycho urobili ani som necakala, tak Sara je tu asi najlahsia a to papa aj za troch tak neviem kam to ide, dnes na 11 mesiacov ma 8150 gr a 72,5 cm.
24. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony to zase moja az tak vela nespapa a ma 10kg....ale zase som ju merala, tak ma 75cm...co asi nie je malo... len tie jej lica syslovske :slight_smile: mucinka moja ako mi chyba...uz aby bolo zajtra 9 rano a budem frcaaaat domov
24. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja idem budúci tyžden doktorke tak som zvedavá kolko váži :wink: podla mana na dievča mje to dosť a Sara nevizerá že by jej nechutilo :grinning:
24. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
rony... no mala bude stihlucka po tebe :wink: ved co by sme my vsetky dali za to ze by sme papali za troch a nebolo to na nas vidiet :sweat_smile: :grinning:

rony, mishusha ... teraz som si pozerala vase albumiky, ako mate babule pekne vycesane... tej mojej stale vlasy lietaju okolo hlavy, ked ju ucesem vobed jej to nedrzi pri hlave a ked chcem dat spoku alebo gumicku tak si to hned strhava a reve :frowning2:
24. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas, to len tak vyzera, ze je ucesana...to keby si videla necencurovane fotky :grinning: :grinning: :grinning: ja jej vlasy vzdy liznem do strany, to je moja uchylka :grinning: inak by ich mala az na brade nalepene :grinning: a sponku jej vzdy suchnem ked sa s niecim zabava....bo by mi ju hned zjedla.... a uz si najnovsie ciapku dava furt dole... a zacina ma to fest jedovat :angry:
24. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necenzurovane :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok