Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
26. aug 2009

to moje dieta este nespi...vrrr

claudinka
26. aug 2009

babuci jeeej vy ste taki stuplici? sranda.. som myslela, ze budete viac vazit 😉 zajtra oslavujete rocik, vsak? krasa..

vejinka
26. aug 2009

konecne zaspinkal

winona24
autor
26. aug 2009

no ahojte....dietko mi už skoro hodinku spí druhý spánok...ja som stihla upratať byt i seba.....a teraz som sa najedla a urobila kávu...dám si trochu veget.....som unavená jak fras.... 😔

winona24
autor
26. aug 2009

no som strašn rada,že som sa Vám pochválila...vzápätí sa zobudila....wrrrrr

kamilka12
26. aug 2009

Baby...tie čo budete robiť tortu z piškót, aké použijete? Bola som práve v Kauflande a na všetkych je napísané, že vhodné od 3 rokov 😕 Možno s tým už idem niekomu na nervy, že chcem všetko dodržať, ale ak je to na obale napísané a je tam AŽ od 3 rokov, tak to mu dávať nebudem...

kamilka12
26. aug 2009

Babuci - super váha.. 😉 to je tuším ideálna váha pre ročné bábo...my sme kúsok menší 9150

buksy
26. aug 2009

kami... ja som si nikdy neprecitala ze nevhodne pre deti do troch rokov ☹
som si nevsimla ale dokina vravela ze piskoty moze takze my papame klasicke opavia... 😕

winona24
autor
26. aug 2009

kamil moja natálka futruje obyčajné piškoty na ktorých je napísane presne to isté už pár týždňov.....toto ja už neriešim.....

ka3n
26. aug 2009

kamilka, nie v pohode...vies co ja zase davam malemu uz hocijake piskotky, aj gulate, cukrove fakt..no ja chcem robit smotanovo-piskotovu tortu, iba taku obyc, lebo mama a svokra chcu robit velke torty, tak naco zbytocne aj ja...no ale ked chce teda vsetko pekne dodrzat ako ma byt, tak si podla mna nakup tie nestle, alebo sunarka piskotky, vies aj v tescu ich maju, alebo hami..a urob taku nejaku torticku.

kamilka12
26. aug 2009

no ked píšete že už aj vy dávate...tak dám aj ja..ved zase vela toho aj tak nezje...len ma to trochu zarazilo, že to tam na obale spomínajú...tak som mala pred tým taký rešpekt. Nesté a hami piskoty som tam nevidela...díky ka3n možno ešte pozriem v tescu, ak nie, spravím z klasických. Doteraz som malému dávala Baby sušienky...tak ale zo sušienok sa mi tortu nechce robiť 😒 Spravím teda z normálnych 😉 Díky baby

winona24
autor
26. aug 2009

ale ako Ti napísalamka3n....keď mu nechceš dať obyčajné piškotky,tak mu to urob napr.s tých sinarka sušienok

ka3n koľko krát za deň Ti pije malý mlieko????

winona24
autor
26. aug 2009

no tak som ja pekne zhovädila tú vetu...pomooooc.....

ale ako Ti napísala ka3n....keď mu nechceš dať obyčajné piškótky,tak mu to urob napr.z tých sunarka sušienok

winona24
autor
26. aug 2009

ja som včera malej urobila obyčajnú krupičnú kašu na večeru....len sa tak zaprášilo.....ja fakt nebudem kupovať tie kaše instantné....jedna krabica mi vydrží tak na 3-4 razy 😒

ka3n
26. aug 2009

win, ja davam malemu mliecko rano a vecer a sem-tam raz za den, alebo niekedy potom uz nie..ale 2x ma po 180ml a potom jogurty, syry a tak..teraz najnovsie som nasla v obchode syrove lizatko tak to mu chutilo..win, moj uz papa skoro vsetko,fakt.

winona24
autor
26. aug 2009

ka3n tak to aj moja Natálka...ja sa naozaj už snažím do jedálnička pomaly zahrnúť všetko.....ináč tie lízatká chutia aj ne.....tie sú dobrééééé.....

my tiež papáme 2x...ráno a večer....a každý deň jogurt alebo termix,ale pribináčka....proste každý deň nejaký mliečny výrobok + ovocie....

ka3n
26. aug 2009

hej win, my tak isto, mliecny vyrobok a potom ovocie, banan, jablko, vyzivy, hrusky teraz mame doma, alebo chlebik so syrom, sunkou.

akurat premyslam, ci mozem dat smotanu? ja by som dala, ale co vy?

winona24
autor
26. aug 2009

no ništ...ideme sa "okýptiť" a ideme von....na jazero...... 😉

winona24
autor
26. aug 2009

vidíš....šunku som jej ešte nedávala......ups......aj to misíme pridať do jedálnička.....

winona24
autor
26. aug 2009

smotanu????? ja myslím že úplne v pohode....keď im dávame smotanové jogurty....

ka3n
26. aug 2009

aha..no ok..hej sunecku jej daj, mne ju maly krasne papa..

winona24
autor
26. aug 2009

no ok......ahojte babulky......lúčime sa...... 😉

terezicka
26. aug 2009

Ahojte no my máme návštevu dnes a zajtra, moja sestra je tu, teraz sa v rámci svojich možností zabáva s Luckou v obyvačke. Lucka je strašne dosekaná od komárov ja už neviem odkiaľ k nám prilietajú lebo aj okno zatvárame už dosť aj cez deň a aj tak je ráno Lucka celá dosekaná. A tomu do zásuvky sme sa bránili práve kvôli Lucke, hlavne Marek nechcel aby dýchala taká malá už kadejaké chemikálie, ale asi sa tomu nevyhneme ( hoci sezóna komárov dúfam už končí ).
Lucka teraz vykrikuje v obyvačke, sa jej zapáčilo kričať v poslednej dobe 😀

terezicka
26. aug 2009

Ka3n tvoj Matúško je zatučký, krásne fotky máte 🙂
Ja tiež dávam Lucke všetko, aj piškóty tie obyčajné Opavia alebo v CBA kupované alebo v Bille a šunka má úspech aj u nás 🙂 A veď už má 11 mesiacov skoro, takže môže v pohode papať viac vecí. Akurát napr. vnútornosti ako pečienky jej ešte nedávam a krupicu som jej tiež ešte nespravila, trochu sa bojím tak priamo dať mlieko 😅

terezicka
26. aug 2009

No teda ja mám konečne čas si s niekým pokecať a tu nik nie je 😅 Lucka spí ale zatiaľ len slabo, Marek v nočnej, sestra pozerá Madagaskar lebo v TV nič normálne nejde a ja tu sama 😕

vejinka
26. aug 2009

terez ja som tuu..maly uz spinkaa

terezicka
26. aug 2009

Aj ja som ešte tu a Lucka už našťastie riadne spinká celá vykotená je v tej postieľke 😀

goga03
26. aug 2009

caute, baby,
dufam, ze sa "babatka" maju dobre. uz sa chystaju oslavy vsak?
ja teraz moc energie nemam, kedze sa opakuju stavy spred viac ako roka, ked som vracala kazdy den ☹
dufam, ze pri tomto to nebude trvat do 9 mesiaca ako pri oliverovi.
oliver si sam chodi, nastastie vie pekne padat, takze za nim nemusim stale behat a pridrziavat ho. teraz som rada, ze ked sa ucil stavat, tak som ho "naucila" padat. (ako pisali v mama a ja)

na narodeniny mu chcem sparvit jogurtovo piskotovu tortu, vsak je to jeho oslava, tak nech moze ochutnat aj svoju tortu no nie?

tak sa majte fajn zatial

terezicka
26. aug 2009

Veji o koľkej sa Erik narodil?