Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
29. aug 2009

momo ahoj druhaaa 😉 no u nas prsi.. maly nexce spat nic noveho vysedava v postielke a hra sa so zipsom na fusaku

vejinka
29. aug 2009

a stale nespi.. 😔

vejinka
29. aug 2009

huraaaaaaaaaa zaspal

vejinka
29. aug 2009

noo teraz sa krasne rozprsalo...nadhera ako lejeeee 😵

vejinka
29. aug 2009

asi ho to buchanie na strechu uspalo 😅

vejinka
29. aug 2009

do certa raz zadunelo a je hore... 😠

momoyka
29. aug 2009

my sme hore, buntosime, tati montuje predsien a hanka mu velmi chcew pomahat...

terezicka
29. aug 2009

Ahojte no niektoré detičky už oslavujú prvý rôčik a my dneska oslavujeme 11 mesiacov 🙂 Takže my ešte presne mesiac musíme počkať a môžme sfúknuť sviečku na torte 😵
Tiež som si pozrela tú diskusiu keď sme si začali písať ako tehuľky, no radosť čítať to opäť 😀

vejinka
29. aug 2009

no na obed mala byt salatova miecna polievka a svokra xcela ist do toho dazdu. do zahrady po salat..tak som povedala ci jej obed stoji za to ze oslava nebude a ona prechladne a ochorie..a ona ze co da do hrnca tak som dala ovsene vlocky kozu zo slaninky vcera sa nedojedli zemiaky tak aj tie som tam supla potom velku konzervu hrasku strerilizovanu troska soli majoran a dala varit..som zvedava aka polievka z toho bude..no ale von ju nepustim v tom necase ved leje a bliskalo sa..tak som jej povedala nech strazi aby nevykypelo a nech si cita co som jej vytlacila recepty z MMB 😀 no a druhe dnes bude kurca a ryza a to je uz hotove 😉

vejinka
29. aug 2009

terez ahoj hratulujeme k 11 mesiacikom...nech rastie lucka do krasy a nech je zdravucka 😉

vejinka
29. aug 2009

a ja som pridala par fotiek na FB 😉

terezicka
29. aug 2009

Veji ďakujeme 🙂
U nás neprší ale je zamračené tak možno sa ešte rozrprší

winona24
autor
29. aug 2009

ahojte...to bola 605,20 taká búrka ako hrom...tak sa blýskalo a hrmelo....uff...a Natálka sa ani nehla....ja som rýchlo zbierala prádlo z balkóna....holá,len v nohavičkách..... 😀 😀 😀 😀 skvelý pohľad.....

ja dnes varím toto:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12943

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6710

polievočku dám aj natálke....

winona24
autor
29. aug 2009

hehe teraz pozerám....to malo byť 5,20...neviem ako sa mi tam podarila tá 60 😝 😝 😀 😀

ka3n
29. aug 2009

babeny povedzte mi co este pred 5min robila Hanka na facebooku? co utiekla spred oltara..

winona24
autor
29. aug 2009

ona sa vydava o pol piatej ka3n

rony253
29. aug 2009

ahojte kocky, sme v kosiciach a pozdravujeme vas, mame sa fajn. 😀 nemam cas pisat a citat uz vobec nie, ta sa drzte.
Ja neviem co robi hanka na fb, ale kde bude teray obrad, ked to mali mat v meste niekde asi vonku alebo v altanku, neviem.

winona24
autor
29. aug 2009

teada o piatej v sade jsnka krála to malo byt

estella
29. aug 2009

cafte..u nas prsi a prsi ale to asi vsade...maly spi na balkone a tak ja trosku oddychujem...hrali sme sa s o Stellou na kadernicku najprv to malo byt na obchod ale ona chcela byt kadernicka takze mam opat o par vlasov menej..
my tu mame klokocinksky jarmok vecer sme tam boli as do jedenastej..maly spal v kociku a doma sme ho len prelozili do postielky..nechapem ze zaspal pri takom hluku ale spal a nic mu nevadilo.... 😔 😔 😔 😅

estella
29. aug 2009

Hanke blahozelam k svadbe abi som netusila ze sa vydava ale dozvedela som sa na FB..takze este raz vela stastia.. 🙂 🙂 🙂

ka3n
29. aug 2009

och estell..ty zla matka, ako si mu mohla dovolit spat v kociku pri takom hluku? 🙂) ...no aj moj je zvyknuty..skola ucenia a zvykol si, naucil sa na jednotku 🙂) My tu mame dnes gulas party mozno pojdeme, ked sa trosku umudri dazd.
Micka, dnes sme boli v H&M v avione v BA júúj krasne vecicky tam maju pre nasich drobcov. Nieco som nakupila a potom uz nebolo zaco..

luciankasebastianko
29. aug 2009

ahojte Lucke všetko najlepšie 🙂
a aj Hanke prajem všetko naj hlavne veľa lásky 😉

johnie
29. aug 2009

ahojte...
lucke vsetko naj k 11
a hanke tiez gratulujeme
mna boli hlava, vcera sme mali rososo... do rana bieleho, teda tak som sa uz davno nezabavila

annie13
29. aug 2009

Hanka sa vydava
wow tak velke gratulujem
aj Zairinke a Martinkovi k rocku vsetko len to naj
uz sa to aj nam blizi

jurocko
29. aug 2009

ahojte aka Hanka sa vydava?nic neviem
a Zairinke a Martinkovi všetko naj hlavne vela zdravia....
aj my oslavujeme za dva tyždne..joooj ale sa tesime
zatial sa rozmyslame nad darčekami

vejinka
29. aug 2009

ahojte tak my uz buvame...hanka-ba80 😉 ale s tym cislom som si vobec nie ista 😅

vejinka
29. aug 2009

kde ste vsetci? 😕

kamilka12
29. aug 2009

Ahojte,

tak dnes bol náš deň "D"...oslavoval sa Martinkov rôčik 🙂 Len škoda, že dnes bol Martin asi najumrnčavenejší ako kedy bol.. 😒 za všetko, ale úplne za všetko sa rozplakal...mal nejaký zlý deň, možno to robilo aj to, že poobede keď sa práve zobudil, práve vtedy všetci prišli na oslavu a on bol taký preskočený a nesvoj ..že mu to zostalo až do večera. Keď sa dojedlo, krájala sa torta...Martin sa neskutočne vytešoval z malej minitortičky, ktorú som mu spravila...sa tam hrabal a hrabal 😀 Večer, keď už všetci poodchádzali sme ešte vybehli na jarmok, povozil sa na kolotoči a teraz už práve zaspáva...Pridám aj foto..len ich musím dat dokopy, fotilo sa s viacerými foťákmi..

kamilka12
29. aug 2009

...a dôležitá vec ešte...Martinko sa mi vrátil k pitiu mlieka, konečne. Pije ráno a večer...predtým pil aj poobede,ale som rada, že aspoň niečo pije.. 🙂

ka3n
29. aug 2009

Moja, aj Matusko pije rano a vecer to staci a este mu daj medzitym nejaky jogurt alebo nieco mliecne a bude to ok..

Jurocko, my uz mame darceky, tu magneticku tabulu a velky kamion a veci na oblecko uz ani neratam..

My sme boli dnes v BA v avione v h&m maju krasne veci..och blavacky vam zavidim, len ja sa tam sama nedostanem..