Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
29. aug 2009

moja, cakam potom na foto..

zuzana1710
29. aug 2009

dakujeme ;o)

kamil,vy ste to fajn oslavili prvy rocik..my sme nestihli.dokonca sme mali ist na jej narodky domov z chorvatska,ale ja som povedala nech ideme o jeden den skor,nech aspon na prvy rok sme doma...tak len tak simbolicky..ale mame mat este velku party rodinnu..ale kedy to zbuchame,tak to ani srnky netusia...

vejinka
30. aug 2009

dobre rano..prva? nnuz co nevadi ja dnes perem a treba mi este robit poriadok v zachode...kupelku necham tak do utorka...lebo akurat v utorok nam pride konecne robit chlapik ten kut..takze tam bude bordelu no a akurat to upracem a v stredu a vo stvrtok xcem zbuchat okna hore...a potom od piatka v kuchyni a v nedelu bude oslava Erikovych 1. narodenin to akurat stiham ..mam to dobre naplanoane uvidime co stihnem

vejinka
30. aug 2009

maly este nesi ale uz to ani neriesim cakam kym zaspi sam...tym ze tam chodim to robim horsie a potom just nezaspi

luciankasebastianko
30. aug 2009

Bréééééééééééé ranko 😉

luciankasebastianko
30. aug 2009

veji tak budeme oslavovať spoločne a my máme oslavu v nedeľu bude to fuška ,ale počasie bude dobré tak to bude na terase 😀 a stoličky a stoli pojdem požičať asi do kulturáku 😀

luciankasebastianko
30. aug 2009

ja okná nechám na poslednú chvílku ,lebo ešte musia uložiť tersu a ubúchať žabou tak bude prachu všade 🙄 ale tiež dúúúúúúúúfam že to stihnem a bez stresov 😔

rony253
30. aug 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeee, Sarinka sa hrajka dobre sa dnes vyspinkala. prajeme krasnu nedelu a vsetkzm OSLAVENCOM, ktorí maju a mali narodeninky blahozelame

rony253
30. aug 2009

OLIVKE vsetko najlepsie k narodeninkam....

ka3n
30. aug 2009

Oslavencom vsetko najlepsie..babeny,nam sa to tiez blizi a premyslam, co vsetko nakupit, porobit, az ma panika chyta..

rony253
30. aug 2009

dievky, kedy mozu deto zjest trosku bravcoveho mäska, mama totiz vari morcaciu polievku a extra urobila plnu ale z bravcoveho mäska a zemlou, ta ked to videla musela to mat a zjedla jeden cely odrezany kruzok, ta chce jest uz vsetko, spapala plny tanier polievky ale uroibla som jej na husto aj so zemiakom a rezancekmi. yatila jej davam len kuracie morcacie a ked v hipp tak telacie, a vcera jedla rybku z grilu tak to ste mali vidiet, dobre mi tu rybu nevythla velmi jej chutilo.

vejinka
30. aug 2009

rony kludne jej daj..my sme prvy krat papali este na dolniakoch

vejinka
30. aug 2009

ja som dnes prvy krat dala mliecno...robila som omacku karfiolovu so zemiakmi posolila dala kopor a bolo...pochutilo mu a este zostalo aj na zajtra takze zajtra nemusim varit...mu to supnem do mrazaku lebo v chladnicke sa bojim drzat.. 😉

kamilka12
30. aug 2009

Ahojte,

tú je zopár fotos

http://www.facebook.com/album.php?aid=2021274&i...

zuzi - pre Zairinku bolo asi aj tak najkrajšie to, že ste boli aspon na pár dní mimo domu, niekde úúúplne inde ako v paneláku 😉 Veru..aj ja by som išla 😒

vejinka
30. aug 2009

no a samozrejme som tam dala mlieko s mukou..a to som varila ku koncu asi 5 minut..a bola fajna omacka..nabuduce do toho dam aj masko..

vejinka
30. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kamil krasna torticka...nadhernaaaaa 😵 😵

vejinka
30. aug 2009

super fotky...uz som aj zhodnotila 😉

rony253
30. aug 2009

Kamilka krasne fotecky gratulujeme drobcovi.
mne mama vcera povedala, ze niekde citala, ze jedlo ktore sa navari v den nemalo bz sa jest na druhe, lebo sa v nom potom vytvara nejaky jed. Napr. zelenina v polievke. Ja robim len cerstve, inak nedavam na druhy den aj co ostane. Mzslim ye do mrayaku to moye ist ale nie do chladnicky, tak som ju zjazdila, ze preco mz jeme aj na druhy den co ostane, tak povedala, ze vie, ze to nie je spravne.

jurocko
30. aug 2009

ahojte
blahozelam oslavencom...nas to čaka o dva tyždne tiez sa chystame naplno-balony,torticka a darceky
stale rozmyslame urcite dostane taky Macko Pooh to je take ako pocitac ale to nie je pocitac neviem ku comu to mam prirovnat.ale je to velmi naucne...uci farby,pocasie,cisla,pesnicky..no fakt parada ved potom sfotim a uvidite a este uvidime co kupime

hodila som nove fotky aj z dovolenky
bola som so Silvikou nasou teraz je tu v Bardejove,mame jarmok....dnes konci

ka3n
30. aug 2009

vejinka, ked si to este len dnes varila tak to v klude mozes dat do chladnicky, NEBOJ nic sa tomu nestane, ked t obude zajtra papat.

annie13
30. aug 2009

ahojte babenky
ja som sa dnes dozvedela sokojucu spravu, Branko bude mat bratranceka alebo sestricku, brat s priatelkou cakaju, sokovalo ma to z toho dovodu ze ona uz ma deti 20 a 12 rocne baby, uz ma cez 40, termin ma dokonca este predo mnou zaciatkom februara tak tak, som myslela ze nebudeme mat bratanceka kedze nic nespominali a teraz taketo prekvapko

luciankasebastianko
30. aug 2009

kamil ta torta je mňňňňňňňňáááááááááááááááám 😝
rony chudé bravčové píšu tuším od 10 m .ale ešte som neskúšala lebo ja ho tiež nemúsím tak raz za mesiac a teraz v lete už som nejedla asi 2 mesiace🤐
veji 24 h može byť aj v chladničke 😉

vejinka
30. aug 2009

no dala som to nakoniec do mrazaku..a zajtra nemusim varit 😉

luciankasebastianko
30. aug 2009

a to tu bola iba vejinka ? 😒

vejinka
30. aug 2009

no hej ja som tu furt a nikto a ked odidem tak sa tu rozehne debata 😔

winona24
autor
30. aug 2009

no pekný večar Vám prajem...

Olívke som posielala síce sms ,ale zagratulujem jej ešte aj takto....VEĽA ZDRAVÍČKA PRINCEZNÁ 😉

luciankasebastianko
30. aug 2009

dobrúúúúúúúúú baby aj ja som písala Olívii na fb ale pre istotu ešte raz všetko naj 😀 aj mamičke 😉

estella
30. aug 2009

ahojte...ja sa uz normalne hanbim ze stale len na Fb vypisujem a konika zanedbavam....

my sme dnes boli v ZOO v BA bolo super deti sa vysantili...potom sme este skocili do avionu tam sa pohrali a isli sme domov...

a aby som nezabudla v sobotu som na jarmoku stretla katkuusko tusim mala taky nic co ma malu Natalku...malinka spala v kociku no malinka teda nie je je dokonca vacsia ako Maxim vraj ma 12kg.......boli zlati cela rodinka....vraj vobec nema cas sem pisat a ani sa jej necudujem viem co je to mat dve deti a moja Stella aspon chodi do skolky ale jej mala asi nie....

estella
30. aug 2009

ka3n tak ja o oslave este ani nepremyslam...mozno je to take nespravodlive ale ja som uz taka preoslavovana ze nemam na to ani chut....ale urcite bude nejaka ta oslava ale este o tom nepremyslam...teda rozmyslam ci sa idem dat do pecenie tej torty alebo nie.... 😖 😖 😖

momoyka
31. aug 2009

ahojte, prva? pekny dnicek 🙂