• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
veji ešte nie....mám ešte pár týždňov....ešte musím urobiť veci do práce... :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne dieta nexce spat len reve a reve...vrr
31. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zaspinkala vas nikde
31. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz konecne hajame.. :grinning: zajtra caka robotka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme dnes boli v sade janka krala, super bolo.. aj s kamoskou a jej malou sme boli
31. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem čítat nech som v obraze maly spí dnes sa pogrckal v aute tak že som musela celú autosedačku oprať a muž tepoval auto :angry:
31. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji a čo to počko v nedelu nič moc :unamused: kto ešte robí oslavu ? asi aj johnie :sweat_smile:
31. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
natasa...vam predpisala dr.atb??my sme mali tiez siestu chorobu,ale nic nam nedala...

dnes sme boli na rocnej prehliadke mame 9,5kg a 76cm..a idu mu ocne zuby a este stolicka...
paraaaada...zase teplotuje,ale dala som mu polovicnu davku panadolu,tak zatial kludne spinka...
on chce mat asi do roka cely chrup alebo co?
31. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja robim oslavu 13.9.u nas je vtedy aj jarmok a neviem ako to vsetko stihnem,bo sa teraz
stahujeme a mam pozvanych 15 ludi,tortu som objednala-kamion ma 60cm,ale neviem este ake ine
pohostenie pripravit...poradte ak mozete :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:

janac... nam predpisali atb, lebo Katka mala uz vyse tyzdna zapalene hrdielko a mala teploty. To ze to bola 6. choroba sme sa dozvedeli az dnes. :unamused:

Dnes sme boli pri dr.kvoli tej hnacke a krvy v stolici, takze bolo to z atb. ale kedze prisli uz vysledky z vyterov, a katka ma v hrdielku aj nosteku stafylokoka, tak ked sa vylieci zo 6. chroby, tak si mozeme prist opat po dalsie atb, kedze tieto nam nesadli :frowning2:
A aby to nestacilo, tak ked jej pozerala ritku ci ju nema natrhnutu, tak si vsimla ze ma ciastocne zrastene male pysky , takze sme dostali dostali vymenny listok na detsku gynekologiu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janac my varíme kotlíkoví guláš a pečieme zákusky toričku som objednala 1-tku pre 35 ludí :grinning: inak som pokúpila také drobnosti pukance,chips,kekse atď.
31. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasa :cry: mate toho tiez dost...chuda malicka :cry:
luci diiik..skusim aj ja ten gulas a este nieco pogrilujeme ale neviem co,ked kura je take vsedne :slight_smile:

dnes spim posledny krat v bytiku a zajtra uz v dome,dufam,ze si maly zvykne...bude to pre neho zmena
31. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janac.. neboj - zvykne si. Na lepsie sa lahko zvyka :wink: :wink:

prave citam diskusiu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=72694&vGroupOffset=0&vOffset=180

normalne mi je do revu co ju caka, asi ani spat nebudem ...
31. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ja musim zmenit dr.ma dnes nas...la :angry: chcela,aby som maleho polozila na studenu
dlazku uplne holeho..chcela vidiet,co dokaze...to by ani nevadilo...ale,padol mu dudel na zem
a ja som ho odlozila bokom,ze uz mu ho do ust nedam a ona krava mu ho strcila do ust,ked
reval,aby bol ticho...ona akoby chcela,aby bol chory...nemam z nej dobry pocit...
31. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas to som nevedela,mam dve baby,ale vtedy ma take ani nenapadlo...
radsej asi ani necitat..
31. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janac.. ja by som tiez najradsej o tom nic nevedela :unamused:

to grilovanie na oslave je inak super - pri tom sa radi realizuju chlapy :grinning:
my budeme mat jednu malu oslavu u nas v byte - pridu manzelovi rodicia a jeho brat s rodinou a druhu oslavu u mojich rodicov - to pride aj moja segra. Dufam ze obidve stihneme este v septembri...
31. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvááá
ahojte.. ja neviem co je mojej opici, v noci na prdlajs spava, rano skoro vstava, cez den tiez nic moc, len mrnci, ma aj 3-4krat denne taku riedku stolicu... myslite ze zúbky?
luci my budeme oslavovať až 12.9. to už bude po výplate, darček ešte nemame žiadny, tortu urobim piskotovu a hotovovson....
budeme na dvore robit gulaš a asi aj grill. pride cca 15lidi...moc sa na to tesim :wink:
1. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek...
a mame tu september... :frowning2:

johnie, my sme vcera tiez tak nejak hnackovali, so spanim tiez tak nejak a este je k tomu dost protivna, len na ruky a na ciciky..

ta chlebova torta je super... to asi urobim..
1. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, dlho som tu nebola, vacsinou sa flakam s detmi po vonku :grinning: ,ako sa mate?
1. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano tak ja ked maly zaspi idem do kuchyne dnes bude mat mlady pan kel taky ako jeme my len soly bude menej a namiesto bravcoviny bude kuracina..som zvedava ako to bdue papat a idem robit tu hmotu s tych cukrikov som zvedava ako sa to bdue miesit..a ci sa to vobec vymiesi
1. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek ahooooooooooj ty zena zijes??? paanecku si tu sto rokov nebola..ako sa rari deturencom?? a tebe??
1. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my na liptove ten september poriadne citime...vecer je kosa...rano je brutal kosa..a poobede sa to nevysplha nad 25 :rolling_eyes:
1. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz k teplotam...rano je tu cca 7 stupnov...co je aj na kona dost zima :sweat_smile: a do desiatej sa otepli na cca 15-20 stupnov ale pofukuje uz taky chladny vietor ze v kratkom triku mi je uz zima..no a k veceru sa ochladzuje na prijemnych 15 stupnov..brrrr ja xcem letooooooooooooooooooo
1. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas to s tym zrastenim som nikdy nepocula no nezavidim chudatko katka...aj ked viem ze aj chlapci maju problemi s pohlavnymi ustrojmi...do kelu preco to je??? neviem si ani predstavit detskeho gynekologa ked nam zenam je to nanajvys neprijemne ked tam musime ist ..co take dieta?? ved to nechape... :pensive: :pensive:
1. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak táto noc bola do 3:00 hotová katastrofa, keďže Lucka aj nespala a keď spala tak sa furt vrtela, raz si ľahla na mňa, raz na Mareka, no hrôza. Sme sa nevyspali poriadne ani jeden ani druhý. Len od 3 do 6 už bola relatívne kľudná...Dúfam že takéto noci nás už začnú obchádzať...
A včera som si s Luckou spravila veľký výlet, teda išli sme 1x autobusom k mojim rodičom. Lucka bola úplne v pohode, ja som sa kus bála že ak začne vyvádzať v buse čo s ňou budem robiť, ale vôbec, bola zlatučká, krásne to vydržala. Tak ešte nabudúce s ňou skúsim ísť vlakom, snáď sa jej aj to bude páčiť.
1. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nataš prajeme Katke skoré uzdravenie, nech ju čo najskôr všetko prestane trápiť, držíme palce
1. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A už som Lucka inak spravila grís - krupicu 1x tuším v sobotu a som si myslela že to nebude veľmi jesť lebo je to také sladšie, ale ona to všetko krásne zjedla,tak som bola prekvapená ale aj rada
1. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj
1. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ta to je zima veji riadna veru. tu nie je tak slniecko svieti, neviem ci sa nebudeme poobede kupat aj :grinning:
1. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok