Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lisula
1. sep 2009

my oslavujeme rocok teraz v sobotu. bude nas 18ludi 😉

lisula
1. sep 2009

idem vyhlkadat tortu pre maleho, aby mal sa s cim dabkat. len pre nho bude jedna torta. svokra nesie druhu a mama moja trertiu. ta hezky bude sladkeho az az

lisula
1. sep 2009

baby? 😖

lisula
1. sep 2009

määäke iiiiiiiiiiiii?

lisula
1. sep 2009

idem si lahnut aj ja kmisenkovi, paaaaaaaaaaaaaaaa zatim vecer kuknem s5...

buksy
1. sep 2009

ahojte..
lisula ty si odkial? kukam ze z ke okolie... neviem ci som sa ta uz nahodou nepytala 😉 ale nepamatam...

momoyka
1. sep 2009

ideme na chipsiadu, pekny dnicek

vejinka
1. sep 2009

no baby ja to mozem vsetko ototo...tak robila som tiehmoty s tych cukrikov...ono roztopilo sa to rychlo potom sa to tahalo ako sopel ..a ked sa mi to konecne podarilo vykydnut na dosku tak to stvrdlo..a takmer sa s tym nedalo nic robit..tak som to znova supla do mikrovlnky pridala som farbivo..zamiesala a kukam daka divna farba ani biela ani modra tak som tam dala vaic tej modrej a to uz svokra krici ze dooost lebo to bdue moc tmave...nuz dobre rozmiesala som to a kukam a kukam troska sa to na modru podobalo...vykydla som to na dosku rozmiesila samozrejem bolo to ako beton a ruku som mala ako v sadre dokonca som si zabudla dat prsten doole a ten tam bol uplne strateny a moja ruka mala gips 😀 no po hodine miesenia som sa konecne dockala oslobodenia mojej uz napoli mrtvej a neprekrvenej ruky a dokonca som zbadala aj moj prsten 😀 po dalsej pol hodine miesenia sa mi to zacalo vsetko rozpadavat takze to putovalo do mikrovlnky...vytiahla som to nasypala cukru a skobovej muky a zasa miesit...ale nejako sa to furt rozpadavalo znova som dala do mikrovlnky este dala limetku a miesila a miesila...to uz bolo pol dvanastej a dosiel muz aj so synom ze obed...no tak narychlo som zoskrabala kusky hmoty z mojej ruky a rychlo som sla vypnut jeho obed lebo sa dovtedy varil...nakrmila som ho a podho robit druhu ruzovu hmotu...na moje pocudovanie uplne ina konzistencia mi z hodiny miesenia vznikla..tahala sa bola pruzna a netrhala sa lenze sa nedala ani vyvalkat...a z toho mali byt ruzicky..tak som to vsetko supla do chladnicky a cakam co z toho bdue..teraz pojdem dole ked zaspi maly a pokusim sa z toho nieco urobit...ak sa to nebude dat co zjavne nebdue...smarim to do kosa rychlostou blesku...tolko som sa s tym natrapila a asi to len take ake je pacnem na tortu a poviem ze je na detoch co vidia....nech si cibria predstavivost 😀 😀 😀 ja som to videla ako dva velke kusky hov... jedno take divno zelene a druhe ruzove 😠 😠

mishusha
1. sep 2009

ahojte baby zase po case
sme boli na dolniakoch... a popri praci sa mi nejak tazko odtrha.... 😒

mam co dohanat, kym vas docitam...asi bude vecer 😀

veji, teraz si ma normalne odradila s tou hmotou....som chcela aj ja robit malej, ale ako tak citam, tak sa na to vyprdnem 😀 a dam napiect niekomu inemu...hehe
alebo skusim tu k2 co evitka spominala...ci kto... 😎

vejinka
1. sep 2009

no nabuduce aj ja kupim...vykaslem sa robit namakala som ako konica a vysledok je na zaplakanie 😢

mishusha
1. sep 2009

ved to... skoda casu a namahy...

inak zienky, co davate detom, ked cestujete.... ? homeopatika??? a aky druh??? lebo sme teraz boli na tych dolniakoch a sa mi zablinkala.... mam ten dojem, ze to bolo sposobene aj vajkom, lebo stale sme nekupili normalnu autosedacku, a jedla asi hodku pred jazdou...tak neviem... ze ci to bolo len tym...alebo fakt jej bolo zle....ale inak bola zlatunka....

buksy
1. sep 2009

mishusha..
my nedavame nic.. musim poklopat nam sa zatial mala nepozvrackala... boli sme aj v taliansku na dovolenke a tiez vo vajku... ale nastastie vsetko bolo ok... ale myslim ze coculine je dobry na nevolnost pri cestovani

silwietta
1. sep 2009

ahojte dievcence, tak som som uz znova doma a online 😉
uz mam aj vybalene, oprate, upratane... som na seba pysna 😀
idem trosku pocitat, bo cele dva tyzdne nemam sancu a potom aj daco popisem... cmuk

luciankasebastianko
1. sep 2009

ahojte veji som sa pobavila 😀

vejinka
1. sep 2009

ahojte tak kut s vanickou je hotovy...huraaaaaa zajtra pofotim na dennom svetle..teraz vecer by fotka aj tak bola o nicom lebo najprv treba vsetko vyumyvat nebduem predsa fotit spinavu vanu 😅 no a to vsetko je hotove za cenu toho ze maly poobede nemohol spat cize nespal..a chuda teraz totalne vycerpany zaspinkal ale drzal sa statocne..zlatko moje...a co sa tyka ten hmoty tak som sa rozhodla kedze je z nej uz aj tak vsetko zababrane ze idem hadam robit ruzicky..no ale vobec sa mi nedali robit nespajalo sa to tak som hromzila ze ma museli pocut az na poschodi robotnici 😀 tak reku ked nejdu ruzicky..skusim aspom daco povykrajovat tak mi svokra dala take sikovne vykrajovatko kde boli trojllistok srdiecko srdiecko list a stvorcek take malinke..tak toho som povykrajovala do aleluja a tak sa mi to zapacilo ze reku este hviezdy take vacsie skusim..a potom ma akosy omrzela ruzova farba ze nech to nema take dievcenskeee a do toho co mi zostalo po vykrajovani som pacla modru farbu ani vam nejdem pisat ze dalsiu hodinu som to musela spracovavat lebo sa to lepilo kedze som to musela supnut zasa do mikrovlnky....no hruza co vam budem pisat...a hadajte aka farba z toho vznikla...kdeze modra z ruzovej tiez uz nic nebolo...vznikla taka divna fialovo hneda no blivajz...no ale co teraz uz sa to ani premenit nedalo mala som uz len cervenu a zltu farbu tak som nechala tuuuu divnu a zacala som vykrajovat to iste co z ruzovej a zacalo sa mi to celkom pacit...no a este jedna perlicka..mama vytiahla umelohmotny valcek ze vraj s tym mi to pojde lepsie....no chudak valcek uz to ma za sebou...zlomila som obe rucky..lebno ta sprosta hmota sa nedala ani valkat...no co uz no a nakoniec reku idem vyskusat nieco vymodelovat kedze sa mi nic nedari..a urobila som z tej hmoty valcek isla som robit jednotku aby ste boli v obraze..zacalo sa to na nieco podobat...smiala som sa sama na sebe co to robim a co sa z toho robi...vyzeralo to najprv ako muzske prirodzenie potom vibrator potom hlava dinosaura a psa...no a nakoniec som vysamanila jednotku 😀 bola to desna fuska...no a ostatok som dala do chladnicky...a teraz sa idem sprchovat lebo vsetci cakaju kym sa osprchujem mame poradovnik kedze nas kut je moentalne nepouzitelny...pridem ked sa osprchujem zatial prijemne citanie mojho romanu 😀 😀

winona24
autor
1. sep 2009

veji trošku preháňaš nie????

mne tá hmota sa podarila veľmi ľahko až som bola sama prekvapená.....mishu vôbec to nie je taká hrôza ako opisuje vejinka.....

terez krupicovú kašu papáme aj my.....a veľmi chutí..... dám jej trošku cukru,na hotovú masielko a trochu škorice....mňááááám

winona24
autor
1. sep 2009

ja neviem veji ako si to ty robila,ale aj sa to ľahko zarába a o vaľkaní ani nehovorím....veď to sa vaľká úplne ľahúčko

vejinka
1. sep 2009

win tak to potom nechapem...mne to neslo a neslo..ale mozno chyba bola v tom ze som tam dala gravimilk co mi zostal tak reku dam to tam nech to nezostane..kedze na ceskom mmb som citala ze je to lepsie ked sa do toho da susene mlieko 😔

winona24
autor
1. sep 2009

počkaj počkaj ...ty si robila varenú hmotu?????? jáááj....ja ti z marshmelow...a tá išla ľahkooooo.

winona24
autor
1. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=66899&id=...

chcete vidieť čo sme urobili našej dcére???? kuk fotky

vejinka
1. sep 2009

panecku nechala sa vyholit?? neplakala ked ste jej to masinkou??

vejinka
1. sep 2009

win ja som tiez robila s tych cukrikov lenze som tam asi popridavala toho nejako vela a netusila som v akom pomere a co...a este som tam dala aj esenciu..no dopadlo to zle 😔

winona24
autor
1. sep 2009

vôbec veji ......ja som revala ako hrom a ona nič...držala ako hluchý dvere

vejinka
1. sep 2009

win to Erik ku koncu aj mrncal lebo tie vlasky mal vsade ho to asi steklilo 😅

luciankasebastianko
1. sep 2009

win a čo mala urobila ked musí isť do väzby 😀

ka3n
1. sep 2009

ahojte..tak my sme dnes boli na vylete v BA, lodou taky bratislavsky okruh.

Win, sorac, ale ja si myslim, ze tie vlasky predtym mala krajsie,ved predsa je dievcatko a nemala ich moc dlhe..

jurocko
1. sep 2009

ahojteeeeeeee mamicky

ka3n
1. sep 2009

ahojcek micka...uz sa mi ozvala sisa, ale este sme spolu neboli..ako sa mame?

winona24
autor
1. sep 2009

no ka3n tu nejde o to či boli pekné ale o kvalitu.....si myslíš že mne sa Natálka takto páči???ale chcem aby mala kvalitné vlasy a nie to chmíří čo mala....kapiš????

mishusha
1. sep 2009

win asi ta velmi nepotesim...ked ti poviem, ze jej to asi velmi nepomoze...kamoska tiez v domneni, ze malej vlasky zhustnu a zpevneju ju dala naholo a bolo to stale rovnake... az do 3 rokov.... az potom jej zacali hustnut.... geny asi neoklames 😒 ale natalka je aj tak chutna.... 🙂 cely tatino... 😉