• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
no tak doprsane.. ale ten fajny vzduch co ostal... :wink:
3. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pridala apr fotiek na FB...tak ak mate cas tak si pozrite:slight_smile:
3. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je veji aká si nováááá :grinning: maly ešte ručííííííí :frowning2:
3. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby co noveho? Nam konecne po troch tyzdnoch trapenia vysiel stvrty zub horna jednicka :slight_smile: tak dufam, ze drbec polavi s nocnym vyvadzanim :grinning: aspon na chvilocku, ved este nam chyba 16 zubov :pensive:
ozaj Gratulujem oslavencom prveho rocika :wink: ..
3. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, ze drbec :astonished: drobec som chcela
viete co robi moj muz? nasiel na vani maleho rybicku, co sa tak natiahne a plava, tak sa snou teraz hra vo vani...ty muzi horsi ako male deti :grinning:
3. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako, to vam tak dlho isiel ten 4 zubok??? :astonished: lebo ani nam sa nemoze ten jeden vrchny tesak predrat uz asi tyzden...si ma teraz dost vydesila, ze to moze aj takto dlho trvat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz teraz neviem co s nou...cez den mi nespi, v noci hulaka, nervaci a nechuti jej ani papat :unamused:
3. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia..uz som myslela ze si to nik nevsimne...no ja prcham lebo muz tu zasa oxiduje..no zeby zasa xcel to co vcera? :grinning:
3. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj uuff my mame vonku desat zubov...ale stolicky este nie...a kym nevyjdu stolicky doktorka kazala len pucit a pucit
3. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishusha no bolo to fakt strasne :rolling_eyes: ...ale naozaj to trvalo dost dlho , tiez nespaval ani cez den, ani v noci a nepapal tiez, teraz posledne dni je to lepsie...inak horor :unamused: jeziz u nas je burka...musim to povypinat, nerada by som aby pocitac skapal :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak pa
3. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako ako ide domček ?:wink:
3. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobréééééééééééé ranko prváááááááááááá :grinning: aj ked nerada :angry:
4. sep 2009 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som druhá to sa mi už dávno nestalo :grinning:
Včera sme kúpili Lucke topánočky v Deichamne tak asi na mesiac máme pokoj kým z nich nevyrastie...
A konečne sa nám trochu ochladilo čo som rada, lebo to teplo už trvalo dsoť dlho...
4. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..teda dobre ranko Erik vcera dostal balicek a v nom od stryka z muzovej strany maskace a topanky..takze sme usetrili za topanocky na jesen...jupiiiii :wink: a nechapem ako je mozne ze sa presne trafili do jeho velkosti aj ked tie maskace su od 1-2 rokov da sa gumicka povolit presne ako na tehotenskych rifliach a da sa aj dlzka nastavit som sa tesila ako male decko...a topanocky budu mat premieru v nedelu na oslave..inak svokra je hore od piatej a uz ma napecene vsetky korpusy zajtra sa poplnia a v nedelu sa bude uz len varit a upratovat posledne upravy robit :wink: a dieta mi este nespi a hulaka vrrr
4. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mlady pan bol posraty ako delo...uz je cisty a spieva si v postielke...som zvedava kedy ho to omrzi a zaspi :rolling_eyes:
4. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec nexce spat...uz stracam trpezlivost
4. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa stichol..idem kuknut
4. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este nespi ale aspom sa uz nepokusa vstavat ...lezi..takze do piatich minut zaspinka
4. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anička,

želáme Brankovi krásne narodeninky, všetko len to naj, naj, naj :slight_smile:
4. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam len to najlepsieeee :wink:
4. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj aj od nas!
4. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zelame vela zdravicka a lasky Tobiasko s maminkou
4. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobiasko dnes spinkal polhodiny a je taky zivy ako keby spinkal dve hodiny..hraje sa sam,teši sa a pocuva hudbu
4. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj my zelame vsetko najlepsejsie, :slight_smile:

babky, poradte, moze byt aj vracanie od zubov? vcera vecer hodila dvakrat taku sablu na mna rovno, az som sa zlakla...
4. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v noci teplota bola, teraz uz nie je, tvari sa ze je v pohode..
4. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim momoyka ze nie...nezjedla nieco tažške?mozno jej niečo nesadlo na žaludok :frowning2:
4. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vsetko naj naj naj Brankovi..no ja dnes upratujem, maly mi spi, idem mu nieco spravit papat a ja mam na obed kyslu polievku a lokse..poobede asi pride Sisa, bude parada.

No Veji, aj my sme dostali take gate, co sa zatahuju ako tehotenske, na gumicku a dobra vec to je podla mna..no a vcera sme v TT konecne kupili dalsie papucky,lebo jednu su mu uz male.
4. sep 2009 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite to je nijaky vyrus vo vzduchu..
4. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vyuzivate uz sportaky, teda golface? dajte n
4. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte nejake tipy a skusenosti.... hanka mi to poslala skor... :slight_smile:
4. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja citam ze baby pouzivate uz sporaky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok