Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
7. sep 2009

dakujemeee

vejinka
7. sep 2009

sofiii aj ja prajem vsetko najlepsieeee k rociku🙂 😉

estella
7. sep 2009

dobre ranko..tiez sa pripajam a blahozelam dnesnym oslavencom..ja uz ani nemam prehlad kto oslavuje prave dnes.... 😉

annie chapem ta a viem presne ako sa musis citi...moj manzel preziva asi nieco podobne ale za tie roky sa on uz s tym zmieril ze jeho mama kasle na nase deti...najprv sa to tykalo len Stelly a teraz uz aj Maxima....no raz ich to urcite bude mrziet len aby uz nebolo neskoro...

vejinka
7. sep 2009
vejinka
7. sep 2009

anie juuj aj ja by som veru plakala...no ved ich to este bdue poriadne mrziet..ked bdue maly velky a bude sa pytat preco na jeho prvych narodeninach chybali stary rodicia...nuz aj na neprijemne odpovede sa budeme musiet asi vsetky pripravit 😔

misik
7. sep 2009

dobre ranko 😎
johnie blahozelame sofinke, vsetko len to naj, naj, naj, aj moja mama ma dnes nardodky tak si to budem aspon pamatat kedze tiez stracam prehlad kto kedy oslavuje

johnie
7. sep 2009

dakujeme..
misik tak ze podravujeme mamu a blahozelame 😉
ja dnes placem od rana, od stastia ze mame drobca a spomienky a taaaak...
dufam ze si este aspon raz zopakujem tehotenstvo a porod...

misik
7. sep 2009

dakujem johnie, vybavim 🙂
mna to tak chytilo v piatok, som nevedela ci mam plakat ci sa smiat od radosti, tak to na mna tiez dolahlo

estella
7. sep 2009

johni neboj urcite ta to este caka.... 😉 😉 😉

misik a ako sa ma Miska???..Stella o nej aj o Karinke casto hovori.....a co maly oslavenec ten uz beha?

zuzana1710
7. sep 2009

Sofke prajeme len to najlepsie v zivote..vela zdravicka,stasticka,lasky...nech rastie do krasy a aby maminke cely zivot len radost robila..pusinku uslintanu posiela Zairinka... 😀 😀 😀

natasa8
7. sep 2009

ahojte... tak aj ja som prisla pogratulovat oslavencom, na FB som pozeala fotecky z oslav, boze tie deticky su uzasne, uz to nie su babatka ale naozajsti cloviecikovia...... Mne sa vzdy tisnu slzy do oci ked si spomeniem ze krpata uz bude mat rok 😅

Kamilka .. jejda, uz mate tu operaciu za sebou, som na vas myslela, urcite ti padol velky kamen zo srdca... Chudacik Martinko s tym pipikom, ale aj to uz mate aspon v poriadku, o chvilku sa to zahoji a snad si ani nespomeniete... 😉
Nas caka nieco podobne ale v dievcenskom vydani, vo stvrtok je Katka objednana ku detsku gyndu ☹ ☹

Inak my sme mali minuly tyzden 6 chorobu, teda aspon sme si to mysleli, ale vyrazky katke este stale nezmizli, len sa presunuli z bruska a chrbatika na rucicky a nozicky. Dnes vyzera ze uz miznu, dufam ze to tak bude, zajtra ideme na poradnu, som zvedava co dokina povie a ci dostaneme tie slubovane atb., kedze jej vysli vo vytere stafilokoki...

V sobotu sme boli na nakup darcekov pre Katku, Katka ostala prvy krat sama pol dna bez rodicov (prisla ju strazit moja mama), zvladla to uzasne, ani si na nas nespomenula. Som myslela ze ked sa vratime bude stale na mne zavesena, ale ona si ma v podstane ani nevsimla, len ju zaujimala trojkolka co sme jej kupili 😀 😀

momoyka
7. sep 2009

ahojte,
zelame oslavencom vsetko najlepsie.... aj uplakana hanicka

misik
7. sep 2009

jeeej estel, som na teba myslela, ze ked ste boli v zoo v BA ste sa mohli zastavit na kavu, Miska by sa tesila lebo tiez furt spomina Liptov
maly uz beha od leta jak sarkan a Maximko ako?

luciankasebastianko
7. sep 2009

ahojte baby a dakujeme 🙂

mishusha
7. sep 2009

aj my blahozelame vsetkym oslavencom rokatym-rohatym 🙂
nam sa to tiez blizi, dnes som uplne nahodou nadabila na k2 hmotu na tortu, tak nemusim objednavat cez net...parada...uz len ruru si musim splasit, lebo ta stara 15 rocna nas opustila, chudinka 😒 Inak bude torta pecena v remoske....alebo na ohni ako v praveku 😀

kraaaasne fotocky z oslav mate vsetky.... juuj ja sa uz tesim na tu nasu... 🙂

claudinka
7. sep 2009

Ja velmi dobre viem, ze oslavy nie su iba o vyzdobe, pocte toriet a darcekoch.. ale predsa len, vzdy som chcela oslavu ako vo filme pre svoje babo 😀 ale sak na to bude casu a casu, ked si to uz bude uvedomovat..
akurat vcera mi napadlo, ze ani z Vianoc nemame ziadne pekne fotky..
mozno som len zvyknuta ja z domu, vzdy nas mama vyfintila, vyobliekala, oslavy, vianoce, vsetky sviatky, to bola vzdy radost, vsade vyzdoba, vela deti.. muz a svokrovci su zase opak, v teplakoch vsetko, papucova kultura, akoby to nebol vobec iny den, oni zase su radi, ze sme vsetci pokope a maju pravdu, ale ja mam rada vsetko aj aj 😀 😀
maly akurat haja, o polhodku vyrazame na ockovanie, tak nam drzte palceky..
a muzik teraz bude oddnes tri tyzdne doma PN, tak to budeme mat s nim vesele, cele dni s nim doma 😀 😀 v jednej izbe 😀 😀 to sme neboli, odkedy sa maly narodil, ani predtym tak dlho s nim doma, nikdy si neberie ani v robote dovolenka, tak to bude riadna zmena.. ale sak zvladneme 😉 ked tak uteciem 😀 😀 k niektorej z Vas 😀

vejinka
7. sep 2009

ku mne mozes 😀 😀 😀 😀

jurocko
7. sep 2009

ahoj veji

jurocko
7. sep 2009

tak co ako po oslavach?citala som ze maly bol rozruseny vecer to je normalne..moja Karinka na 2 rocky z oslav bola taka nadsena a rozptylena a tie darceky ze sa pekne pytala pišat a v ten den sa zacala popisavat..nechapala som ale rychlo to zmizlo

nas caka oslava v nedelu tak sa tesime velmi
dnes sme boli kupit balony.......ozdoby ale este servitky a sviecky sme zabudli..do nedele casu dost
Karinka je na tanecnu prijata ta bude rada 😀 v piatok jej zacina prva hodina
budem mat frmol ale nevadi keby ta tanecna bola bližsie dost od nasho bydliska je daleko dajako zvladneme a zvykneme hlavne

jurocko
7. sep 2009

prave obedujem,maly sa krasne napapal,dnes som mu varila,ryžu,spenat,kalerab,petrzlenova vnat a cuketa chutilo mu velmi 😝 😀

zajtra Tobiaska a Karinku caka ockovanie ☹ ☹ ☹ ☹
vy este varite pre drobcou osobitne alebo uz davate to co vy varite pre seba?
a solite?vegetite?ja este stale osobitne a nesolim a nevegetim len olivovy olej 😉

ka3n
7. sep 2009

ahojcek..
anicka, tak to ma velmi mrzi, neviem aky mali na to dovod, ale isto to raz olutuju..popozerala som si vsetky fotky z oslav, z osláv, sú krasne, aj torticky vyborne vyzeraju..

No ja som bola dnes pozret koleginky v BA v praci, nejako ma to nelaka sa tam vratit, akoze baby super, uplne super, ale ta praca--des..

My este len zaciname zajtra nas caka prva oslava, v sobotu druha a potom neskor na hody tretia a to nas bude sakra vela, lebo Matusko bude mat aj meninky..

My oslavujeme zajtra..Júúúú...a musim sa pochvalit, ze Matusko uz krasne sam bezka.

momoyka
7. sep 2009

my sme este nad oslavou ani velmi nerozmyslali, urcite chcem oslavovat, len neviem kde ako s kym, aka vyzdoba pohostenie a tak podobne, musim si to rozlezat v hlave, este mame nejaky ten cas k dobru...

momentalne mame starosti s teplotkami, aj ked teraz to vyzera uz lepsie, som zvedava co bude zas ku veceru a v noci...

ka3n
7. sep 2009

johnie,neboj druhe bude a kedy by si chcela?vies aby sme zase mohli rodit v nejakom rovnakom termine v TT 🙂) tak to moje dieta by sa malo narodit do septembra 2011....takze nabuduci rok makame 🙂)

ka3n
7. sep 2009

Misik a ja som zase na teba myslela ako casto chodim do avionu a ani na teba nemam kontakt.

luciankasebastianko
7. sep 2009

annička tak ako to sa fakt nerobi ☹ to malé ročné stvorenie za nič nemôže tak prečo ignorovali jeho oslavu 😕
že fffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😠

luciankasebastianko
7. sep 2009

ja som dnes tiež taká citlivá rozmyšlam čo som robola pred rokom :ešte som si čítala ako prebieha porod ,išli sme na rybku údeno pečenú ,škrapkala som divú svinku pre šťastie (bola v ohrade taká malá čierna 😀 ) a večer už moja láska prišla 🙂
a bola som aj v cestovke tu dovču pozrieť ale nič sme nenašli asi bude pršať v grécku tak ešte počkám 🙄

luciankasebastianko
7. sep 2009

a ešte som zabudela dať aj sem foto : oslava 🙂 kto nevidel
http://www.facebook.com/album.php?aid=5662&id=1...

miriam24
7. sep 2009

Ahojte .. Blahozelame vsetkym oslavencom a posielame cmuk 🙂 .. trosku som vas docitala,tak oslavy su v plnom prude,nas to caka tuto sobotu .. Martinko ma sice narodeninky v nedelu ale dali sme to na sobotu,vcera som bola objednat aj tortu,bude v tvare cisla 1 ale nebude potahovana,sama som zvedava ako bude vyzerat ale dufam ze dobre .. a inak budeme grilovat na dvore a podla pocasia sa zariadime ci budeme vo vnutri alebo vonku

katkaaalex
7. sep 2009

Ahojte baby, tak oslavy su tu na dennom poriadku🙂 Aj nas to caka o par dni, velmi sa na to tesim.
Ak mate typ na nejaku torticku, poslite recept, dakujem 🙂

zuzana1710
7. sep 2009

claudi,ani my sme nerobili megalomansku oslavu a tiez som chcela ako z filmu..aj som mala plno planov aj veci nakupene na vyzdobu.ale nakoniec to nevyslo..uz som povedala,ze nikdy nepojdem na dovolenku koncom augusta ☹ oslavili sme tak simbolicky...a darceky dostala tak ci tak a potesila sa im velmi...tiez som rozmyslala nad tym,ze urobim jej naozaj veliku oslavu,ked si to bude uz uvedomovat... 😉