Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
8. sep 2009

ahojte babulky 🙂 Simonke Maximkovi a Matuškovi všetko naj k 1 ročiku 😉
anni zladko držkaj sa a všetko sa vyrieši a budete spokojny v novom bytiku
a ja sa dnes tešíííííííííííím 🙂 v sobotu letíme na dovču 😉 už sa teším na oddych 😅 aj ked s mojim synom 😕 človek nikdy nevie ,no uvidíme 😵

perlab
8. sep 2009

jééj luci, super ... čo ste nakoniec vybrali?
ozaj a Rony je na dovče, či kde?

buksy
8. sep 2009

ahojte baby...
tiez sa pripajame ku gratulaciam vsetkym oslavencom... 🙂

perlab... rony je v egypte...bola v kosiciach a zohnali last minute do egypta ... v jeden den zaplatili a na druhy leteli... v piatok by sa mali vratrit do ke...

miriam24
8. sep 2009

Ahojte .. tak mne padla v robote .. este si dam par minut pauzu a pokracujem v dalsej sichte ... kedze cez den toho pri robote a malom vela nestiham tak ma to caka teraz 😒

tiez sa s Martinkom pripajame ku gratulaciam vsekym rocikovym oslavencom 🙂 Vsetko najlepsie !!! 🙂

mne teraz maly zaspal .. takze vecer bude zas jak z divych vajec .. ale uz to bolo na nom hrozne vidno ze by spal tak dufam ze to bude len take zdriemnutie

no a zajtra nas caka ubehany den .. najprv pojdeme na nakupy na vikend,potom k doktorke,som zvedava na miery a tiez nas budu ockovat no a potom chcem este zbehnut do Dracika pozriet darcek pre Matka .. no a doma budem mat majstrov co nam robia elektriku do naseho noveho byvanicka takze este im aj navarit a tak

a zajtra sa vracia spat moja `svokra` z liecenia - po 3 tyzdnoch .. mozem len skonstatovat ze mi vobec nechybala aj ked mam s nou v pohode vztah ale aj tak tu bol ovela vacsi klud ako ked je doma

jurocko
8. sep 2009

cauteeeeeeeeeeeeeeeeeee...mi sme tiez po poradni..mame 9.500 g a 76 cm...boli sme ockovani zatial je ok ale je strasne zly malo spinkal dnes tak ho idem dat dokopy

a dnes nam vysiel 5 zubok a idu dalsie 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
8. sep 2009

ahojte 🙂

tiež chceme zablahoželať všetkým oslávencom k 1. rôčiku všeeetko NAJ 🙂 🙂 🙂

jurocko
8. sep 2009

a zabudla všetko naj,naj,naj,naj Matuskovi,Simonke a Maximkovi,vela zdravicka a lasky 😀 😀 😕 😉 🙂

luciankasebastianko
8. sep 2009

perlab ideme na malorku 😀 ja som sa bála, že dostaneme hnačky v egypte alebo Tunnise 😅 tak sme xeli grécko, ale tam to počko 😖 rony ani nenapísla, že letí a to sme chceli isť spolu 😀 ale ked nič neodpovedala na IP myslela som ,že nechce zapínat PC 😕

ka3n
8. sep 2009

ahojte..vsetkym velmi pekne dakujeme za blahozelania..prva oslava u mojich rodicov dopadla v pohodke, malemu sa strasne paci ta magneticka tabula..a zajtra ideme na rocnu kontrolu.

skrecok
8. sep 2009

Ahojte baby,
v prvom rade chcem zablahozelat vsetkym oslavencom. 😵

Tiez som tu velmi dlho nebola, vacsinou som vo FB...tak sa hanbim. 😔

Vcera sme mali poradnu, mnooo vahu radsej ani nebudem pisat, vysku mame cca 74 cm (nedalo sa presne odmerat, lebo stale vrieskal) 😖. Ockovat ho nemohli, lebo opat sa trapime s hnackami. Najprv sme si mysleli, ze zo zubku a mal same bakterie - z pieskoviska, lebo sem-tam papal piesok 😔 . O 2 tyzdne opat kultivacia a ak budu vysledky v poriadku, tak ho zaockuju. A dnes sme boli u chirurga kvoli pruhu, takze nas operacia nehrozi. Je to len vraj "kozmeticka" vada 😖.

Inac maly je stale usmievavy, ale ked ideme lekarke, tak zvaznie a neskor zacne tak vrieskat akoby ho drali z koze. Neviem preco to robi, az mi je to trapne pred nimi ked ho neviem utisit a ani dat plienku, obliect...

Aaaa, zabudla som, konecne sa nam vcera prerezal 5. zubok. Zaujimave je, ze som skor cakala dole a prerezal sa horny.

vejinka
9. sep 2009

dobre ranko prva??? no super ja som dnes slamenna vdova muz isiel na sluzobku a vrati sa asi v noci...jaaaaaaaaaj uz teraz mi chyba 😔

terezicka
9. sep 2009

Ahojte kočky chcem sa spýtať, ktoré v noci dávate deťom čajík namiesto UM, koľko čaju vám vypijú a ako často? Zaspia potom v pohode?

luciankasebastianko
9. sep 2009

ahojte terezka ja dávam čajík len raz neviem presne o kolkej sa zobudí asi okolo 3:00 a ráno okolo 6:00 kojím a vypije asi 200ml a potom zaspí takmer vždy 😉

terezicka
9. sep 2009

Lucianka ďakujem 🙂 Možno to budeme skúšať aj my s čajíkom a až po nejakej 4-5 dáme UM, ale dovtedy keď sa zobudí vyskúšame čajík

jurocko
9. sep 2009

breeeee ranko
ja ranajkujem a popijam si caro,maly mi spinka chcem poupratovat lebo dnes pride Karinkina krsna
moj cajik velmi malo vypije a v noci? ☹ vobec iba prsnik bez neho nezaspi ked sa zobudi..skusala som caj ale buchol pi po flaske a koniec on cica ked mu nedam plac takze my to mame tažške ale nevadi co neurobime pre svoje deti
a my sa pre tie zubky budime dost casto takze ja vstanem a nakojim ho a cez den tiez ho casto kojim 😉 🙂
dnes este chcem ist do obchodneho domu do obchodu Takko lebo dnes je 30 zlavy na cely nakup takze chcem ist mrknut...tesim sa ale drahy je bude dlsie v robote tak dufam ze stihneme lebo vecer navšteva a treba naychystat nieco
obed sa mi vari..dnes to bude francuzke zemiaky a zeleninova polievka s brokolicou a vy co varite....?

vejinka
9. sep 2009

aj my ked sa zobudime tak len cicku..inak vrieska a pobudi cely dom..cize vytasim nakojim a spime...len keby to nebolo kazdu hodinu hned by som sa lepsie vyspala 😔

vejinka
9. sep 2009

win ..asi som hladna ...kuuurnik to vyzera dobre a je to uplne jednoducheeeee

jurocko
9. sep 2009

vimon tu slahacku vymiesas s postruhanym syrom,inak vyborny recept..dik za link

winona24
autor
9. sep 2009

presne tak Juročko....nastrúhaš a zmiešaš so šľahačkou.....zvlášť by som vyzdvihla zemiaky.....sú geniálne....fakt nenormálne dobré 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....malá mi to včera jedla jedna radosť...po každom súste bolo mňam mňam.... 😉 😉

cat
9. sep 2009

ahojte, vďaka všetkým za gratulácie 😉 My sme boli na ročnej prehliadke, výsledok 8200g a 72,5cm, krpček proste. Inak mi malá strašne málo pije, čaj vobec, iba kojeneckú vodu, po lyžičkách, z flaše ani za nič. V noci vobec, ona spí 11 hodín a ráno ju musím natvrdo zobudiť,lebo treba syna odviezť do školky.

natasa8
9. sep 2009

ahojte... 🙂

aj u nas to trvalo nejake 2-3 mesiace - kazdu hodinu v noci chcela cicku, a radsej som dala lebo inak by nasledovala 2-hodinova zurka 😠
Ale potom to z nicoho nic z jedneho dna na druhy prestalo 😕 Urcite sa aj vy dockate 😉

idem objednat malej tieto gate.. uz sa tesim, len skoda ze sa caka tri tyzdne ☹ ☹
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6294017

luciankasebastianko
9. sep 2009

cat tak to by som xela, aby maly tak krásne spával 😉 alo Simonka

ka3n
9. sep 2009

ahojte..takze u nas sa nic nezmenilo, stale mame rovnakych 9,7kg..

Terezka, ja dam malemu tak o osmej 180ml sunaru, potom sa mi zacne tak okolo druhej-tretej iba mrvit, tak mu dam cajik cucne si malinko ani nie 50ml (uz aj to prehanam) a potom spi do siedmej a to mu dam 180ml sunaru...takze inak supis..vies som citala, takto velkedeti by uz v noci nemali byt hladne (akoze kazde dieta je ine), ale u nas to plati...Mne moj uz vsetko (doslovne) papa cez den..uz je ako dospelak .)) s babatkovskymi mierami 🙂)

No a takto je to u nas uz asi od 8m.

ka3n
9. sep 2009

inak mi teraz ako sa uz skor stmieva sme zacali maleho davat spat o osmej a celkom sa nam dari, normalne sa aj sam berie do postele..

natas, tie gate su super, ja som cez MMB tie objednala jednu adidas supravu a dobre sa mi tam nakupuje.

cat
9. sep 2009

ja som dostala zákaz vobec klikat na mmb 😀 naposledy som jej kúpila šaty na oslavu narodiek..ešte predtým sme ich použili na to fotenie u profíka,aspoň ich využila.
lucianka..spánok máme super, ale zase sa trápime s jedením, od narodenia 😒

ka3n
9. sep 2009
miriam24
9. sep 2009

Ahojte .. tak mame za sebou rocnu poradnu ... 9700g a 74cm .. a aj nas ockovali .. ked mu pichala tie injekcie tak chuda plakal a velmi ale behom minutky sa ukludnil a ked sme odchadzali od lekarky tak sa uz znova usmieval ... dokonca im ukazal aj paapaa 🙂 tak dufam ze mu to vydrzi a navstevy u lekarky nebudu u nas nocna mora

tiez mi dr.povedala ze co sa tyka jedenia tak uz mu nemusim varit oddelene ale ze moze jest normalne to co my pokial to nebude moc solene,korenene a tak

no a bavili sme sa o ockovani proti ovcim kiahnam .. ockuje sa v 15.mesiaci .. ale ze si to musim hradit sama .. chcem sa spytat aky mate na to ockovanie nazor,date zaockovat vasich drobcov?

vejinka
9. sep 2009

miriam aj Erik presne ako Martinko do minuty bolo po placi 😉 a ja idem maleho dat zaockovat tusim spominala sumu cca 40€ a vraj sa ockuje na dva krat

vejinka
9. sep 2009

synovec to znasal v pohode ale neter zle...takze naco riskovat