• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ahojte babulky :slight_smile: Simonke Maximkovi a Matuškovi všetko naj k 1 ročiku :wink:
anni zladko držkaj sa a všetko sa vyrieši a budete spokojny v novom bytiku
a ja sa dnes tešíííííííííííím :slight_smile: v sobotu letíme na dovču :wink: už sa teším na oddych :sweat_smile: aj ked s mojim synom :confused: človek nikdy nevie ,no uvidíme :dizzy_face:
8. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj luci, super ... čo ste nakoniec vybrali?
ozaj a Rony je na dovče, či kde?
8. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
tiez sa pripajame ku gratulaciam vsetkym oslavencom... :slight_smile:

perlab... rony je v egypte...bola v kosiciach a zohnali last minute do egypta ... v jeden den zaplatili a na druhy leteli... v piatok by sa mali vratrit do ke...
8. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. tak mne padla v robote .. este si dam par minut pauzu a pokracujem v dalsej sichte ... kedze cez den toho pri robote a malom vela nestiham tak ma to caka teraz :unamused:

tiez sa s Martinkom pripajame ku gratulaciam vsekym rocikovym oslavencom :slight_smile: Vsetko najlepsie !!! :slight_smile:

mne teraz maly zaspal .. takze vecer bude zas jak z divych vajec .. ale uz to bolo na nom hrozne vidno ze by spal tak dufam ze to bude len take zdriemnutie

no a zajtra nas caka ubehany den .. najprv pojdeme na nakupy na vikend,potom k doktorke,som zvedava na miery a tiez nas budu ockovat no a potom chcem este zbehnut do Dracika pozriet darcek pre Matka .. no a doma budem mat majstrov co nam robia elektriku do naseho noveho byvanicka takze este im aj navarit a tak

a zajtra sa vracia spat moja `svokra` z liecenia - po 3 tyzdnoch .. mozem len skonstatovat ze mi vobec nechybala aj ked mam s nou v pohode vztah ale aj tak tu bol ovela vacsi klud ako ked je doma
8. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeeeeeeeeeee...mi sme tiez po poradni..mame 9.500 g a 76 cm...boli sme ockovani zatial je ok ale je strasne zly malo spinkal dnes tak ho idem dat dokopy

a dnes nam vysiel 5 zubok a idu dalsie :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tiež chceme zablahoželať všetkým oslávencom k 1. rôčiku všeeetko NAJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla všetko naj,naj,naj,naj Matuskovi,Simonke a Maximkovi,vela zdravicka a lasky :grinning: :grinning: :confused: :wink: :slight_smile:
8. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlab ideme na malorku :grinning: ja som sa bála, že dostaneme hnačky v egypte alebo Tunnise :sweat_smile: tak sme xeli grécko, ale tam to počko :confounded: rony ani nenapísla, že letí a to sme chceli isť spolu :grinning: ale ked nič neodpovedala na IP myslela som ,že nechce zapínat PC :confused:
8. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vsetkym velmi pekne dakujeme za blahozelania..prva oslava u mojich rodicov dopadla v pohodke, malemu sa strasne paci ta magneticka tabula..a zajtra ideme na rocnu kontrolu.
8. sep 2009 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
v prvom rade chcem zablahozelat vsetkym oslavencom. :dizzy_face:

Tiez som tu velmi dlho nebola, vacsinou som vo FB...tak sa hanbim. :pensive:

Vcera sme mali poradnu, mnooo vahu radsej ani nebudem pisat, vysku mame cca 74 cm (nedalo sa presne odmerat, lebo stale vrieskal) :confounded:. Ockovat ho nemohli, lebo opat sa trapime s hnackami. Najprv sme si mysleli, ze zo zubku a mal same bakterie - z pieskoviska, lebo sem-tam papal piesok :pensive: . O 2 tyzdne opat kultivacia a ak budu vysledky v poriadku, tak ho zaockuju. A dnes sme boli u chirurga kvoli pruhu, takze nas operacia nehrozi. Je to len vraj "kozmeticka" vada :confounded:.

Inac maly je stale usmievavy, ale ked ideme lekarke, tak zvaznie a neskor zacne tak vrieskat akoby ho drali z koze. Neviem preco to robi, az mi je to trapne pred nimi ked ho neviem utisit a ani dat plienku, obliect...

Aaaa, zabudla som, konecne sa nam vcera prerezal 5. zubok. Zaujimave je, ze som skor cakala dole a prerezal sa horny.
8. sep 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prva??? no super ja som dnes slamenna vdova muz isiel na sluzobku a vrati sa asi v noci...jaaaaaaaaaj uz teraz mi chyba :pensive:
9. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky chcem sa spýtať, ktoré v noci dávate deťom čajík namiesto UM, koľko čaju vám vypijú a ako často? Zaspia potom v pohode?
9. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte terezka ja dávam čajík len raz neviem presne o kolkej sa zobudí asi okolo 3:00 a ráno okolo 6:00 kojím a vypije asi 200ml a potom zaspí takmer vždy :wink:
9. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucianka ďakujem :slight_smile: Možno to budeme skúšať aj my s čajíkom a až po nejakej 4-5 dáme UM, ale dovtedy keď sa zobudí vyskúšame čajík
9. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeee ranko
ja ranajkujem a popijam si caro,maly mi spinka chcem poupratovat lebo dnes pride Karinkina krsna
moj cajik velmi malo vypije a v noci? :frowning2: vobec iba prsnik bez neho nezaspi ked sa zobudi..skusala som caj ale buchol pi po flaske a koniec on cica ked mu nedam plac takze my to mame tažške ale nevadi co neurobime pre svoje deti
a my sa pre tie zubky budime dost casto takze ja vstanem a nakojim ho a cez den tiez ho casto kojim :wink: :slight_smile:
dnes este chcem ist do obchodneho domu do obchodu Takko lebo dnes je 30 zlavy na cely nakup takze chcem ist mrknut...tesim sa ale drahy je bude dlsie v robote tak dufam ze stihneme lebo vecer navšteva a treba naychystat nieco
obed sa mi vari..dnes to bude francuzke zemiaky a zeleninova polievka s brokolicou a vy co varite....?
9. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ked sa zobudime tak len cicku..inak vrieska a pobudi cely dom..cize vytasim nakojim a spime...len keby to nebolo kazdu hodinu hned by som sa lepsie vyspala :pensive:
9. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win ..asi som hladna ...kuuurnik to vyzera dobre a je to uplne jednoducheeeee
9. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vimon tu slahacku vymiesas s postruhanym syrom,inak vyborny recept..dik za link
9. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak Juročko....nastrúhaš a zmiešaš so šľahačkou.....zvlášť by som vyzdvihla zemiaky.....sú geniálne....fakt nenormálne dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....malá mi to včera jedla jedna radosť...po každom súste bolo mňam mňam.... :wink: :wink:
9. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vďaka všetkým za gratulácie :wink: My sme boli na ročnej prehliadke, výsledok 8200g a 72,5cm, krpček proste. Inak mi malá strašne málo pije, čaj vobec, iba kojeneckú vodu, po lyžičkách, z flaše ani za nič. V noci vobec, ona spí 11 hodín a ráno ju musím natvrdo zobudiť,lebo treba syna odviezť do školky.
9. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:

aj u nas to trvalo nejake 2-3 mesiace - kazdu hodinu v noci chcela cicku, a radsej som dala lebo inak by nasledovala 2-hodinova zurka :angry:
Ale potom to z nicoho nic z jedneho dna na druhy prestalo :confused: Urcite sa aj vy dockate :wink:

idem objednat malej tieto gate.. uz sa tesim, len skoda ze sa caka tri tyzdne :frowning2: :frowning2:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6294017
9. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat tak to by som xela, aby maly tak krásne spával :wink: alo Simonka
9. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..takze u nas sa nic nezmenilo, stale mame rovnakych 9,7kg..

Terezka, ja dam malemu tak o osmej 180ml sunaru, potom sa mi zacne tak okolo druhej-tretej iba mrvit, tak mu dam cajik cucne si malinko ani nie 50ml (uz aj to prehanam) a potom spi do siedmej a to mu dam 180ml sunaru...takze inak supis..vies som citala, takto velkedeti by uz v noci nemali byt hladne (akoze kazde dieta je ine), ale u nas to plati...Mne moj uz vsetko (doslovne) papa cez den..uz je ako dospelak .)) s babatkovskymi mierami :slight_smile:)

No a takto je to u nas uz asi od 8m.
9. sep 2009 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mi teraz ako sa uz skor stmieva sme zacali maleho davat spat o osmej a celkom sa nam dari, normalne sa aj sam berie do postele..

natas, tie gate su super, ja som cez MMB tie objednala jednu adidas supravu a dobre sa mi tam nakupuje.
9. sep 2009 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala zákaz vobec klikat na mmb :grinning: naposledy som jej kúpila šaty na oslavu narodiek..ešte predtým sme ich použili na to fotenie u profíka,aspoň ich využila.
lucianka..spánok máme super, ale zase sa trápime s jedením, od narodenia :unamused:
9. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2009 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. tak mame za sebou rocnu poradnu ... 9700g a 74cm .. a aj nas ockovali .. ked mu pichala tie injekcie tak chuda plakal a velmi ale behom minutky sa ukludnil a ked sme odchadzali od lekarky tak sa uz znova usmieval ... dokonca im ukazal aj paapaa :slight_smile: tak dufam ze mu to vydrzi a navstevy u lekarky nebudu u nas nocna mora

tiez mi dr.povedala ze co sa tyka jedenia tak uz mu nemusim varit oddelene ale ze moze jest normalne to co my pokial to nebude moc solene,korenene a tak

no a bavili sme sa o ockovani proti ovcim kiahnam .. ockuje sa v 15.mesiaci .. ale ze si to musim hradit sama .. chcem sa spytat aky mate na to ockovanie nazor,date zaockovat vasich drobcov?
9. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam aj Erik presne ako Martinko do minuty bolo po placi :wink: a ja idem maleho dat zaockovat tusim spominala sumu cca 40€ a vraj sa ockuje na dva krat
9. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
synovec to znasal v pohode ale neter zle...takze naco riskovat
9. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok