• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
boze ..terza mi je do placu patrick bol moj velky vzor..teda milovala som ho ako herca...velmi :cry:
15. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa mozem pochvalit, ze mi maly uz krasne bezka, chodi sam aj vonku aj vnutri.
15. sep 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. no neverim .. to tu od vcera nikto nebol? takze som dnes prva :confused:
16. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera sme mali velmi pekny dnik .. isli sme do zoo v Bratislave .. Martinkovi sa velmi pacilo,tolko novych veci a zvieratiek co videl :sweat_smile: .. potom sme isli pozriet moju kolegynu a jej malu,ta je o 4 mesiace starsia od Matka a odtial sme isli este k nasim do Pk na kavu .. takze kym sme sa vratili bolo uz skoro 8 hodin vecer .. ale jednoznacne to bol vydareny den
16. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek...
16. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...takze my sme sa dnes zobudili s horuckou a nadchou..
16. sep 2009 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vam teda nezavidime, ka3n

my od rana chodime a pistime za cicikom, teda nic nove

my este nechodime, len za jednu rucku, a vcera sa tak pustila divoko asi dva kroky sa hodila,
spime raz na den a podla situacie mi zaspi este raz, ale to uz nie je do bre, napr. vcera sme boli na prechadzke a v kociku mi zaspala este o pol siedmej vecer, a potom jasne ze santila do desiatej...
16. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my sme zaspali az po desiatej takze som zvedava kedy poobede zaspi
16. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme vonku, ahojte
16. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n asi budete mat tu virozu, co aj my, teraz je jej vsade plno, zelam skore uzdravenie
16. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pekný dník prajeme všetkým mamičkám a detičkám :slight_smile: My sa máme nejako divne, Lucka má soplíky a od noci z pondelka na utorok sme skoro vôbec nespali, keď konečne zaspala tak len na 30 minút, potom sme ju hodinu uspávali a takto dookola celú noc. Len asi o 4 zaspala trochu lepšie, ale po 6 už bola hore. A plakala zo spánku a dosť veľmi chúďatko malé. A táto noc tiež bola dosť o ničom, síce už neplakala, aj soplíky sa mi zdá má menej, ale sa dosť budila v noci, tvárila sa že je vyspatá, začala si rečniť - ja som ráno normálne nevedela vstať z postele. Som zvedavá dokedy bude mať takéto noci, ale dúfam že ju to čím skôr prejde :confused:
16. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako čítam tak všetky tu už skoro oslavy máte za sebou, nás to čaká až 26.9. keďže tu patríme medzi najmladšie detičky :sweat_smile: Ale nevadí, počkáme si :slight_smile:
Tiež prajeme skoré uzdravenie chorým drobcom a narodeninovým oslávencom všetko len to naj :dizzy_face: Nemám veľmi prehľad kto kedy oslavuje tak radšej takto aj dopredu blahoželáme :grinning:
16. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
vsetkym chorym detickam zelam skore uzdravenie.
Moja krpata zase drzi dietu, uz druhy den odmieta papat, dnes zije len na 3 chrumkach 100 ml mliecka :frowning2:
Dufam ze nebude tiez chora, ale nadadu ma vybornu, tak snad nie.

Uz neviem co by som jej varila, dnes skusam masko pripravit trosku inak - trosku som ho oprazila na oliv oleji a dusim so zeleninou, lebo to varene jej vobec nechuti. Urobim jej k tomu cestoviny farebne vrtulky - tie sa jej pacia, tak snad aspon nieco zje. :unamused:

Ja som bola takto pred rokom na poslednej poradni, bol tam "super" doktor co mi tvrdil ze mam zle vypocitany termin a najblizsie 2-3 tyzdne urcite rodit nebudem. No a na druhy den sa Katuska narodila :grinning:
Oslava bude v sobotu, dufam ze stihnem vsetko pripravit, drzte palce nech sa mi torta vydari :wink:
16. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooc dieta mi nexce spat...stale len stoji a ked nie tak sedi ale ani za svet si nexce lahnut
16. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
natas aj my oslavujeme v sobotu a tiez mam depku z toho ci vsetko stihnem a ci sa mi podari torta...
dnes som robila hmotu na potiahnutie torty z cukrikov ... ruzovu a svetlo modru a skusila som urobit aj zo suseneho mlieka marcipan a vyzera ze je to celkom ok... uvidim ako sa z toho bude dat modelovat a potiahnut torta... to ma caka asi zajtra...
aky robis krem do torty?
16. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hejhej claudi, uz je aj Matusko v "klube chorych" a kolko to /uzdravenie/ trvalo vam?
16. sep 2009 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. ja zaspaaaavam .. a tolko mam roboty :unamused: ale to je tym ze je kvartal a vtedy toho mame dost .. Martinko spinka a ja by som si isla najradsej lahnut k nemu ale to nehrozi :pensive:

juu kolko vas tu je chorych .. skore uzdravenie a ti co ste zdravi tak nech vam to aj vydrzi :wink:

Lucka je aka zlata .. tiez mame take koleso do vody :wink: .. a na konikovi sa nebala? Martin sa z konikov strasne tesil vcera,aj som ho chcela nechat povozit ale nakoniec som si to rozmyslela tak ostalo iba pri okukovani :slight_smile:
16. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babeny, budem musiet aj ja pofotit, lebo dnes sme Matuska ostrihali skoro dohola, teda kamoska ho so strojcekom, ale najskor pohodka a potom sa vrtil a reval odusu, tak si ho zobral manzel na ruky a ja som mu robila opicky, tak bol trosku kludnejsi..ale fesak je.
16. sep 2009 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme ostrihany ale nie do hola,je krasny na spapanie,dnes sme boli poobrde vonku,tolko sa nachodil ze zaspinkal krasne ale minulu noc 2 hod.hore..jooj tie zubbbky :angry: :angry: :angry:

my uz mame iba 1 spanok,ale staci mu!!!!

bru nocku mamickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy"""""" :wink:
16. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
po dlhom čase som sem opat trosku zavitala :wink:
gratulujeme vsetkym oslavencom :wink: vacsinou gratulujem na FB,ale v pondelok som zabudla zagratulovat Natalke, tak Win dodatočne všetko naaaj Natalke :slight_smile:
Tak my presne o tyzden 1 rôčik :dizzy_face: Oslava bude 26.9. na Sofinkine narodky,ta sa uz nevie dockat a ja sa tesim,lebo budem piect 2 torty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Este nemam darceky pokupene,lebo manzel stale do vecera v praci a este aj soboty a nedele stale niekde musi chodit sluzobne,tak sa poriadne nikam nedostanem ani na nakupy,ale v piatok mi slubil,ze si zoberie konecne dovolenku a vybehneme do Viedne na nakupy,hlavne teda na darceky pre deti :dizzy_face: tak uz sa neviem dockat
Maximko este nechodi uplne sam,ale uz urobil svoje prve krocky,takze uz sa to rozbieha,ale zato jazycek sa mu riadne rozvazuje,vsetko opakuje :slight_smile: vie ako robi konik,kravicka,huska,kuriatko, vsetko ukazuje, kakame a cikame do serblika, a ked sa vykaka povie ze ka-ka a najkrajsi je vtedy, ked mu poviem,aby mi urobil moja,tak ma zacne hladkat,prituli sa a povie "mo" to je take uzasne,ze uz da najavo aj on,ze ma lubi :dizzy_face: :dizzy_face:
a je to tanecnik velky,ked pocuje hudbu,hned sa zacne natriasat, no mam z neho velku radost, i ked mam v poslednej dobe velke depky z toho,ze este stale nie sme sami,ale stale mam v patach svokrovcov a manzel stale nekonecne dlho v praci :pensive: :pensive:
no tak som sa trosku vykecala :grinning:
16. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prva? nejako to tu viazne...

dnesnym oslavencom blahozelame...
17. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...otras noc..od pol druhej do pol piatej bol medzi nami a nie a nie spat..a to muz rano isiel na sluzobku a vrati sa az zajtra evcer..fnuk...
17. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule, hlasi sa dnesna oslavenkyna stara 22-rocna korcula :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze??? ze stara tak potom ja som uz rakovina...26 rocna :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetko naj naj naj naj naj....mlada zienka:slight_smile:
17. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja rakovina 27-ročná :grinning:
17. sep 2009 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zachvilku bduem aj ja..na rok :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak dieta mi spi..a ja sa tu tackaaam :grinning:
17. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne dieta spi a ja cakam deda, donesie masko na oslavu a na papanie co sme si dali kupit , lebo mraznicka zyva prazdnotou
17. sep 2009 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok