Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lisula
17. sep 2009

pridala som paru fotiek z oslav takuk

jurocko
17. sep 2009

ahoj
jeej Misko je zlatucky ani nepravda ako rychlo vyrastli....
aj ja musim hodit na konika fotky lebo mam iba na facbooku 😀

johnie
17. sep 2009

natas prajeme katke vsetko naj naj k rociku 😵

terezicka
17. sep 2009

Jej dnes má Katuška 1 rôčik, tak jej prajeme všetko len to najlepšie 😵
Nataš palacinka nemala úspech ani u nás a chlieb s lekvárom ešte keď ho jedávala tak neexistuje, lekvár ona nechce. Svokra moja vravela že to určite chce len jej to treba trošku dať možno aj nasilu. No a just v sobotu sme boli pri svokre dolu v kuchyni a že či môže dať Lucke rožok s lekvárom, tak jej vravím nech skúsi ale že úspech mať nebude. Tak najskôr jej nevedela dať ani rožok do pusy čo sa Lucka furt vrtela a keď naveľa si kus lizla Lucke z lekváru tak ju striaslo a vypľula ten kúsok čo mala v ústach. Tak sa aspoň aj svokra presvedčila že sme ju neklamali 😅

johnie
17. sep 2009

terez ta tvoja svokra je teda zena... asi si mysli ze len ona na celom svete ma pravdu, co?

natasa8
17. sep 2009

terezi.. tak moja Katka vypluva skoro vsetko okrem toho jogurtu, este si aj rucickou skrabe zbytky z jazyka aby jej v puse nahodou nieco neostalo 😀 😀
Aj moja mama si myslela ze od nej bude Katka jest - trpko sa sklamala 😅

johnie, terez...diky za gratulacie 🙂

johnie
17. sep 2009

citala som si septembrovky, tam bolo toooolko tehuliek, kam zmizli tie maminy? 😕

terezicka
17. sep 2009

Nataš moja mamina jej nič nenúti, ona mne povedala že nech ani ja ju nenútim keď nechce tak nebdue jesť a basta... Asi to už začínam pomaly aj ja praktizovať, už nemám nervy toľko ju vynukovať a presviedčať...
Johnie ona to možno dakedy nemyslí v zlom, ale od začiatku nevie za ten šíry svet pochopiť že Lucka nechce nič sladké ( výživu len dakedy a ovocie tiež ). Ani samotné piškóty ona nezje, tak čo mám robiť??? Aj Marek jej to vravel ale stále to nejako nevie pochopiť že moja Lucka je na slané - kukuričné chrumky, už jej dávam aj tyčinky ale soľ jej dám dolu, alebo som jej kúpila tie zemiakové - takéto ona veľmi ľúbi

claudinka
17. sep 2009

johnie veru bolo nas pozehnane.. neviem, kde vsetky zmizli 😖

Jeeej dnes oslavuje Katuska, vsetko naj naj naj 😉

claudinka
17. sep 2009

Jeeeej baby tu mi odtiekla plodova voda 😀 😀 pamatate? 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jurocko
17. sep 2009

JEEEEEEEEEEEEEEJ KATKE VšETKO NAJ,NAJ,NAJ VELA LASKY A ZDRAVICKA 😀

ollako
17. sep 2009

ahojte vsetkym oslavencom prajem k prvemu rociku vsetko najlepsie aspon takto dodatocne, nemam prilis cas sem nakuknut, ale teraz maly zaspinkal tak som sem nazrela...
inak sme chory sopliky, teplota je to strasne 😖 takto chory este nebol, dufam, ze ho to coskoro prejde, lekarka vravela, ze na antibiotika to nastasie nie je, tak dufam, ze to prekoname bez nich ...
claudinka minule som si to citala a spominala ako sme jedna po druhej odrodili 😀

winona24
autor
17. sep 2009

claudi na to si veľmi dobre pamätám........ 😀 😀 😀

estella
17. sep 2009

ahojte..claudi som si vdaka tebe zaspominala...normalne som sa opat citila ako vtedy-tehotna 😀 😀 😀

aj ja sem chodim uz pomenej...mala by som sa hambit ze vysedavam len pr FB.... 😖

aj my Katke blahozelame a aj vsetkym ktori tento tyzden oslavovali-oslavuju... 😉 😉 😉 😉

me nemame ziaden problem s jedlom Maxim zje vsetko co mu dam...volalme ho drvic odpadkov... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..niezeby sme mu davali odpadky ale tak sa nam to hodi an neho kedze zje fakt vsetko.... 😅 😅 😅

estella
17. sep 2009

a zabudla som napista ze Maxim je chudacik zas chory ma aj ATB...mal zacinajuci zapal priedusiek...berie ich od pondelka a zajtra pojdeme na kontrolu som zvedava co povie doktorka lebo dost kasle a tak hnusne tak dufam ze mu neda este jednu davku....

cemi
17. sep 2009

ahojte 🙂 dlhopredlho som sa neozvala, neviem ci si este spominate. takto pred rokom som tu ale byvala skoro kazdu hodinu a sledovala ktora bude dalsia na rade... 🙂 ale to ubehlo, co?
takze napisem co mame nove..ondrik este nechodi sam, len za jednu ruku, prejde sice sam tak 5 krokov ale on je taky bojazlivy 😵 stale sa kojime, v noci aj 8 krat. uz som z toho blazon, ale este chvilku potiahneme, mozno do vianoc. Do 11. mesiaca som ho vlastne len kojila, pretoze mi absolutne nechcel nic jest, ale teraz uz papa vsetko, tak som rada 🙂 inak je uplne iny ako hanka. ozaj, tehotka nepribudla? ked mala hanka rok, uz som veru bola tehotna 🙂
tak sa majte pekne, pridavam aj fotku.

ollako
17. sep 2009

maly mi este stale spi asi to bude dithiadenom, spinka v kociku takmer v sede 😒 dufam len , ze ho nebude boiet chrbatik, lenze po leziacky mu sopliky strasne vadili 🙄 a budil sa kazdych pat minut,

cemi aj my sa kojime a vela 😉 tiez mi z toho uz vyhrava, ale z flasky mlieko odmieta, on proste nechape, ze sa z flasky moze najest 😕
inak papa pomenej, ale dnes zjedol celu vyzivku tak som normalne zirala ako puk 😲 a to je chory, takze mi to je fakt divne a potom sa este kojil,....strasne malo pije a teraz, ked je chory tak treba aby vela pil, takze aspon MM , ked nechce caj

silwietta
17. sep 2009

baby poradte nejaky chutny lahky dezert... nevieme co okrem torty Miskovi na oslavu...

rony253
17. sep 2009

tak zdravim z Rakuska, vcera mi Sara zacala kychat a vecer uz aj sople tiekli. Odsat mi neda ani nahodou, ked vidi odsavacku chyti zachvat revu, tak jej len tecuce sople utieram. Uz ma aj teplotu a aj v noci mala, len mi nejako streckoval teplomer do zadku a ona vymyslala, tak bol problem odmerat jej teplotu, ale uz som si objednala zo slov. teplomer na celo. Olla preco sa dava ten dithiaden? tiez teraz spi, a to som jej dala moj velky vankus do postielky.

momoyka
17. sep 2009

ja tiez este nemam potuchy co budeme chystat hanke, az budeme, este sme sa nerozhodli, lebo nikdy vsetkym nevyhuvuje, tak neviem ako...

ideme teraz vonku trosku

a katuske vsetko najsamlepsie..

a samozrejme aj claudinke maminke vsetko najsamlepsie..

ahojte

ollako
17. sep 2009

rony asi preto , aby si pospinkal, lebo tie sopliky mu nedaju spinkat..predtym mi davala fenistil, ale teraz to ma take silnejsie tak mam davat 1/4 tabletky 3x denne pred spanim, ak nejde spinkat nemusim ,ale mne to tak vychadza, pred doobednym spankom, poobednym a vecer, ked uz to bude lespie nemam davat, len teraz ked ma uplne upchaty nostek a nemoze spinkat

johnie
17. sep 2009

marodov a ☹ marodov.. prajem im nech sa rychlo uzdravia
ja som sa nakoniec rozhodla ze teda idem varit.. sosov.polievka a palacinky...

johnie
17. sep 2009

silwi take nieco co by mohol aj misko alebo len pre vas... ak len pre vas tak 3-bitka 😵 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

natasa8
17. sep 2009

ahojte, dakujeme za gratulacie 😵 😵

dithiaden a fenistil pri nadche sa dava preto, lebo ukludnuje sliznicu a trosku tlmi produkciu soplikov 😉 😉 Minule som sa na to dokiny pytala, ze preco kaze davat pri nadche fenistil.

uf, silwi, neporadim, my budeme mat 2 torty, a ja urobim este tu poschodovu chlebovu tortu - teda slane obcerstvenie - salat a nejake sunky a tak...
Ale co sa tyka rychloviek - mozno by si mohla kupit mascarpone a urobit prave tiramisu, je to rychle a veeeelmi chutne 😉

vsetkym choruckym detickam zelam skore uzdravenie.....

silwietta
17. sep 2009

dik baby za navrhy budeme robit to tiramisu a pusinkovu tortu... takze to co vzdy 😀

claudinka
17. sep 2009

juuuj take mam nervy.. muzik akurat ide na druhu obhliadku, tak snad uz nieco najdeme nejaky byt..
lebo zase nam dnes rano zvysila najomne.. to uz ani mozne neni, za tuto staru haraburdu tak vela platit! odpadnem z nej 😒 😒

rony253
17. sep 2009

no dievcence dobry vecer, Sarinka uz spinka, no bolo dnes placu, dal som jej aj ten fenistil, ta totiz nechce prijimat ziadne veci v tvare sirupu tak stale mame plac. fenistil som jej dala len raz a este jej dam ke dsa preberie. mala aj teplotku 38,5 dala som jej cipok ten vykakala behom 5 min, tak som jej dala ibubprofenovy sirup, okupala ju rychlo a potom nakoniec oplachla vlaznou vodou, tak dufam, ze ta teplota klesne, spinka skoro da sa povedat v sede. a lepi sa tak na mna, ze doteraz pol hodinu na mne spala. no mam co robit, ale dufam, ze jej to rychlo prejde. ☹
Claudi, vsetko naj k narodeninkam, a nech uz chytro ten byt najdete 🙂

claudinka
17. sep 2009

rony kujem kujem, uz nech to je 😉 😉 sirupceky su aj u nas kamen urazu 😒 on mi ho vzdy vypluje 😀

ollako
17. sep 2009

ahojte aj mne uz maly zaspinkal, uspala som ho v golfovom kociku, takmer po sediacky aj v postielke sme mu matrac podlozili, aby mal hlavicku vyssie, nemohol poriadne ani cicikat, co mu tie sopliky nedaju dychat, chudatko moje ☹ , mal aj teplotu 38, ale zatial som mu nic nedala, az ked bude vyssia
baby a tie co meriate rychlobezkou, ako dlho meriate teplotu v ritke?

ollako
17. sep 2009

a este som chcela, ze mne vypije sirupceky, len sinupret vsetok vygrcka, nechuti mu, on ho sice prehltne no potom ho natiahne a je to vonku 😖