Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
18. sep 2009

win, vitaj v klube 🙂) ... nie nie je to smiesne, ze su nase deticky hore, aj my sme mali taku noc, len tolko nas je teraz chorych, ze sa uz aj cudujem a nenechavam sa vyviezt z miery, ale som este v klude nastastie, aj ked vcera vecer som nervy stracala...ako nechcel spat, trapil sa, plakal..

skore uzdravenie vsetkym detickam aj Matuskovi.

johnie
18. sep 2009

ahojte..
tak akoze sa cudujem ze sofa este nesopli...ale no chvalabohu 😅 ochvilu pre nu pride dedka a babko a pojde na vikend tam..
opica zjedla svoj obed a teraz velice aj z mojho taniera vyjeda... 😎
a nespi dobre aj ked jej nic nieje ale asi pred tyzdnom jej vypalovala kozna na nozicke 3 bradavice a uz ma z toho chrasticky tak ju to asi svrbi babulu... tak celu noc sa mrvi jak vrtula 😝

johnie
18. sep 2009

skore uzdravenie vsetkym marodom som zabudla.. aj velkym aj malym 😉

ollako
18. sep 2009

ahojte my sme mali noc tiez hroznu, ale ja som zvyknuta, a myslim, ze tie sopliky maju aj jednu vyhodu pre mna, nie je na mne tolko zaveseny 😝 ...ale samozrejme, ze najradsej by som bola, keby to uz mame za sebou, teraz spi uz od 9:45, dala som mu ten dithiaden, takze spinka dobre, ale v noci to nejak nezabera, poobede mu ho asi nedam, nech potom v noci zase neflamuje 😅
ja som uvarila a idem este dat do pracky, len som mala namocene podbradnicky, tak ich idem prihodit

a inak my sme este nemali uvitanie ani krst (ja som ateista a muz aj tak nechce)...ale teraz vyuzijeme narodeniny a spravime aspon to uvitanie s oslavou jedneho rocika naraz 😉 , dala som spravit oblozene misy aj tortu som uz zajednala, este neco upecieme a urobime rezne so salatom, bude nas hojne, tak nech nepokapu od hladu 😀
pridu aj sestrine 2 deti, takze deticiek bude malicko, ale nevadi, pridu svagrovia,aj brat s frajerkou, a bude nas plny dom 😅

vejinka
18. sep 2009

ahojte kocky ja som dnes varila rukacie po cinsky..vyborna vec najprv sa pokraja kuracina na pasiky potom sa potreie cesnakom a poleje sojovou omackou a hodi sa do chladnicky..zatial na panvici(dost velkej a hlbokej) da olej a pol kila nadrobno pokrajanej cibule..pripravime si 250g mrkvi pokrajanej a 250g kapusty pokrajanej a soli. vyberieme asi o hodinku kura z chladnicky a dame na vopred spenenu cibulku a miesame a miesame...podlejeme asi deci vody osolime a dusime do polomakka..potom pridame mrkvu a kapustu a dusime do makka ..ochutime solou ak je malo a na koniec pridame cestoviny podla valstneho vyberu..zamiesame hotovo!

.zeny je to uplne svetove papanicko a nieje vobec tazke. odporuuucam..aj ERik sa zalizoval 😝 lenze ten mal bez cestovin ...vrieskal ako najaty od hladu takze som mu to mixla a papal kym sa cestoviny varili... 😅

winona24
autor
18. sep 2009

veji že rukacie....... 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
18. sep 2009

lol..ani som si nevsimla taky preklep 😀

vejinka
18. sep 2009

az placem od smiechu co som to napisala za kravinu 😀 😀 😀

jurocko
18. sep 2009

ja som hodila par fotiek z oslav

vejinka
18. sep 2009

ahoj jurocko videla som na FB zlati ste 😉

rony253
18. sep 2009

ahojte, tak Sara spala z doobedneho spanku 10 min skoro som sok dostala, a teraz spinka najedena da sa povedat objedena vsetko spraskala aj na desiatu aj na obed medzitym mala chrumky no ja neviem kam si to uklada. teraz som sa ja nejadla, ale take skoro nesolone co som aj pre Saru varila. urobila som zemiacky s masielkom kuraci stroganov ale nekoreneny len s vegetou bez glutamanu trosku na cibulke a este som uvarila karfiolik a cuketku, toto som jej popucila poliala so stavou z mäska a praskala jak hrom, kupila som jej aj anatomicku lyzicku a vie aj pekne papat sama ak chce.
Idem si zobrat este kolacik a potom lahnem k nej, dala som si paralen a ten sirup na imunitu, je vyborny neviem co ta moja koza vymysla pomarancovy je to na rastlinnej baze same vitaminy, tak som si z neho supla.

ka3n
18. sep 2009

veji, s kuracim masko je vzdy malo robotky, preto ho robim casto a cina je moja oblubena..su to take lahke recepty aj pre mna.

rony253
18. sep 2009

ahojte, tak prave som Saru uspala na rukach, ked som ju dala do postele len sa stavala, dala som jej kvapky do nosa nasilu, a aj fenistil tiez na silu a potom mi odmietla aj flasku s mliekom, sice som ju predtym nakojila, ale myslela som si ze ma malo. Poviem vam ta sa vie nervacit, cirkusantka jak remen, asi ju prihlasim do cirkusu, ked bude väčšie, alebo do divadla herecka je to. no dnes mi vazne zrusila nervy ja chora jak pes, este ze sme si poobede aspon hodinku a pol pospali.

rony253
18. sep 2009

vidim, ze tu nikoho nikde, tak si ja idem urobit cajik a volaco zjest.

buksy
18. sep 2009

ahojte..
rony ja som tu tak nejak priebezne...
citam co pisete ale vela nestiham prispievat lebo chystam tortu na zajtra... suhajdy som prave urobila... a na rychlo obedujem spagety... to je dobre ze obed o takomto case... no proste chaos pred zajtrajsou oslavou 😉

rony253
18. sep 2009

jeeeeeeeeeej buksy, tak zajtra oslavujete 🙂 prajeme krasnu oslavu, Petke pogratulujeme zajtra.
Pecies tortu sama? Ja dam urobit nejaku a jednu urobim pre Sarinku taku nejaku jogurtovu malicku s piskotkami. ked bude cas.

vejinka
18. sep 2009

ahojte tak maly uz spinka..lebo poobede spal len pol hodinu tak bol unaveny...

vejinka
18. sep 2009

ja akurat spominam na oslavu lebo "deglim" tortu puncovu z mrazaku vytiahnutu 😀

buksy
18. sep 2009

no veru zajtra bude oslava... akurat to aj vychadza presne na jej den narodenia... vecer okolo 22.00 mi zacali slabe bolesti... potom sa to stupnovalo a nadranom som uz mala kontrakcie dost casto tak sme o 3.30 isli do nemocnice a akurat pri nemocnici mi odtiekla voda... a rano o 7.20 sa narodila...
tortu peciem sama ... som sa rozhodla ze jej urobim ja aj ked to nebude ziadny zazrak.. mimochodom prvy krat v zivote robim tortu a este k tomu aj potahovanu... a s piskotkami tiez chcem urobit ale som zabudla kupit pribinacikov tak az rano urobim...

buksy
18. sep 2009

ahoj veji... deglis? to je co?

vejinka
18. sep 2009

buksy neboj sa..aj ja som prvy krat v zivote robila tortu a dokonca som si trufla na poschodovu potahovanu 😀

vejinka
18. sep 2009

no to je pucim do seba alebo laaaadujem.. 😀

vejinka
18. sep 2009

buksy

vejinka
18. sep 2009

ved sice aj tu na konovi mam tie fotky..

buksy
18. sep 2009

aha 😀
ano veji videla som fotecky.. krasnu torticku si urobila... dufam ze aj mne sa vydari...
a aku si robila pre erika? myslim tu piskotkovu? s cim si ju plnila?

vejinka
18. sep 2009

puding
vanilkovy a minimum cukru.. 😉

rony253
18. sep 2009

jeeeeeeeej veji, tak ja som si az teraz pozrela vase fotky z oslavy, no mali ste tam hodne vela tych torticiek 🙂
a ty si urobila peknucku
ja tu bastim susienky a pijem caro kavu so Sarinym UM. 😀

vejinka
18. sep 2009

rony robila som vsetky...teda zdobila a plnila...no hej oslava sa vydarila a vsetci boli prezrati 😀 😀 😀 len tu poschodovu som robila uplne sama...bez pomoci svokry

rony253
18. sep 2009

i nak neviete ako je to s paralenom ked kojim? precitala som si ze dojciace matky mozu brat paralen len jeden den, ale ci len jednu tabletku alebo viac to tam nie je.