Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
22. sep 2009

ahojte mishu tiez si myslim ze octanova mast by mohla pomoct

mishusha
22. sep 2009

no baby, tak som sa nakoniec dovolala... a dr. hovorila cosi o vybudovanej imunite a naslednej reakcii a .... naordinovala octanovu mast 😀 ale ak sa to zvacsi mame hned prist... inank v noci sme vela nenaspali...... revala chudinka... a ten octan ma nenapadol jej natriet...tak sa mojka trapila... ☹ joj... uz budem vediet... doteraz ani pri jednom ockovani nic nebolo... tak som nevedela... 😒

veji, my si tiez najnovsie hadzeme len jedneho slofika... a vecer uz je mrtva jak chrobak.. nevladze ani na oci pozerat... ale mava take dni, potom sa to zase vrati do normalu...ja to pripisujem zubom...ze nevie co od dobroty...

winona24
autor
22. sep 2009

veji aj my spíme len jeden spánok......

johnie
22. sep 2009

mishu ja som dala vzdy malej na vpich tu octanovu mast preventivne
my spime po dva a zatial jej to vyhovuje

momoyka
22. sep 2009

ahojte, 🙂

momoyka
22. sep 2009

hmmm, nasla si nas nejaka nadcha svina, a este k tomu aj zaslzene oci, to zas skoncime na ocnom, doteraz spala lebo v noci santila, nemohla dychat..

ka3n
22. sep 2009

veji a uz som ti chcela blahozelat 🙂) a inak kedy planujete druhe? alebo aj ine baby, ktore su druhe babo, tak kedy?

Veji, ty ako to stihas, MK, augustovky, septembrovky,facebook...no paradicka..na augustovkach, co je baba Jancia a ma syna Tomaska, tak to je mojho bratranca zena.

ka3n
22. sep 2009

jurocko, aj ja davam malemu mucosolvan a praveze mne sa zda ze to pomaha, to je asi u kazdeho individualne...

goga03
22. sep 2009

ahojte,

tak oliver ma od nedele vecera teploty.najprv som myslela, ze to len zuby, ale dnes rano sme isli pre istotu doktorke, nech ho popocuva a asi to bude ta viroza, ze vraj je toho teraz plno ☹ pre istotu mu spravila vyter z nosa a stvrtok budu vysledky.
inak sopel mu uz vysavackovou odsavackou nemam sancu odsat,spusti taky krik a rev, ze aj ked mu to strcim do nosa, tak neodsajem nic, kedze on reve a tak sa vytiahnut nic neda ☹ takze uz mu to len utieram pod nosom, ale nastastie ich nema az tak vela a v noci vie dychat v pohode.

som sa chcela spytat, ze vy ked mate chore deticky, tak oni su pokojne a lezia, pripadne sedia? lebo oliver mal napr. dnes cez 38 teplotu a on nechce ani sediet, proste len chodit alebo stat.aj ked mu pustim na notebooku video, tak pritom stoji a prechadza sa.pritom vidiet na nom, aky je unaveny, ale on neobsedi ani chvilku. svagrinej syn ked je chory tak prelezi v posteli cely den s knizkou a to nema ani 2 roky.ja nechapem

claudinka my pouzivame plienky babylove,prirovnala by som ich k pampersom, ale nie su parfemovane, co mne vyhovuje, lebo aspon lepsie citim, kedy sa mu stane nehoda. celkovo som so znackou babylove spokojna, pouzivame aj umele mlieko babylove, tu na koniku je o tom tema a ze vraj ma to iste zlozenie ako mlieko hipp a humana.len cena je ina. (ja som kojit prestala, kedze aj druhe tehu grcam ostosest a nepreslo to ani po prvom trimestri 😠

jurocko
22. sep 2009

vidis katrin nam to zhorsuje ja by som ho uz nekupila..kazde dieta ine

veji ved si spominala zeby si velky vekovy rozdiel nechcela a kedy chces druhe?ved chces mat 4 deti či uz nie?inak aj ja chcem 4 😀 😀 😀 😉

miriam24
22. sep 2009

Ahojte .. tak som sem len tak nakukla .. som bola zvedava na Vejinku ci sa nahodou nezadarilo druhe babo .. tak nic ale predpokladam ze minimalne do roka by si chcela znova otehotiet kedze planujete vacsiu rodinku ci nie?

no my by sme chceli tak s rozdielom cca 4-5 rokov viac nie ale prirode nerozkazem ale dufam ze sa nam druhe zadari bez problemov .. no a chcem 2 ... ale po pravde by som sa nebranila tretiemu ale to mozno az tak neskor .. to by bol taky benjaminko 😅

inak mam doma dvoch soplosov .. maly soplikuje uz asi 4.den a muzik tiez teraz prisiel domov cely usopleny 😖 a s teplotou ..tak dufam ze to od nich nechytim

ka3n
22. sep 2009

no a mna uz zacina chytat vecerna nostalgia, ze nemam doma muzika :(( ..sakra.

Ja by som tiez zatial chcela dve deti, o to druhe by som sa chcela pokuzat na buduci rok asi na leto a ...keby bolo tretie tak tak ako pise Miriam, nejaky benjaminko po viacerych rokov.

buksy
22. sep 2009

ahojte...
som konecne aktualizovala trosku albumik... tak mozte kuk...

vejinka
22. sep 2009

ahojte jurocko..no xcem 4 ale ci ich chce aj moj manzel je otazne...asi dve a dost 😅

vejinka
22. sep 2009

buksy tie torty su uzastneee

vejinka
22. sep 2009

goga juj no nezavidim ti...ale vobec ja este s tym druhym tehu pockam..a mozno bude Erik sam ale to by som nerada 😔

estella
22. sep 2009

ahojte prisla som vas kuk... 😕

chudatka soplikova deticky je to hrozne ked musia takto soplit..my sme si tych soplov uzilai az-az...

ka3m aj nam mucosolvan vzdy velmi dobre zabral a velmi ho odporuca aj alergologicka lebo je uplne na prirodnej baze a moze sa kombinovat z cimkolvek... 🙂

aj ja by som brala aj tretie dieta ale manzel nechce ani pocut o tom...dnes som sa pozerala na Maxima ako si pekne cupkal po byte a tak mi prislo luto ze uz si to nezopakujem mat take malinke babo na ktorom budem zo dna na den pozorovat pokroky.....ale povedaaaal ze ked budeme milionari tak o tom tretom porozmysla takze mozno to az take stratene nie je.... 😀

estella
22. sep 2009

veji no to akvarimu z rybyckami hovori o niecom inom takze Erik urcite sam nebude...hihi 😀 😀 😀

vejinka
22. sep 2009

na FB mi nic nejde ja sa na to vyserem..tak ma to vytaca cely facebook..vrrr 😠 idem spat!

vejinka
22. sep 2009

estel...svagor ma bujnu fantaziu 😉

vejinka
22. sep 2009

ked si spatne opakujem ako to prebiehalo...tak druhe jedine v dalsom zivote..ale ked mi chyba nieco male pritulne vonave a uplne bezbranne drzat v naruci... 😅

estella
22. sep 2009

veji ale tie ryby v sne vazne znamenaju ze sa narodi dieta do rodiny....

vejinka
22. sep 2009

ale nie mne 😅

vejinka
22. sep 2009

mozno segra caka dvojicky 😀 no ale asi by ju kleplo..a jej muza tiez 😅

rony253
22. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeee, mala spinuska uz asi daco vyse hodinky, je to mala ochechula, co ta vystraja a ako sa vie bozkavat, len pusinky rozdava a vyspuli pusu a bozkava aj nas, no podarena, tak rychlo teraz vnima, a vsetko opakuje, povie pekne havo aj zabrese ako havo aj mu ukaze ked steka prstom nono a povie nana, no podarena je, chodi za jednu ruku tak som zvedava kedy sa sama pusti, nechavam tomu volny priebeh. Ale je to moje male zlatinom tak som sa z nej dnes smiala, natiahla si body a pozerala si na brucho a rehotala sa a spadol jej tam aj cumel, no ja som sa smiala a ta mala koza sa smiala a vyskierala. Inak sa na kazdeho smeje a skeri aj tých 6 zubov ukazuje ked sa vyskeri, no vsetci su z nej hotoví, v obchode v urade, no vsad robime dobru naladu.

rony253
22. sep 2009

inak sople nam ustupuje, dnes som uz len 2 krat odsala, ale bol to horor, a parkrat som utrela nos, boli sme aj vonku pozret kone a zajace, tak ta ked tie zvieratka vi je cela bez seba.
a inak sesterke septembrovke 2009 sa vcera v noci narodil drobcek Palinko, mal 3500 gr a 50 cm, vraj je kompletny blondiak aj ma aj mihalnice blondave. uplne ine dieta ako jej prva dcerka. Boooooooooze musim zehlit a nemam ani najmensiu chut. asi si to odlozim na zajtra a idem si lahnut.

estella
22. sep 2009

rony no viem si predstavit aku sou robi....je to super ich sledovat ako vsetko vnimaju po svopjom...Maxim ked ide po styroch tak robi ako pes hav-hav....inak psov neskutocne zboznuje co som pri Stelle nepoznala ona zvierata ani teraz velmi nemusi....

buksy
22. sep 2009

veji ... dakujem za pochvalu... to bola moja vobec prva torta a este k tomu aj potahovana... 🙂

rony253
22. sep 2009

estell aj Sara zboznuje zvieratka, ked je to velke zviera ako kon, hned sa pyta na ruky ale ked ideme k zajacom a je na rukach pyta sa na zem, a psov to ani nehovorim, je do nich zblaznena a do nasho tiez len musime davat bacha lebo nasmu vlciakovi sa neda verit, aj ked on jej ide z cesty ale pre istotu sme opatrný, ale Sara ked ranajkuje a uz nechce tak ho krmi s jej zemlou a ten si aj malu omrvinku pekny vylizne spomedzi jej prstekov, no je to zlatunke. Uz som Saru naucila a to uz robi davno, konika, kravicku macicku a zajcikov, a dnes zacala aj ovecku, vydava zvuky tak po jej ale je to uzasne, pochopis, ake je to zviera, a ukaze aj ze bude mat jeden rok s prstom to sme ju naucili v Egypte. a nejlepsie je na to to, ze vidime ze chape uz aj nemcinu, lebo ked sa jej opytas aj po nemecky na to co ju ucim v slovencine, urobi to iste, takze uz rozumie dva jazyky moja mala hlavicka makovicka.

rony253
22. sep 2009

Buksy krasne fotky a torticka sa ti vydarila, krasna bola, inak mi tu blbne interne, tak mi to to vsetko dlho ide aj tie fotky som pozerala velmi dlho, kym sa jedna otvorila trebalo pekne cakat.
Ja som dnes poslala muza tu do jednej pekarne, nech objedna nejaku ruzovo bielu s detskym motivom na stvrtok, potom mu volam, pytam sa ho aku si objednal, ze bude bielo hneda s nejakym macikom a na zajtra, tak ma tak pocul co hovorim ze az, samozrejme sme sa uz aj chytli, ze si mam ist na buduce sama, tak som povedala, ze asi budem musiet, lebo je asi hluchy co som mu ja povedala, ze aku ma objednat. vecer sme to este predebatovali, tak povedal, ze tam rano zavola ale podla mna je uz neskoro, lebo to pecu asi v noci, dakedy ma vie tak nasrat, ze az. Ten ma v hlave kopec veci a vobec nemysli co robi, no dnes som penila jak sa len dalo. takze som nakoniec zvedava co z toho bude, ale dvojrocnu tortu si zariadim sama, lebo na neho sa vobec neda v tychto veciach spolahnut, nasrata som jak perun.