• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
luciankasebatianko : tak tak...neviem ako dlho vydržíme... :grinning:
25. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vydrzte pokope čo najdlkšie :grinning:
25. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme,len to asi nebude už možné veľmi dlho... :slight_smile:
25. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. som tu len na skok .. kuk na toto .. dobre som sa pobavila :grinning: http://www.facebook.com/pages/jaime-les-videos/165612063384
25. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka pisala som ze mne pekne vyperie persil sensitive alebo obycajny persil..ale predtym ako to dam do pracky este nalejem tekute mydlo na skvrnu . vyskusaj mozno zaberie :wink:
25. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letim spat
25. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer dievcata, nebola som tu hadam aj 100 rokov :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka, ty si snazilka?..tak ste sa takto rozhodli?..budeme drzat palceky, aby Lucke coskoro pribudol surodenec :wink: :wink:
25. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucindela, jooooooj tak ty si uz coskoro pojdes pre druhe dietatko :slight_smile: ako to rychlo uslo..vela sil zelame :slight_smile:
25. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, ano to som videla vcera na stranke casu..je to zlate :wink:
25. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manzel dosiel o 19tej zo sluzobky a oznámil mi, že rano sa ide do Terchovej, skoro ma porazilo, nic nakupene, nic pobalene...ale tak nejako som to stihla, hadam mam vsetko alebo aspon vsetko to dolezite a rano sa moze vyrazit..
25. sep 2009 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam, ze tu viacere mate horsie noci..my tiez, Petko sa stale prevaluje, mrnci a placka, ale lezie mu stolicka, uz ma tri rozky z nej vonku..aj to som objavila len nahodne, lebo si nechce dat pozriet do pusinky..

akurat riesime ockovanie proti pneumokokom, kedze este nie je zaockovany..a pekne s nami vybabrali, na odporucanie doktorky som sa teda rozhodla cakat, kym bude mat rok a teraz si celu vakcinu musim hradit v plnej vyske..super, ze?..a robi to nejakych 2400,- jedna davka..

volala som aj vcera zenskej z Dovery kde sme poisteni, boli v telerane..mali tam poradnu a ta mi tiez povedala, ze keby bol rozockovany este v roku 2008, tak platim len doplatok..takto sa to na nas nevztahuje..alebo ze mam cakat, kym nebude mat 2 roky a potom mi to poistovna cele preplati..tak ja uz neviem!
25. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n, ty si sikulka, ked si to tak rychlo zvladla :slight_smile: vam pekny vyletik zelame..
25. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, tak sa s vami lucim a uvidime sa za tyzden..drzte sa a deturence, nech pekne v noci spinkaju..ahojte.
25. sep 2009 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ka3n maj sa pekne :wink:
25. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucidela ešte aspon 2 tyždne :grinning:
25. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby noc bola otras...teraz az zaspal..a ja sa babrem s fotkami..kto xce hodila som par fotiek na FB
26. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciankasebastianko no,veď to...ani spať nemôžem,tak som prišla pozrieť....už nech je po.... :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...aj dake fotky by som rada videla teba a brusko a dcerku :wink:
26. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ja dnes lietam ako bosorka, zajtra pridu hostia blahozelat hanicke k narodeninam, a este mam kopec prace... asi to nestiham
26. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme uz dooslavovali, vsetci odisli okolo pol siedmej. Sarka sa velmi tesila, lebo tu bolo znova viac ludi a bola vo svojom elemente. Dostala jednu peknu knizku so zvieratkami a oblecenie, pekne rifle zateplene a krasny fialovy pulovrik s kapucnou. Ale z toho choditka co sme jej kupila je uplne hotova bud ho tlaci alebo za sebou taha, no podarena je. Robila som misy: sunkovu so salamkou a takou fajnou slaninkou, potom syrovu kopec rôznych syrov a aj zeleninovu, kazdí si zobral na co mal chut. Ale ma pochvalili :grinning:
Dnes som prisla na to, ze ma horne dasienka kompletne opuchnute, dole nic ale hore ma riadne bozule, takze sa pripravujem na zle casy. Chuda moje a to si uz stale na jednej strane líčko chytala. A v noci aj v spanku mrcala, takze uz viem dovod.
idem Vas trosku pocitat, vcera som tu ani nemala cas prist.
26. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
momo.. asi ta trosku potesim... sme na tom dost podobne... aj nam zajtra pride druha cast blahozelajucich... :wink:
a ja tiez nemam este skoro nic nachystane... idem robit druhy pokus o tortu :grinning: a budeme grilovat takze s tym nieje az tak vela prace... ale aj tak mam stresy...
rony kdeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiii ?????
26. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu soooooooooooooooom preco?
Inak vcera mi isla Sara spat o 21.15 teda vtedy zaspala a spali sme do siedmej dala som jej mlieko a spali sme do deviatej, toto sa mi este nikdy nestalo :grinning:, potom isla samozrejme spat az okolo obeda to asi do pol druhej a teraz o pol osmej uz spinkala a isla som ju kojit tak sa mi na prso vyprdla zacala sa blaznit a hrat sa s bradavkami tak som jej sla urobit UM a necudo ale mi vypila 150 ml. Bola som v soku. Ona sa uz pomalicky sama odstavuje, len v noci sa raz alebo dva krat kojime a to je vsetko, ked ju prilozim cez den tak trosku cucne a potom sa hra chyti bradavku a pusti a uz sa vykruca a zaujimaju ju ine veci a nie prso. :grinning:
26. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu si ... vidis ako som na teba myslela presne vtedy ked si tu pisala :grinning:
26. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super buksy :grinning:
my sme uz poobede negrilovali, lebo sa tu poobede ochladilo, takze som ja robila studene misy, ale tato uzova rodina oni skoro nikdy na navteve nejadia, len dve svagrine a svagor vobec, ten jedol len tortu, to som musela do nich tlacit nech vobec daco zjedia. Tu v rakusku su nejakí iní. Ale nic si z toho nerobim, lebo uz som si zvykla. Takze chystam tak, aby bolo, ale viem ze nezjedia boh vie co. :grinning:
26. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ta postradala ... si sa tu neukazala od vcera... :wink:
tesim sa ze sarinke sa oslava pacila... potom hod foto... ja som teraz prisla domov... petka mi zaspala v aute tak som ju zobudila ... ale to znamena ze pojdeme zasa spat az okolo desiatej a to mi treba este tortu chystat.. ach jaj...
mozno by si mala davat malu spat okolo deviatej ked ti tak pekne prespala celu noc... my sme este nikdy nesli spat skor ako o deviatej... nase dieta asi bude po svojich rodicoch,,
my v noci zaciname fungovat...
26. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sledujes ze tri krat po sebe mame rovnaky cas odoslania spravy? dobre ne?
26. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rada, ze Sara aspon v noci spi, ked toho cez den moc nenaspi, uz o piatej si oci suchala, ale som ju nemohla dat spat, lebo by som tu s nou este fungovala, takze se ju zabavili do pol siedmej a poto sme sa okupkali a sla pomalicky na haja, ale pokial sa ta ulozi, to tiez trva.
Tak nech vam ta oslava vyjde, ja som urobila asi len 4 fotky, niet co tu pridavat, svagor hned usiel ked sa fotilo. :grinning:
26. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, piseme rovnakym tempom :grinning:
Sara mi tu buchla po laptope a vyskocilo mi tu pismenko m, je teraz sikmo a zle sa mi pise :angry:
26. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok