Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
25. sep 2009

luciankasebatianko : tak tak...neviem ako dlho vydržíme... 😀

luciankasebastianko
25. sep 2009

tak vydrzte pokope čo najdlkšie 😀

lucindela
25. sep 2009

uvidíme,len to asi nebude už možné veľmi dlho... 🙂

miriam24
25. sep 2009

Ahojte .. som tu len na skok .. kuk na toto .. dobre som sa pobavila 😀 http://www.facebook.com/pages/jaime-les-videos/...

vejinka
25. sep 2009

terezka pisala som ze mne pekne vyperie persil sensitive alebo obycajny persil..ale predtym ako to dam do pracky este nalejem tekute mydlo na skvrnu . vyskusaj mozno zaberie 😉

vejinka
25. sep 2009

letim spat

miriam24
25. sep 2009

okis tak tento by mal byt ten spravny http://www.facebook.com/profile.php?id=60333355...

eweny
25. sep 2009

dobry vecer dievcata, nebola som tu hadam aj 100 rokov 😀 😀

eweny
25. sep 2009

terezicka, ty si snazilka?..tak ste sa takto rozhodli?..budeme drzat palceky, aby Lucke coskoro pribudol surodenec 😉 😉

eweny
25. sep 2009

lucindela, jooooooj tak ty si uz coskoro pojdes pre druhe dietatko 🙂 ako to rychlo uslo..vela sil zelame 🙂

eweny
25. sep 2009

miriam, ano to som videla vcera na stranke casu..je to zlate 😉

ka3n
25. sep 2009

Manzel dosiel o 19tej zo sluzobky a oznámil mi, že rano sa ide do Terchovej, skoro ma porazilo, nic nakupene, nic pobalene...ale tak nejako som to stihla, hadam mam vsetko alebo aspon vsetko to dolezite a rano sa moze vyrazit..

eweny
25. sep 2009

citam, ze tu viacere mate horsie noci..my tiez, Petko sa stale prevaluje, mrnci a placka, ale lezie mu stolicka, uz ma tri rozky z nej vonku..aj to som objavila len nahodne, lebo si nechce dat pozriet do pusinky..

akurat riesime ockovanie proti pneumokokom, kedze este nie je zaockovany..a pekne s nami vybabrali, na odporucanie doktorky som sa teda rozhodla cakat, kym bude mat rok a teraz si celu vakcinu musim hradit v plnej vyske..super, ze?..a robi to nejakych 2400,- jedna davka..

volala som aj vcera zenskej z Dovery kde sme poisteni, boli v telerane..mali tam poradnu a ta mi tiez povedala, ze keby bol rozockovany este v roku 2008, tak platim len doplatok..takto sa to na nas nevztahuje..alebo ze mam cakat, kym nebude mat 2 roky a potom mi to poistovna cele preplati..tak ja uz neviem!

eweny
25. sep 2009

ka3n, ty si sikulka, ked si to tak rychlo zvladla 🙂 vam pekny vyletik zelame..

ka3n
25. sep 2009

babenky, tak sa s vami lucim a uvidime sa za tyzden..drzte sa a deturence, nech pekne v noci spinkaju..ahojte.

luciankasebastianko
25. sep 2009

ahoj ka3n maj sa pekne 😉

luciankasebastianko
25. sep 2009

lucidela ešte aspon 2 tyždne 😀

vejinka
26. sep 2009

ahojte baby noc bola otras...teraz az zaspal..a ja sa babrem s fotkami..kto xce hodila som par fotiek na FB

lucindela
26. sep 2009

luciankasebastianko no,veď to...ani spať nemôžem,tak som prišla pozrieť....už nech je po.... 🙂

vejinka
26. sep 2009

luci...aj dake fotky by som rada videla teba a brusko a dcerku 😉

momoyka
26. sep 2009

ahojte baby, tak ja dnes lietam ako bosorka, zajtra pridu hostia blahozelat hanicke k narodeninam, a este mam kopec prace... asi to nestiham

rony253
26. sep 2009

Tak my sme uz dooslavovali, vsetci odisli okolo pol siedmej. Sarka sa velmi tesila, lebo tu bolo znova viac ludi a bola vo svojom elemente. Dostala jednu peknu knizku so zvieratkami a oblecenie, pekne rifle zateplene a krasny fialovy pulovrik s kapucnou. Ale z toho choditka co sme jej kupila je uplne hotova bud ho tlaci alebo za sebou taha, no podarena je. Robila som misy: sunkovu so salamkou a takou fajnou slaninkou, potom syrovu kopec rôznych syrov a aj zeleninovu, kazdí si zobral na co mal chut. Ale ma pochvalili 😀
Dnes som prisla na to, ze ma horne dasienka kompletne opuchnute, dole nic ale hore ma riadne bozule, takze sa pripravujem na zle casy. Chuda moje a to si uz stale na jednej strane líčko chytala. A v noci aj v spanku mrcala, takze uz viem dovod.
idem Vas trosku pocitat, vcera som tu ani nemala cas prist.

buksy
26. sep 2009

ahojte...
momo.. asi ta trosku potesim... sme na tom dost podobne... aj nam zajtra pride druha cast blahozelajucich... 😉
a ja tiez nemam este skoro nic nachystane... idem robit druhy pokus o tortu 😀 a budeme grilovat takze s tym nieje az tak vela prace... ale aj tak mam stresy...
rony kdeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiii ?????

rony253
26. sep 2009

tu soooooooooooooooom preco?
Inak vcera mi isla Sara spat o 21.15 teda vtedy zaspala a spali sme do siedmej dala som jej mlieko a spali sme do deviatej, toto sa mi este nikdy nestalo 😀, potom isla samozrejme spat az okolo obeda to asi do pol druhej a teraz o pol osmej uz spinkala a isla som ju kojit tak sa mi na prso vyprdla zacala sa blaznit a hrat sa s bradavkami tak som jej sla urobit UM a necudo ale mi vypila 150 ml. Bola som v soku. Ona sa uz pomalicky sama odstavuje, len v noci sa raz alebo dva krat kojime a to je vsetko, ked ju prilozim cez den tak trosku cucne a potom sa hra chyti bradavku a pusti a uz sa vykruca a zaujimaju ju ine veci a nie prso. 😀

buksy
26. sep 2009

no tu si ... vidis ako som na teba myslela presne vtedy ked si tu pisala 😀

rony253
26. sep 2009

super buksy 😀
my sme uz poobede negrilovali, lebo sa tu poobede ochladilo, takze som ja robila studene misy, ale tato uzova rodina oni skoro nikdy na navteve nejadia, len dve svagrine a svagor vobec, ten jedol len tortu, to som musela do nich tlacit nech vobec daco zjedia. Tu v rakusku su nejakí iní. Ale nic si z toho nerobim, lebo uz som si zvykla. Takze chystam tak, aby bolo, ale viem ze nezjedia boh vie co. 😀

buksy
26. sep 2009

som ta postradala ... si sa tu neukazala od vcera... 😉
tesim sa ze sarinke sa oslava pacila... potom hod foto... ja som teraz prisla domov... petka mi zaspala v aute tak som ju zobudila ... ale to znamena ze pojdeme zasa spat az okolo desiatej a to mi treba este tortu chystat.. ach jaj...
mozno by si mala davat malu spat okolo deviatej ked ti tak pekne prespala celu noc... my sme este nikdy nesli spat skor ako o deviatej... nase dieta asi bude po svojich rodicoch,,
my v noci zaciname fungovat...

buksy
26. sep 2009

sledujes ze tri krat po sebe mame rovnaky cas odoslania spravy? dobre ne?

rony253
26. sep 2009

Ja som rada, ze Sara aspon v noci spi, ked toho cez den moc nenaspi, uz o piatej si oci suchala, ale som ju nemohla dat spat, lebo by som tu s nou este fungovala, takze se ju zabavili do pol siedmej a poto sme sa okupkali a sla pomalicky na haja, ale pokial sa ta ulozi, to tiez trva.
Tak nech vam ta oslava vyjde, ja som urobila asi len 4 fotky, niet co tu pridavat, svagor hned usiel ked sa fotilo. 😀

rony253
26. sep 2009

no veru, piseme rovnakym tempom 😀
Sara mi tu buchla po laptope a vyskocilo mi tu pismenko m, je teraz sikmo a zle sa mi pise 😠