• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
som citala perlab, neboj az tolko vela sa tu za tento vecer nenapisalo, zeby som to nesithla, vsak inokedy, som nestihala citat, sa zapisalao aj 10 str. za den a teraz za den a vecer max 2. :frowning2: vsak tu uz nie je skoro nijaka diskusia.
30. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja ... a pod svahom ju vytiahnem z vačku namiesto kapesníka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vieš .... mužíčkovia chcú mať aj ďalších potomkov :wink:
30. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten môj sa už nasral, zhasol telku a išiel si ľahnúť :sweat_smile:
30. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozerala si tie moje fotky na fb?
30. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perlab zajtra ta volam, nasla som nieco zaujimame, z tej liliputi nove topanky pediped. a znova sa mi potvrdilo, chodenie na boso a nie v ortopedickych topankach.
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=12&flypage=cipok.tpl&product_id=132&option=com_virtuemart&Itemid=9
precitajte si odporucanie ortopedov, nozka sa ma vyvijat prirodzenou cestou. ja len pre info, no kazdí ma iny nazor.
30. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rony dnes som ti to poslala na fb ... máš ma tam vlastne pridanú medzi priateľmi?
30. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby normalne sa bojim zacitat do tejto odsavackovej temy lebo ja som taka rada ze uz dlhsiu dobu nemame sople anemusime odsavta...klop-klop-klop....
aj tak sme my asi rekorderi...ked mal dva mesiace chytil sople a zbavil sa ich az ked mal 1Omesiacov....takze sme si uzili az-az... :unamused: :unamused:
30. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perlab diky ja som volala na to druhe cislo a to mi neslo, tak skusim zajtra to prve. este raz dakujem a na fb som sa dnes ani nedostala.
30. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som ešte tu tak ako bude to stretko ? :grinning: a perlap dones aj odsávačku ak budú sopláci sopliť :grinning:
30. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som volala toto
00421 915 979 257
30. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre luci, tak ty dones vysávač :grinning:
30. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som si pripravila vodu do termosky a do dvoch flias UM,kedze sa moja princezna pred spanim ani nenakojila ani neflaskovala, viem ze ked ju nakojim o hodinu chce mlieko, tak uz jej robim UM, moje uz končí. normalne mi to kojenie bude chybat. :frowning2:
estell viem, ze ste bojovali a konecne vam to preslo. :wink: ja ked bojujem 2 týždne zo soplami som viac hotova ako Sara kedze mame s odsavanim problemy.
30. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubi, ver či never, ale vždy pri soploch na vás myslím
a na tú prvú usoplenú pusu, čo dostala Romi od Maximka :grinning:
30. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perlab už xete druhé ? no dnes som videla že Romanka je dobre šidlo a teraz bruško uff ja osobne si to neviem predstaviť aj ked dušička túúúúúúúúúúúžiíííííííííííííí ešte že muž ma rozum :grinning:
30. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som sla na stretko, ale az nejako v novembri.
Perlab ja som volala na to druhe, to co si ty volala sa mi tam neobjavilo. ale dakujem zajtra tam volam. skusim teda aspon tuto kedze vysavacova je momentalne pre Saru horor.
30. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj muž teda rozum nemá, ale ja ho, našťastie mám :grinning: :grinning:
veď prečo tu každý večer straším do noci ?
ten sa už so mnou asi rozvedie :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moj muž povedal, že stretko tak v januári
30. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobré alebo donesiem tú moju klasiku odsávačku za 1 euro čo celkom dobre odsáva mám pocit ,že nám už tie sople končia dúfam :confused: ,že som to nezariekla
nasadilasom si mega cečko a atimel každe ráno snad to podporí imunitu aj malému :sweat_smile:
30. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rony, tam na tej stránke je síce napísané, že vypredané, ale on mi povedal, že im dnes prišli nové a aj sa inak volajú, nevedel ako, tak že stránku čoskoro obnovia
30. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja aktimel nemôžem, mám z toho žalúdočné krče :sweat_smile:
30. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rony no preslo asi mu pomohol ten cerstvu vzduch u mojej maminy boli sme tam 6tyzdnov a to prve 3tyzdne bol stale usopleny a potom to uplne prestalo z nicoho nic...ale stale beria tabletky ktore dostal od imunologocky....a strasne mu chutia kazde rano a kzdy vecer mu polku tabletky rozpustam v caji a je to hnusne horke ale jemu to chuti....

Blanka ja som uz na tu pusu aj zabudla....ale to vtedy bola fakt poriadne usoplena lebo ja som si bola este pozicat u Hanky vysavac aby som mu mohla odsat sople....

noo a na to stretko by som veru isla.....juuuuj to by bolo super...a halvne keby bolo kopec snehu.... :slight_smile:
30. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perlab no to sme na tom rovnako aj ja tu vzdy vysedavam do noci a potom si neplnim manzelske povinosti :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooooooo v januári by bolo aj snehu to by bola gulovačka :grinning:
30. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to my na tú pusu nezabudneme nikdy .. veď bola prvááááááááááááá .... neboj, keď Romi vyrastie, tak jej toho fešáčika pôjdem ukázať :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože baby, ve´d ja som nemožná sa ani s vami z nitry stretnúť :unamused: :unamused:
30. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sa bude zajtra vejinka čudovať ako sa to rozbehlo :wink:
30. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.. tu je rusno :grinning:
30. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale ja už idem spinkať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,že čo sú to tie manželké povinosti ? :sweat_smile:
30. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok