Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
30. sep 2009

jeeeeeeeeeej no apon trosku debata, rychlo som kukla fb, perlab to auto je uuuuuuuuuzasne.......................
kde ste ho kupili, krasne je

luciankasebastianko
30. sep 2009

aj mne sa véééééééééééélmi páčilo ale asi malému nie ružové 😀

rony253
30. sep 2009

moj manzel dnes nerobi, robi svagor, sedi tu dal si uz aj Whisky dolu v bare prisiel pobozkal ma a ja tu sedim jak taka truba. on kuka telku a ja sedim za pocitacom, ale neviem kedy sa mala zobudi, takze nieco zacinat a potom nedokoncit nemam moc v laske 😀
budem sa lucit a zajtra rano sa ohlasim, prajem dobru nocku papa zenicky

luciankasebastianko
30. sep 2009

dobrú rony a dávaj pozor ked sa Sara zobudí aby nevyjedla chladničku 😝

estella
30. sep 2009

luci a preco nie ruzove ved aj Elvis Presli mal ruzove tak preco nie aj Sebastian.... 😅 😅 😅

perlab no veru-veru byvas od Nr na skok a ani sa neukazes.... 😠

rony 😀 😀 😀 😀 .....no to ani ja nemam rada zacat a nedokoncit

perlab
1. okt 2009

dobréééééééééééééééééééééééééé

perlab
1. okt 2009

no, žeby prvááááááááááááááááááá

perlab
1. okt 2009

o 6,00 som zabíjala komára, čižesom musela rozsvietiť, dieťa sa zobudilo ... no a už sme hore 😀

perlab
1. okt 2009

baby, na to autíčko som tam dávala link, je pod niektorou fotkou, tak hľadajte 😀 😀 😀 a majú ho aj v chlapčenských farbách a myslím, že aj policajtské 😉

estell, ja som v nr dosť často, len to je vždy neplánovane ... ale keď zriadia ten detský kútik, tak to naplánujeme 😀
a dosť zle sa mi niečo plánuje, lebo romi 2x cez deň spí a cez tie tri až štyri hodky medzi spánkami sa mi moc neoplatí a v kočíku spať nevie 😅

perlab
1. okt 2009

takvámprajempeknýjesennýdeň 😀 😀 😀 😀 😀

buksy
1. okt 2009

dobre ranko babenky...
tak nam vcera vecer nesiel net ... a tu sa rozbehla riadna debata... normalne som mala problem to docitat...
😀 😀

vejinka
1. okt 2009

aj ja...inak dobre rano maly nespi a vyvadza v postielke ako vzdy...uz to asi vzdam..teda to ranne uspavanie aj tak zaspi az o jednej 😔

inak velmi slusnu konverzaciu ste tu vcera risili...sopliky..vecna tema a hlavne teraz v tomto obdobi ja som uz aj kupila nasivin pre istotu lebo sa nam minul uz davnejsie ten co sme mali..a potom mam kupeny mar a ja uz neodsavam asi pol roka..kazdy vecer nostek vycistim rucne tycinkami do usi..ale nie tie siroke ale tie klasicke..a pekne nakrutim soplik na tycinku a je docistim druhym..a ked ma sople cez den tak nastriekam maru pockam minutku a znova tycinkou a krasne nam to ide a nevrieska ako pri odsavani...odporucam ale treba byt opatrny a drzal ruky drobcovi.

za to stretko som vsetkymi 20 prstami 😀 jasa vela snehuuuu a rum s cajom..teda caj s rumom ale to by som nemohla kojit..

inak vcera sme mali s drahym dost vazny rozhovor kedy druhe...tak sme sa rozhodli ze dominame tieto primaky co mame a pojdeme na to...a aby ich nebolo vela hned vcera sme dalsi minuli 😀 😀 😀 😀

vejinka
1. okt 2009

haloooooooooooooooooo kde ste? dieta mi zaspalo uz o pol desiatej...hip hip huraaaaaaaaaaa

evitkamalicka
1. okt 2009

mne dieta akurat vstalo

vejinka
1. okt 2009

baby tak co...oplati sa tu nieco organizovat?? teda myslim to stretko na liptove v zime 😉

vejinka
1. okt 2009

kde ste vsetky???

vejinka
1. okt 2009

no nic ja idem mozno pridem poobede ci sa tu nieco pohlo alebo dnes bduem pisat sama so sebou 🙄

vikykiss
1. okt 2009

Ahojte babule ako sa máte?Ja to tu pekne zanedbávam,že?Nemám vôbec čas teraz behám lietam nakupujem posledné pottrebné veci zariadujeme izby a tak 😝

vejinka
1. okt 2009

viky ahooooooooooj na teba som myslela dnes rano ci si este neporodila... 😉

vikykiss
1. okt 2009

🙂 nie ešte nie ale už sa mi to blíži 😝

annie13
1. okt 2009

AHOJTE hlasime sa aj my, aj ked nie casto 😉
zvracanie ma stale drzi, a teraz nanajvys este aj chripka, mam hrozny kasel, teploty, sople ☹
chvalabohu Branik o.k. dufam ze to ani nechyti teraz spinka, nove nic iba ze sme sa prestali uspesne kojit

vejinka
1. okt 2009

viky pozrela som si poslednu fotku alexa...ale vyrastol az neuveritelne ako sa tie deti menia...ale su obaja krasni 😉

vejinka
1. okt 2009

annie...a ako to prebiehalo?? sam sa odstavil alebo si sa natrapila? lebo my uvazujeme o druhom a neviem ako to bude kedze takto je super pohodlne hlavne v noci

vejinka
1. okt 2009

ann a este jedna vec..ked vracias kde davas maleho?? alebo ide s tebou na zachod?? kedze ja som pri malom vracala este aaj z vody tak ma to dost zaujima..ci bduem stale vykrikovat na svokru nech ide k malemu?? joj neviem si to nejako predstavit 😖

vejinka
1. okt 2009

ann a skore uzdravenie prajeme cela rodina... 😉

vikykiss
1. okt 2009

Jééj annie vy čakáte bábo?To som netušila 😅 gratulujem 😉 držím palčeky 🙂
veji ďakujem veru rastú beží to 🙂

annie13
1. okt 2009

ja mam vo dverach tu mrezu a on sa tam dobre prehra, buchka po tom hrackami, sem tam aj zaplace ale malokedy, k sebe do kupelky ho neberiem kedze obcas je to drasticke
ja som uz 2 tyzdne kojila len vecer a rano v noci len cajik a v pohode pred 5 dnami som mu vecer spravila UM a v pohode vypil a spinkal v noci sa zobudi tak rz 2krat dame cajik a spinka dalej o tej siedmej este flasa mlieka
ja presne zvraciam aj z vody a este pri tomto kasli, ked sa rozkaslem tak to nejde prestat, napne ma aj 30x kedze zvracat nieje co ☹
my sme sa su uz museli odstavit kedze to zvracanie sa nezlepsuje, potom nespi, 2x som odpadla, a nocne kojenie velmi vycerpavalo a spinka lepsie

annie13
1. okt 2009

dakujem vikykiss, ja som este od ciela velmi daleko, len dufam ze aspon to zvracanie sa po 20 tyzdni trocha ustali, lebo inak neviem uz som ako bledula

evitkamalicka
1. okt 2009

ann, ale pekne ti tie tyzdne pribudaju, to zleti ako voda

annie13
1. okt 2009

Veji moja dakujem, neviem co ma to tak chytilo, nepamatam kedy som bola tak chora, a to sme chceli v sobotu na autosalon