Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
2. okt 2009

dakujeme, naozaj to bolo pekne a dojimave.. ten kontrast, a ako hanka oblubuje babicku a babicka hanku, to je krasne

momoyka
2. okt 2009

ja som dnes kupila hanke tie visa, cervene, este na jesen, jej prve topanocky... o zimnych sme este nerozmyslali

a zajtra ideme na svadbu, a nemam pre nu k slavnostnym satam topanky, neviem co s tym urobime

vejinka
2. okt 2009

to je pruser...no este zajtra doobedu obehaj nejake obchody.. 😉

momoyka
2. okt 2009

ja som myslela, ze jej dam len nejake take tapky, co sme mali do kocika, akoze este velmi nechodi, zacina, prejde par krockov... tak neviem, obchody uz nehrozia,
uz som po tych dvoch tyzdnoch taka vycerpana, ze sa budem tyzden spamatavat...

luciankasebastianko
2. okt 2009

ahojte momoyka videla som Hanku aj s babičkou 😀
rony ☹ a pytala si sa aj prečo pozor na tie jogurtiky 😕

ka3n
2. okt 2009

ahojte...

momoyka
2. okt 2009

😀

dakujeme vsetkym co sa im pacime,
uz ideme spinkat, dufam, ze sa hanka zobudi menej ako 5x ☹
dobru nocku

rony253
2. okt 2009

Ahojte,
Momoyka gratulujeme aj malej Hanke aj babicke, ja som mala donedavna este prababku a ta zomrela ako 98 rocna. Ale bola velmi zlatunka, zomrela u zo staroby, inak jej nebolo nic, stale mala ruzove licka ako namalovane.
Luci hej pytala som sa, vraj mozu ale max. 2 jogurty na den
Ja som dnes bojovala so Sarou aby som jej dala to probiotikum v prasku, nechcela mi to, tak som vecer musela rozmiesat vo vode a streikackou zo sirupov som jej to striekala do pusy, ta reva na raty, ale inak sa nedalo.
Poobede inak uz nehnackovala ani nekakala.
cez vikend bude mat trosku dietnejsie veci a v pondelok uz normalne papat.
Isla spat o 20.15 ale uz som ju ukladala od siedmej, lebo cez obed spala len hodinu, tak revala, ze som musela vyjst z izby a hrala sa dalej samozrejme so mnou, lebo ja sa v poslednej dobe nemozem pohnut ani na meter, uz vykrikuje mamamamamamamamama. Ja neviem ako ju mam donutit cez den viac spat a vecer ju dat spat ako predtym okolo pol siedmej siedmej. Na rytmus odkedy ma Sara rok, je uplne pokaslany a ja neviem preco, sama sa tak rozhodla.

momoyka
2. okt 2009

my mame rytmus tiez teraz uz zas naruby, spi malo cez den a vecer je dlho hore, alebo spi dvakrat na den a potom aj vecer celkom skoro zaspi, a potom od tretej po nas chodi, akoby bol biely den...

momoyka
2. okt 2009

a dakujeme za blahozelania...

luciankasebastianko
2. okt 2009

no rony je to vymyselník alebo vymyselníca 😀 ešteže malému všetko chutí aj ten k -vitamín hnusstny 😝 minule ho trocha prehánalo tak som mu zarobila Smektu s vodou no hnus a on to vydrulal a ešte sa hneval ked to vypil ,že už nemá ,ale tiež to trvalo iba doobeda 😉 idem búvať dnes som neskutočne unavená bola som pozrieť kámošku má 3 ročného 1 ročného a tretí cisarak ju čaká každú chvílu tak ju obdivujem ako všetko super zvláda aj velky dom aj tehotenstvo aj deti no úžasná je 😀 mám vzor a záhradku má super no nechápala som normálne 😅 Dobrú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

perlab
2. okt 2009

ahojte,
momo to je úžasné .... srdečne gratulujeme obom babenkám 🙂 , ja som mala prababku čo mala 102 keď zomrela a tiež na starobu /ako rony písala/ .... no, ktovie čo nás čaká 😉

veji, tie botky sú super, moc sa mi páčia tie fialové, asi ich objednám u nás v lekárni ... my sme síce dostali krásne biele čižmičky od Armaniho s takou bielou cicou okolo, striebornou vyšívané, no sú úžasné, ale iba 20ky a to číslo nosíme teraz, tak sa bojím, že nám budú v zime malé 😒

inak dnes som romanke trochen rozhádzala režim, lebo sme vstali neskôr, tak som ju držala čulú do jednej, že skúsime iba jeden spánok, no sodoma-gomora 😀 dúfam, že sa zajtra vrátime do normálu 😵

a sople ustupujú, už zmenili farbu 😀 😀 😀
tak pá a dobrú nocku 😉

perlab
2. okt 2009

sgnbr

perlab
2. okt 2009

ešte otázočka.
nakupovali ste už niekto cez nakupyvanglicku ?
páá

rony253
3. okt 2009

dobre ranko, ako vyzera som dnes prva, sme totiz od pol siedmej hore, nedala sa spacifikovat na pokracovanie v spani, revala od pol siedmej do siedmej, lebo som ja nevstavala, potom sa trosku v posteli pohrala a zase revala, tak nam neostavalo nic ine len vstat. kedze vecer nepila mliecko, vstala o 2.15 to sme sa nakojili a spala do pol siedmej. Mali sme v izbe aj otravneho komara, a vcera sa skrabala za uskom a ja vecer pozeram co sa tam skrabe, tak tam mala uz napuchnute dva stipance od komara, hned som jej to fenistilom natrela a aj dnes rano. Uz papala zemlicku a sunku kuraciu, ja neviem co jej dnes dam, ked ma mat tu dietu, uvarim kuraciu polievku a dam jej len vyvar s cestovinou a potom kuracie mäsko so zemiacikom.
tak Vam prajem pekny dnicek.

estella
3. okt 2009

ahojte....ja sa nejako neviem prebrat bola som vcera s kamoskami vecer v meste a prisla som domov rano o druhej...takze som vela toho nenaspala ale stalo to zato som sa supre odreagovala...
manzel to s malym zvladol supre dokonca ho aj sam daval spat lebo ja som isla prec ked este nespal.... 🙂
Stella ta je uz samostatna jednotka takze s tou nemal ziaden problem...

dnes ma prist ka3n do Nrť takze smer si dali stretko v Mlynoch uz sa tesim...a hadam bude mat cas aj na to aby prisla k nam Matusko sa tu moze s Maximom pohrat.... 😉

jurocko
3. okt 2009

breeeeeeeeee ranko
mmne drobec zaspinkal o pol desiatej tak neviem preco bol dost unaveny
inak spinka uz iba jeden spanok a to tak o pol jednej az dvanastej...tak uvidim ci ho dnes dostanem aj na druhy spanok myslim ze nie necham sa prekvapit ☹ 😉

perlab
3. okt 2009

dobré ránko,
my spíme, tak sa zdá, že režim je späť 😀 😀

včera som ju natočila, jak dohovára vysávaču, no bola rozkošná, kuk
http://www.facebook.com/blanka.k.slamkova?v=app...

prajem krásny víkendík, my ideme babine na hody ..... takže istotne odskúšame každé autíčko na každom kolotoči 😀
páá

natasa8
3. okt 2009

ahojte... mne sa nechce nic robit, tak sa flakam pri pocitaci 😅

ste sa bavili o spankoch - tak az sa bojim napisat, ale moja krpata teraz spava super, rano potiahne obcas aj do osmej, a potom este stihne dva hodinove spanky 😵 😵 Ale tiez sme uz mali obdobie ze uz spala obcas len raz za den, dufam ze toto obdobie jej este dlho vydrzi 😀

topanocky som tiez zatial kupovala len jesenne, zimne zbehnem kupit ked pride cas 🙂

k tym probiotikam - mne dr. poradila BioGaia pre deti - hlavna vyhoda je ze su to kvapky, takze do nej nemusim pchat ziadne sirupy - co je u nas tiez hrozny problem.

perlab - prihovor k vysavacu uplne uzasny 😀

momoyka
3. okt 2009

ahojte, pekny dnicek, kto ste nevideli kuknite na nasu malu herecku...

http://korzar.sme.sk/c/5043145/oslavila-ste-nar...

buksy
3. okt 2009

ahojte pekny den prajeme...
ja som sama doma.. moj drahy zobral malu vonku a ja robim tortu.... teda este celkom nerobim ale za chvilu urcite budem... 😀
ideme poobede na rodinnu oslavu tak musim nieco vytvorit...
momo... zlatunka je mala... vsetko naj aj prababicke aj hanicke

buksy
3. okt 2009

perlab... preslov uuuuzasny... 😀

momoyka
3. okt 2009

dakujemeeee

claudinka
3. okt 2009

hello, co nove, co robite? mne drobec haja.. a akurat som pripravila vsetky veci, ideme poobede na svadbu, muzickov bracho sa zeni, tak ideme papaaaat sa tesim na kolace cely rok

claudinka
3. okt 2009

a tu Biogaiu na co idete pouzivat? nam vobec nepomohla, ale my sme ju na koliky davali..
my spavame uz iba jeden spanok dlho 😒

momoyka
3. okt 2009

aj my ideme na svadbu, tak chystam kopky,

kolacov mam ja nateraz dost, az cez hlavu...

claudinka
3. okt 2009

ja nemam zakuskov nikdy dost 😀 😀

buksy
3. okt 2009

teda ja teraz plnim tortu a mam sladko az za usami... ja z nej uz ani jest nebudem...brrrr

momoyka
3. okt 2009

ja som piekla za tyzden tri torty, a mam sladko stale z toho vsetkeho, bola to oslava ako mala svadba ta babkina oslava myslim...

buksy
3. okt 2009

no ved na taky vek sa aj patri poriadna oslava ...