Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
7. okt 2009

ako sa mame? ake mate pocasie? tu v noci a rano prsalo, ale uz sa celkom vycasilo tak snad aj von pojdeme neskor

vejinka
7. okt 2009

ahojte ja som doteraz s malym behala vonku pred domom a unavila som sa viac ako on 😅 ale konecne uz zaspava

evitkamalicka
7. okt 2009

mne sa nedavno maly zobudil a teraz sa hra s autickami a ja si varim obedik

buksy
7. okt 2009

u nas sa uz tiez vycasilo..
veji a uz bezka sam?

vejinka
7. okt 2009

buksy ee sam nie...miestami ano ale vacsinou som ho drzala na ruku..nebudem riskovat ze sa zosype a ja budem mat kopec prania kedze je u nas po dazdi a vsade je mokro dokonca ani na travu som ho nepustila lebo ja som mala len slapky

vejinka
7. okt 2009

taaak dietko mi prave zaspalo...asi ma neho dobry vpliv vzduch..budem to robit castejsie 😉

buksy
7. okt 2009

veji... lebo som registrovala ze si pisala ze erik urobil par krocikov sam...
evi.. mate od nas 10 🙂

ka3n
7. okt 2009

ahojcek..no ja mam dnes rekort, o deviatej som mala uz navarene kuracie masko na stave a ryza, aj pre maleho, potom som povysavala, upratala a teraz od 10tej drobcek spinka..u nas je strasne teplo tipujem okolo 25st. ked nie vyssie....v oktobri a vybehnut len v tricku ...paradicka.

evitkamalicka
7. okt 2009

buksy dakujeme

natasa8
7. okt 2009

ahojte ... evitka, aj ja som zahlasovala 😉

tu je kraaaasne pocasie, rano som sa aj v tricku na slnku potila, uz sme si asi odvykli od horucav 😀 😀
Krpatej som skusila kupit pribinacika, ale samozrejme mi ho hned vyplula, ja uz fakt neviem co by to dieta jedlo. Pritom ten kelimok sa jej pacil, ked som jej ukazala co bude papat tak sa hroooooozne tesila 😀

inak sa citim pri vasich debatach trochu mimo, krpata sa sama zatial chodit nepusta, stale len za rucicku - hrozne sa o seba boji. No vasim detickam lezu stolicky a ja som rada ze nam minuly tyzden konecne vyliezol treti zub 😀 😀

Od vcera som nastvana - niekto mi nam na pieskovisku zobral kyblik 😠 , pred dvoma tyzdnami sme prisli o lopatku 😠 😠 .... to mam akoze na konci leta kupovat hracky do piesku? No vela to nestoji, ale kde to teraz v oktobri zozeniem 😠

evitkamalicka
7. okt 2009

dakujeme vsetkym za hlasy 😉

buksy
7. okt 2009

natas... ani mi nechodime... nic si z toho nerob.. tiez len za rucicku...akonahle ju pustim tak si sadne... 😀
no z tymi hrackami to mne mrzi... aspon kupis nieco vo vypredaji.. kto by v oktobri kupoval hracky do piesku 😀 😀 😀
skus tesco tam urcite nieco bude

evitkamalicka
7. okt 2009

ani my nechodime, na to je Adamko prilis lenivy....tiez ako nahle ho pustim uz aj sedi

perlab
7. okt 2009

avojte,
romi .. prvý spánok 🙂
evitka ... za 10 /vždy hlasujem, keď na to natrafím 😀 /
počasie ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 /také zubaté slniečko/
natas ... zúbky - indivindi, neboj, v prvej trieda im vypadnú narovnako 😅
a takisto na vianoce sa už všeeeeeeeeeetci budeme naháňať 😵 😵 pozor na stromčeky 😀

prajem pekný sunny dník 😉

momoyka
7. okt 2009

ahojte, pekny dnicek

natasa8
7. okt 2009

ja akurat triedim Katkine veci v skrini, som mala na plane vyhodit letne veci, ale neviem ci dnes este neprevetrame satocky 😀 😀

perlab ..... no tymto tempom jeden zub za 3 mesiace jej dorastu tak do 3 rokov ... neviem kedy budu potom vypadavat, ja sa obavam aby som nemala strbava piatacku 😀 😀
Inak chuda, tie zubky by sa jej uz zisli, vcera na pieskovisku jej dala kamoska taku hrubu tycinku a Katka to chuda 10 minut prevalovala v pusinke, kym sa jej to podarilo dasnami rozmrvit... a pritom jej vytieklo asi za kybel slin 😀

ka3n
7. okt 2009

..no veru natas, ja som sa tiez tak chystala schovavat letne veci a veru sa nam este tento tyzden zijdu 🙂)..
Uplne sa vytesujem z pekneho pocasia, hned mam lepsiu naladu.

johnie
7. okt 2009

ahontee ..
prajem pekny slnecny jesenny krasny dnik... tak je krasne.
my ideme na vyletik trochu do mesta... 😎

luciankasebastianko
7. okt 2009

Ahojte evitka 🙂 hlasujeme 10 už to rastie 😀
dnes je fakt krásne 😎

euffra
7. okt 2009

ahojte, komu mam poslat fotoky niny, narodenie, pol rok, rok? claudinke?

nina od nedele zacala papat, som stastnaaaa, sice su to mini mnozstva, ale aspon uz zacala 🙂 🙂

evitkamalicka
7. okt 2009

euffra super ona sa ti uz pekne rozpapa neboj

vejinka
7. okt 2009

ahojte tak my zaspavame druhy spanok..som myslela ze nebdue ale lahol bez protestov..a ozaj tie fotky..idem vybrat aj ja

silwietta
7. okt 2009

ahojte, baby nestihacka... maly ma sopliky a je taky umrncany, nechce papkat, tlaci sa mu aj dalsi zubok, treti v poradi... a ja som totalka vystavena....

silwietta
7. okt 2009

inak ozaj je teraztake krasne pocko, aj ja som zobrala maleho vonku, ale len na chvilu, mu leteli sople ako z kohutika, som nestihala utierat

rony253
7. okt 2009

Ahojte, ani som sa sem dnes neposadila, dufam, ze sa mate fajn. U nas prebehol dnes krasny slnecny dnicek, boli sme vsade mozne, Saru sme totalne unavili a zaspala o pol siedmej. Uz piaty den spi len raz za den a ide spat medzi pol siedmou siedmou.

janac1974
7. okt 2009

ahojteee...ja tiez nestiham...maly jed hrozne zivy a presne ako sarka aj on spi len raz denne..ale
horsie je na tom to,ze on ani v noci nespi...okolo 3-4 ma asi zachvat a reveee...
baby kolko maju vase deturence zubov...moj ma 14 a nestaci mu...

rony253
7. okt 2009

jani my mame 6, spodne jednicky a hore jednicky a dvojky, ale vsetky dasna stolickove ma opuchnute. a tiez sme dnes oo piatej do siestej poplakavali a prehadzovali sa no nakoniec nejako zaspala a spali sme do pol osmej este.
To su 100 % tiez zubky.
dnes sa vykakala Sara rano 2x tak tvrdo a potom ked dojedla obed sa mi tak na riedko posrala 😀 s prepacenim, ze jej pretieklo cez plienku bokom na body a teplaky. Tak toto sa nam uz nestalo hadam kedysi pred rokom 😀
Sara je taka ziva, ze len cely den chodime, posedi 2 min a uz bud lozi ale sa dopracuje ku mne a chodime za jeden prst, ja sa ani vycurat s prepacenim nemozem. 🙂
teraz si spinka ale uz aj zaplakala tak som jej bola dat dudu a bola na opacnej strane postielky medzi palicami.

luciankasebastianko
7. okt 2009

ahojte maly už spí ani neviem čo skor od radosti že už zaspal 😀 asi by som mala niečo zjest ale najskor počítam 😅

janac1974
7. okt 2009

hmm...rony...mame to uplne podobne...chodime za jeden prst spi raz denne casovo podla nalady...
😠 😠 😠 ale som rada,ze ho mam,je to moj pokladik a stale mi hovori...kasli na poriadok a venuj sa
mne...vsak raz vyrastiem a budes moct len upratovat...hmmm???