Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
7. okt 2009

janac.. som nasla cenu za veceru je 8 eur na osobu...
a ranajky neviem...
pisala som tam mail... tak uvidim co napisu...
a co s tou knihou... preco si sa na nu pytala? ja ju mam doma...

zuzana1710
7. okt 2009

ahojte..prispejem aj ja raz za rok..chcem len tolko,ze moja papa komplet vsetko co aj my...plnena paprika,vepro knedlo zelo bez probolemov...a takto by som mohla menovat do rana..a mala uz aj jablkovo makovu strudlu.proste uz nepapa ako babatko... 🙂
peky vecer 😀

buksy
7. okt 2009

inac hotel poznam teda len kaviaren a toalety... 😀 😀 boli sme tam na caj ked sme tam lyzovali... je to fakt priamo na svahu takze aj tie ceny su preto take a ktovie ci tam vobec je este nieco volne

buksy
7. okt 2009

zuzi... ahoj aj tebe pekny vecer.. aj nasa uz papa skoro vsetko teda to co jej chuti...

janac1974
7. okt 2009

buksy...nebudem ta prehovarat,je to na tvojom uvazeni...vzdy ked sme tam boli,bolo tam
veeeeeela snehu v zime...boli sme aj v hotely druzba aj tam je krasne,to je v jasnej....
ale tento fis nas najviac zaujal....mal aj krasny plavecky bazen v prevadzke no tohto roku
neviem?????

zuzana1710
7. okt 2009

buksy,no jej chuti len to co papame my..to co som varila extra pre nu,tak nad tym ohrnala nosom a tak som sa na to vykaslala..uz ani vyziva jej nechuti...a chvala bohu uz ani tie instantne kase jej nechutia..tie su nekrestanske drahe... 🙂

janac1974
7. okt 2009

zuziii knedlo a cooooo???to moj krpec len mleteeeeee a hladke

janac1974
7. okt 2009

baby a co je to skoro vsetko....dajte typ...ranajky,obedy,vecere..zufala

buksy
7. okt 2009

zuzi.. kase kupujem len v akcii.... a striedame ich s krupicou ta jej chuti ale tiez nie kazdy den...
janac... mna nemusis prehovarat .. ja by som tam isla hned... je tam krasne... poznam to tam len uvidime co napisu teda ci maju nieco volne a vela zalezi aj na tej cene... kedze to bude po vianociach a a penazi moc na rozdavanie nebude ale preto to riesime uz teraz... aby sme vedeli ci je nieco volne a aby sme vedeli ze kolko treba odlozit na cely pobyt.... a este aj to ze nejdeme len my ale aj svagrina s rodinou takze sa musime vsetci zhodnut ci ano alebo nie... ale do fisu by som isla fakt okamzite... takze uvidime... pockame na odpoved

zuzana1710
7. okt 2009

janac,to aj moja donedavna..ked tam bola co i len ryza nerozmixovana,tak vypluvala a konec..teraz rozmixovane nechce..normalne som jej dala knedlu,bravcove a kapustu a ona to jedla o 106.ziadne mixovanie a ani roztlacenie..

buksy
7. okt 2009

janac... no u nas ranajky akosi viaznu v poslednej dobe... sem tam trosku rozteka alebo croasant...
na desiatu velmi malo ovocia... neviem preco doobedu tak hrozne vymysla... no potom pred obednym spankom mlieko... a ked sa zobudi tak obed (sosovicova polievka, fliacky s kapustou, zemiakove sulance, tvarohove gule doma robene, rozne druhy polievok, zemiakova kasa s maskom, ryza s maskom, ) to su veci co sme jedli posledne dni, a na veceru bud instantna kasa alebo krupica... a medzi tym este pribinacik alebo biela activia a banan a piskoty...

zuzana1710
7. okt 2009

janac,ja len tak na rychlo..napr-ranajky,maslovy chleba s rajcinou,alebo maslovy s nutelou(minimum)
obed-to co som pisala a mnoho ineho..klasicke domace jedla
olovrant-jogurt akykolvek,alebo zase nejaky chlebik so sunkou..
vecera-bud krupicova kasa s normalnym mliekom,alebo ovocie akekolvekaj citrusove..
a duha vecera kojenie...

janac1974
7. okt 2009

buksy tak budem stastna ak vam to vyjde je tam naozaj krasne.My sme tam tiez len
nedavno pisali aky maju stav v hotely...myslim,ze bungalovy maju volne urcite vam rezervuju
ako nam...ale este sa\ rozhodujem ci bungalov alebo hotel,lebo v hotely bude velky
hluk...

buksy
7. okt 2009

janac...
a mate rezervovanu aj silvestrovsku veceru alebo nieco take? myslim ten program a vsetky tie veci okolo toho

buksy
7. okt 2009

ozaj asi pred tyzdnom s nami petka ranajkovala prazenicu s rohlikom a velmi jej to chutilo... asi si aj zajtra urobime... som objavila vela vajicok v chladnicke 😀

janac1974
7. okt 2009

hmmmm...tak my takto zaciiname kasa 8zrnna od nestle davam aj bio gaja a cebion okolo
10-10,30ovocie co mame jablko hruska mandarinka rozmixovane...
obed-vsetko mozne co dom dal rozmix.nechce inac-len syr karicku platkovu a farebne cestoviny
olovrant jogurt hollandia alebo nestle a veceru podla uvazenia a chuti....
za kazdym jedlom zapijame 100ml sunaru

buksy
7. okt 2009

my uz nastastie nemusime mixovat... lebo to by sa mi fakt nechcelo a este sem tam nahradime obed nejakym masovym hippkom ale to len vo vynimocnych pripadoch ked nemame navarene alebo sme niekde mimo domu...

janac1974
7. okt 2009

fuuuu a ja mam tolko v ajicok v chladnicke ze nechapem...raz som chcela od svokry a
teraz ich mam kazdy tyzden v chladnicke este ze mam dve chladnicky ale jednu svokru???

zuzana1710
7. okt 2009

som rada,ze som si po case pokecala,ale opustam vas a idem na facebook a o 10 min spat..majte sa tu krasne..pa pa a dobru 🙂 😵

janac1974
7. okt 2009

no ja ked pojdem mimo domu berem aj mixer,zavidim vam baby,ktore nemusite mixovat....
mojmu aj hippky niekedy mixujem..... 😒

janac1974
7. okt 2009

pa pa zuzana

buksy
7. okt 2009

zuzi.. pa a dobru nocku..
janac... neboj aj filipko sa raz nauci papat nemixovane... chce to len trosku trpezlivosti... 😉

janac1974
7. okt 2009

buksy my mame rezervovane vsetko aj silvestrovsku veceru bez nej to nejde ale neviem
ako to ja prezijem s malym

buksy
7. okt 2009

no ja toto tiez neviem ako vlastne bude... myslim tu veceru program a pod.... lebo kedze chceme ist niekde kde ponukaju toto vsetko tak to nejako budeme musiet vymysliet aj s malou... sme najprv rozmyslali ze nejaky mensi penzionik kde by to nebolo take moc rusne a ze by sme si vybrali nejaku izbu ktora by nebola daleko od tej casti kde sa bude konat program aby sme sa tam aspon na chvilu mohli zdrzat a malu mali blizko a na vysielacke.. ale to asi je moc vela poziadaviek ktore sa nebudu dat splnit takze to vidim tak ze budeme s malou na izbe... no neviem este ako to bude..

janac1974
7. okt 2009

no tak toto vam splna,ak poznas hotol fis tak vedla su take bungaloviky je to skoro v hore
ja som tam chcela ist aj v lete ale povedali mi ze v noci sa tam nekuri a je tam zima takze
asi v lete to neprevadzkuju ale myslim ze tam bude klud a uz ti odpisali???
lebo nam odpisali,ze zatial su volne len tieto bungalovy a hotel maju cestovky,takze ak bude
volne ideme do hotela ale aj tak sa tesim byva tam skvely program

buksy
7. okt 2009

este neodpisali lebo len dnes som to tam poslala ... dam ti potom vediet ze co napisali...
inac na ich stranke je napisane ze tie bungalovi su celorocne obyvane... ale asi nekuria .. teda v lete...

janac1974
7. okt 2009

v lete urcite nekuria ,naco???v hotely maju malo ludi...mno...pre malinkate deticky tam
nie su aktivity ale snad si nieco najdeme...

buksy
7. okt 2009

no tak snad postaci samotny sneh .... alebo nejaka sankovacka a pod... podla mne budu mat tie nase ratolesti obrovsku radost zo snehu... teda som sama zvedava...

janac1974
7. okt 2009

buksy tak drzim palce nech nam to vyjde,ja sa uz teraz tesim ...na vsetko na sneh,
na atmosferu a na nase deturence,tesim sa ako sa budeme sankovat,bo
lyzovat tohto roku nehrozi,a verim ze bude krasny silvester....
ja som na silvestra este asi nikde mimo domu nebola,tak preto sa tesim...

buksy
7. okt 2009

tak teda drzim silno vsetky prsty aj palce... aj ja dufam ze nam to vsetkym vyjde a ze vsetko bude ok a deturence zdrave nech si to uziju... ja som snoubordovala aj vo february tohto roku aj ked som bola tehu v tretom mesiaci takze ja si to nenecham ujst ani teraz....