• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
autor
a len tak mimochodom,keď Ti to podčiarkne červeným v tej tabuľke to znamená,že je to zle....skús si to všímať
10. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny sviatocny vecer prajem maminky :slight_smile: :wink: vsetko naj k nasmu sviatku :slight_smile: hlavne nech su nase detuse zdrave
Maximko mi dal pekny darcek, zaspal krasne sam v postielke, nemusela som mu ani suchat chrbatik a hladkat ho, lebo tak vacsinou zaspaval :slight_smile: alebo zaspaval pri mne na posteli a potom som ho prekladala, no konecne sa umudril :grinning:
od Sofinky som dostala krasnu papierovu ruzu a este aj zive ruzicky :slight_smile:

inac u nas hokej v plnom prude - fandime Kanade :slight_smile: :wink:
Viky stastny let :slight_smile:
10. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer

martinka neblazni Kanade...brrrrrrrr...Rusko do toho :sweat_smile:
10. máj 2009 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes je finále??? ja ani neviem....ja som to prestala sledovať po prvých 2 zápasoch našich babrákov
10. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Evit :slight_smile:
áno Win, dnes je finale, Rusi su dobri, ale Kanadania hraju pekny hokej :slight_smile: mne su sympatickejsi :slight_smile:
10. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj martinka ja neznasam Kanadu a USA celkovo
10. máj 2009 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic ja len na chvilu som nakukla a idem spat

dobru noc vsetkym
10. máj 2009 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee,

drobček mi už haja a my pozeráme tanečky ale samozrejme aj hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manžel mi práve hovorí vtip...že Slovensko má novú predvoľbu .. 08 :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 22:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..."nasich babrakov":slight_smile:... som sa zasmiala win...

win s tym pravopisom mas pravdu, ale netreba sa tu hadat predsa... chapem, ze ta to rozculuje, ale je to tak ako napr. s inymi vedomostami - pre niekoho je prirodzene, ze vie napr. matematiku, ci cudzi jazyk a zda sa mu to prirodzene, lebo to jednoducho vie. tak sa aj tebe aj mne zda zda byt pravopis prirodzeny, lebo to jednoducho vieme (aspon myslim;)
10. máj 2009 o 22:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sasasx ale ja sa nehádam...ani nechcem nikoho urážať...len som napísala svoj názor...ja netvrdím,že pravopis ovládam na 100%....
10. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hodila som konečne pár foto....

a apropo ... dnes nám vyšiel druhý zub :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej win aj nám dnes vyšiel druhý :grinning: som zvedavá ako rýchlo porastú :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa zdá,že to strašne pomaly rastie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme dvojzubacikom :slight_smile: my zatial len jeden od utorka :slight_smile: maly si stale tak zaryva do neho prstekom, akoby si ho chcel odskrabnut, taky je podareny :wink: sa asi cuduje, co mu to tam narastlo :grinning:
win zlata je mala, ozaj a uz si zmenila tu pediatricku?
10. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatiaľ nie maťka....
10. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam vykukli min.tyzden treti a stvrty zubok a mam zas naopak pocit, ze rastu velmi rychlo...hlavne uz ich citim pri dojceni:slight_smile: a velmi sa zmenil ked mu uz vidno tie 4 zubky, uz to nie je ten uplne babatkovsky bezzuby usmev
10. máj 2009 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Ahojte mi ešte letíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baby inak k tej gramatikeeeee :sweat_smile: Ja som mala zo SJ 3ku :pensive: :sweat_smile: ale z AJ 1** :grinning: :grinning: :grinning: Ale no ja sa ospravedlnujem ale tiež som dlho preč :wink:
10. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - ďakujeme :dizzy_face:

sasasx - že? Nám síce tie dva ešte dobre vidieť nie je, ale už tým že viem že ich tam má, mi malý pripadá ako taký malý človek a nie bábatko...už je to taká iné :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sasi, tak uz mate 4 :wink: no menia sa nam veru ti drobci, leti to....
10. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a konečne som dnes malému kúpila krém na opaľovanie zn. BIODERMA..síce drahý...ale používame túto kozmetiku aj pri kúpaní tak hádam bude dobrý.
10. máj 2009 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ti nasi drobci su uz na svete skoro tak dlho ako boli v brusku... resp. niektori su uz na svete aj viac ako boli v brusku...a ked si spomeniem ako sa vtedy ten cas vliekol, ako sme si pripravovali vybavicky a tak.. a teraz to tak leti a vybavujeme vsetko za pochodu;) boze fakt to leti... ale su to nase zlaticka...
10. máj 2009 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram kociky pouzite, chcela by som nieco do 3tis, ale nevadi mi ani keby bol pouzity, ja by som brala radsej nieco kvalitnejsie hoc aj pouzite = nahodou nemate skusenosti s peg perego centro?
10. máj 2009 o 22:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je take krasne obdobie.... ja si maleho tak vychutnavam, uz nie je take babatko male, uz je taky velmi vnimavy, hravy :dizzy_face: ale este je take babeno :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby martinna,sasasx,kamilka,winona.Akurát pozerám albumy no máte krásne tie detičky
:dizzy_face: :dizzy_face: sa tu kochám konečne mám chvíľu čas aj fotky pozerať :slight_smile: krásne :sunglasses: :sunglasses:
10. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte viky tak ty si uz tehotna? :astonished: nejak som to nepostrehla, tak sa vam to rychlo podarilo :wink:

moj drobec sa dneska nejako rozjdedol, ale mozno preto, ze uz jedol trosku ochutenu polievocku, sladsie jablcko a tak, ved ani mne tie "jeho" jedla nechutili :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ako dnes sa este nikdy nenapraskal :grinning:

este som vas nedocitala,mozno zajtra, dnes uz ideme do sprachy a hajde do postele :pensive:
10. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pre mňa je toto obdobie teraz najkrajšie :slight_smile: , keď bol malé bábatko zabalený v perinke tak iba spinka, plakal a jedol...ale teraz je úžasné sledovať ako všetko vníma, ako reaguje smiechom alebo plačom na rozne veci ale zároveň mi ešte neujde, lebo behať nevie...tiež si to teraz veľmi vychutnávam :slight_smile:
10. máj 2009 o 22:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, prajeme Vám všetko najlepšie k dnešnému sviatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
do kelu tak Kanada nevyhrala :frowning2: Evitka sa tesi....
Sasi aj ja hladam nejaky sikovny sportak, lebo mam po Sofinke Demu este a chcem nieco mensie,sikovne, sice tento kocik je super v tom, ze ma preklapaciu rucku, ale je velky
ollako rýchlo rýchlo a som veľmi rada :slight_smile:baby idem si podriemať lebo tu asi nezaspím :angry::pensive:
10. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky - aj tvoje deťúrence sú tiež zlatučké..som si tvoj album už viac krát pozerala :dizzy_face:

sasasx - ja skúsenosti nemám, skús niečo na nete prečítať..nejaké referencie ..
10. máj 2009 o 22:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok