Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
7. okt 2009

tak to si budes rozumiet s mojimi babami oni snowborduju a ja nie nikto ma na to nenahovori
ale bude fajn,ked nasi krpci si budu spolu rozumiet...takze kludne si mozes zobrat
snowbord ja budem s deckami....ale to je uvaha dopredu...

buksy
7. okt 2009

teda ti poviem to su krasne uvahy ... bodaj by to vyslo....

buksy
7. okt 2009

janac ty si odkial?

janac1974
7. okt 2009

dobru noc idem ja spinkat lebo ak maly bude zase vyvadzat v noci,teda rano,tak sa vobec nevyspim...
pa pa

janac1974
7. okt 2009

som z Banskej Bystrice

buksy
7. okt 2009

ok idem aj ja dobruuu

buksy
7. okt 2009

som myslela ze z ba...
tak bez spinkat a drzim prsty aby maly spal az do rana...
papa

momoyka
8. okt 2009

ahojte pekny dnicek, prva? teda dnes rano...

evitkamalicka
8. okt 2009

dobré ránko, my sme teraz obaja vstali

momoyka
8. okt 2009

my sme uz dlho hore,
baby ja este stale kojim, a cele noci chce pit, co mam s nou robit? vcera mi dokonca urobila cucflek... 😝

vejinka
8. okt 2009

momo som na tom podobne..celu noc pije..a vraj take deti by mali uz prespat celu noc..nam to nehrozi a dockam sa asi az ked bude mat ist do skoly 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

a dokedy chcete kojit?

vejinka
8. okt 2009

ja neviem ako ho odnaucim v noci tolko pit..potom rano len grga ale aj tak este papa kym zideme dole na ranajky a aj tak papa lupacku s maslom...to len ja mam takeho zraca? 😅

vejinka
8. okt 2009

evit dokedy nebude na ceste druhe

evitkamalicka
8. okt 2009

juuj veji....ja ked budem moct pri druhom kojit tak asi maximalne do roka

buksy
8. okt 2009

ahojte babenky...
tak dnes v noci sa asi stal zazrak... nase ditko spalo od 21.30 a zobudila sa pred piatimi minutami...

vejinka
8. okt 2009

buksy zavidim 😅

buksy
8. okt 2009

my sme ukoncili kojenie asi pred tyzdnom... ale my sme to uz kombinovali dlhsi s UM a tak nejako sama prestala pit z prsa... takze uz sa nekojime

buksy
8. okt 2009

veji neboj aj u vas to raz takto bude... ale dnes to podla mna bola nahoda.. petka sa zvykne budit cca 2 krat a neverim ze uz z nicoho nic bude spavat celu noc... inac ja som tiez kojila skoro kazdu hodinu a ked sme to zacali kombinovat aj s um tak spala lepsie lebo sa asi viac napapala ako ked pila moje mliecko.. takze ked budes chciet aby erik lepsie spal v noci tak mu skus dat vecer sunar a uvidis... ved nemusis uplne prestat len to proste obmedzis a skusis mu ponuknut sunar...

momoyka
8. okt 2009

buksy, zavidim ti...

my sme vcera skusali kravske mlieko, ale nechcela ani za svet, neviem co budem dalej robit, uz ani kasicky na veceru velmi nechce, par lyzic a dost, akoby si nechavala miesto na mliecko co cica celu noc 🙂 😝

buksy
8. okt 2009

momo poznam to ... my sme si preskakali rozne obdobia... ale teraz musim poklopat je uz dobre... od kedy spi sama v izbe a od kedy pije um...

perlab
8. okt 2009

dobré ránko 🙂
ideme na hodku von a potom hajuškať, pááá

prečítam potom 😉

jurocko
8. okt 2009

ahojteeeee-breeeeeeee ranko
baby este raz si ma pridajte za priatela na fejsbuku..prosim uz po 3 krat..ja viem ale mne nieco strajkuje tam a nemozem sa tam dostat stale vypisuje ze mam zle heslo a pritom dobre...nechapem ale uz dufam ze dobrre bude..som slavka bednarova dakujem vam pekne

my mame tatika doma,tak sa tesime..isiel s autom na estekacko a vymenit gumy a potom moja babka ma dnes narodeniny tak ideme na oslavy

včera sme boli na mensom vyletiku..pozriet vojenske auta deti sa tesili ved maju tatika vojaka 😀
včera tobiasko v noci od jedenastej do jednej nam vkuse plakal nevedeli sme ho utisit ak mal cicu ok ak sa napapal tak vrieskal uz sa zubky ozyvaju.....tesim sa a to tatik bol po nočnej unaveny a bol taky nastvany na maleho no čo už..my si to nevyberieme 🙄
tak vam prajem pekny den

jurocko
8. okt 2009

ja planujem kojit do 3 rokou..tak paaaaaaaaaa utekaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm 😉

vejinka
8. okt 2009

do troch rokov keby som ja kojila tak som uz na druhom svete.. 😀

ka3n
8. okt 2009

jurocko, podla mna kojenie do 3 rokov, uz nie je kojenie, bez urazky..to uz nemoze podla mna vyhovovat ani matke ani dietatu, ani poziadavkam obidvoch.
Vies si predstavit trojrocne decko zavesene na prsniku ked uz pojde do skolky 🙂) ja teda nie, a ani si to nechcem predstavit.

ka3n
8. okt 2009

no ja som kojila tych 9mesiacov, dobrovolne som to ukoncila, hoci som mlieko mala, ale teraz nam je lepsie, lepsie spinkame, cez den vsetko papame a v noci uz nepapame a prespime skoro celu noc...takze baby ktore sa chcete vyspat prestante kojit !! 🙂)

vejinka
8. okt 2009

tebe sa to povie...ja sa bojim zapalu..ked mlieko mam preco by som ho mala nechat len tak..nech cicia ked mu chuti..a ked bduem v druhom stave tak ho odstavim postupne..teda aspom take su moje plany

ka3n
8. okt 2009

Veji, to je iba moj nazor, diskutujeme...a kedy planujete babo? len aby to potom islo postupne a nebolo to tazke..ja len vravim, ze ja si neviem /u seba/ predstavit kojenie do 3 rokov.

vejinka
8. okt 2009

minule za mnou dosla svokra ze videla v telke ako odporucaju kojit od 3-5 rokov...to uz je fakt na maslu podla mna 😀