Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
9. okt 2009

to urcite zvladnes a super ze doma

evitkamalicka
9. okt 2009

ja som myslela ze budes ucit, preto som napisala ze medzi ludi 😅

eweny
9. okt 2009

evitka, ona ma totiz uz chystala na miesto uctovnicky, bola som aj na skoleni a v tom bum..zostala som tehotna, tak z toho nic nebolo..rozbieha nejaky projekt tak ma tam chce..dnes mi volala, ci uz mam papiere hotove, vypis z registra trestov, ziadost a zivotopis..nuz na vypis musim 10 dni cakat, tak sa jej nepacilo..a vyzera to tak, ze v stredu budem musiet ist sa skolit do Bratislavy..bleeee!..esteze Peto je vtedy doma, tak si vyskusa byt cely den s drobcom 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

no mas to perne

eweny
9. okt 2009

evitka moja, mozno aj to bude..pani riaditelka vie cloveka vytazit na 200% 😀 vsak nemam ziadnu pedagogicku skolu a aj napriek domu som aj v druzine robila a dokonca aj obcas na nejakej hodine zastupovala..nuz dievca pre vsetko 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

ew no aspon sa nestratis 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

idem dat drobcovi obed

eweny
9. okt 2009

veru, az sa bojim ako to zvladnem 😒 zaciatok nebude zrejme lahky..

eweny
9. okt 2009

a ja zaliat kavicku

claudinka
9. okt 2009

ew drzim palceky, nech to zmaknes.. ja by som hned brala akukolvek pracu na doma 😒

johnie
9. okt 2009

a mne moja praca konci v decembri.. skoda slov 😠

claudinka
9. okt 2009

preco konci? 😒

ka3n
9. okt 2009

aj ja by som brala pracu na doma.

buksy
9. okt 2009

ja tiez 😉

ka3n
9. okt 2009

...takú, aby som sa veľa nenarobila a mooooc euráčov zarobila 🙂))))

buksy
9. okt 2009

ka3n 😀

claudinka
9. okt 2009

booze babyyy tak sa nudimmmm 😒 😒

buksy
9. okt 2009

ja varim takze sa nenudim... 😀
claudi a co nejdete vonku? ci prsi u vas?

miriam24
9. okt 2009

Ahojte .. baby mam otazku ohladom kakania .. ako casto vam deti kakaju? mne maly tak kazdy druhy cca ...

no ja tiez robim z domu .. teraz v novembri mi konci zmluva po dvoch rokoch .. managerka mi hovorila ze by nemal byt problem mi ju predlzit a stale robit z domu tak dufam ze to tak aj bude 😉

oza ja ste sa nieco bavili o kave a kojeni .. ja kojim ale pijem prevazene len ranajkovu kavu alebo taku 2 v 1 obcas si dam normalnu ale to skor vynimocne ..

buksy
9. okt 2009

miri kakame cca 2 krat denne

johnie
9. okt 2009

claudi lebo mi zahlasili ze sa mam vratit spat do kanclu.. maju to tam trocha pomotane v jejich hlavenkach...
ja nemam malu kam dat bohuzel tak idem spat na matersku a teraz neviem a som zvedava ci sa to zvysovania mna bude tykat alebo nie, kedze som uz z rodicovskej odisla a znova nastupim... 😕

johnie
9. okt 2009

my kakusame ako kedy.. vacsinou 2x denne..
no dnes som jej skusila dat to mlieko krabicove ale zas sa posrala tak uz nebudem aspon pol roka skusat 😉

claudinka
9. okt 2009

buksy leniva soooom a je u nas mokro a maly mi nevydrzal v kociku.. a neviem, co mu mam obliect..

johnie no super 😒

my tiez kakame kazdy bozi den, uz od siestich mesiacov.. iba jeden den sme zatial vynechali 😀

buksy
9. okt 2009

johnie a to ked si nastupila do prace ti neostal rodicovsky prispevok? mne raz kamoska vravela ze ona nastupila do prace a ze jej peniaze posielali dalej... ale to asi preto ze dala maleho do jasliciek... ci nie? no ja sa v tom nevyznam... 😒

johnie
9. okt 2009

buksy ja mam malu doma tak mi zostalo len 25% z rodicaku... keby som malu dala do jasiel preplatia mi ale tiez len do vysky rodicovskeho cize tych 4700 a to sukromne jasle u nas stoja minimalne 6tku...

buksy
9. okt 2009

aha uz chapem 😀

eweny
9. okt 2009

johnie, to nejake divne..ja som volala zenskej na rodicak a ta mi povedala, ze kedze Petko bol narodeny este v roku 2008, mozem kludne robit a rodicak mi zostava cely, pokial maleho nedam do jasiel..takze nechapem, preco u teba to tak nebolo..

eweny
9. okt 2009

mirka, my kakame kazdy den a niekedy sa podari aj 2x 🙂

eweny
9. okt 2009

baby, ta robota mi teda nejak extra zarobok nehodi, beriem to len kvoli tomu, aby som uplne nevysla z cviku a vo vidine dalsej spoluprace a vacsieho uvazku, ako sa vyjadrila nadriadena..

johnie
9. okt 2009

ew mne mila teta na urade povedala ze ano zostal by mi cely rodicovsky keby som bola do prace nastupila este v roku 2008 lebo novy zakon je od 2009.. neviem ked na oklamali tak mi to doplatia, no problem 😀