Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
9. okt 2009

johnie mne tiez povedali to co ew, takze mam popri zivnosti aj cely rodicovsky

rony253
9. okt 2009

Ahojte, tak najprv som si Vas precitala, dnes som sa tu ani neukazala, prepaaaaaaaaaaaacte mi, ale vobec som nemala cas. Mala ma statocne zamestnava, dnes sa otocila sama od taburetky na mna a pustila sa ku mne celkom sama, ja som sedela na zemi, takze som zvedava, kedy sa pusti sama, ale bola zlatunka, tak sa vzdy tesi, ked spravi zopar krocikov sama, ale nema este istotu ist dalej.
Jurocko, ja by som kojila aj dlhsie, ale mala mi uz moc prso nechce, akurat v noci chce prso, ale cez den ju to ani nenapadne a ked jej ho ponuknem nechce, ale uz ani moc mliecka nemam, lebo ani caje naepijem na podporu mliecka, ono by sa mi tvorilo a mala by nepila, tak by som znova nejaky zapal dostala. Tak to kombinujeme s UM. Aj tak mi toho UM moc nevypije max 150 ml, a presne ako povedala Natas, viem ze nemoze prespat celu noc, ked nie je poriadne najedena. Ta si scucne 150ml UM a potom sa kojime a rano alebo nadranom mame UM. a kedze ju v noci nakojim, rano tam uz skoro nic nemam, tak ma UM to scucne a je kludna.
Natas, nic si z toho nerob, ani moja toho mlieka moc nevypije. Ale activiu mi uz ukazuje v chladnicke, rano jednu vyberam von nech ma izbovu teplotu a poobede ju papa, obycajnu bielu kyslu.
Ovocie ani nahodou, ani banan ani jablko ani nic, a co je sladke uz vobec nie, vcera olizovala citron 😀 ale asi 10x a nic jej to nerobilo smiala sa koza mala. Da si vyzivu ale tu jej davama do kase, a dnes uz aj to spekulovala bolo to nejake sladke. Ja neviem ta nechce sladke.
Buksy, to ti zavidim, ze ti spi tak dlho, ja by som dovtedy cely dom upratala, keby mi spala.
Mne ale zase spi uz od pol siedmej, dnes aspon mlieko vypila pred spanim, lebo vcera nie, neskoro som jej dala jogurt a potom jedla zopar chrumiek a popila caj, tak na vcerajsie mliecko nemala miesto. Ale dnes si dala, tak som zvedava dokedy bude spat, vypila presne 150 ml.

claudinka
9. okt 2009

my sa kojime raz rano a v noci podla potreby.. idu nam horne jednotky, takze v noci ako-kedy.. dnes napr. iba dvakrat 🙂 🙂

rony253
9. okt 2009

to som tak vela pisala, jezisi, prepacte, ani som si to neuvedomila 😀

johnie
9. okt 2009

tak som zvedava ze ci ma naozaj neobrali o peniaz... v pondelok pojdem na upsvar a popytam sa milych teticiek 😖

buksy
9. okt 2009

no tak predsa mi asi dobre ta kamoska vravela ze ona nastupila do prace a rodicak jej ostal...
rony hej to co mne spi rano dlhsie to zase ide tebe skor vecer... 😉

johnie
9. okt 2009

mirimka a ty to mas ako? ked sa mozem spytat?

luciankasebastianko
9. okt 2009

ahojte maly spí idem čítať vidím že rony sa činila 😀

lisula
9. okt 2009

ahoj

lisula
9. okt 2009

tak odpovedam na poobednu otazku, ze co je stou kavou. ja som si to vsimla ze ak ju pijem tak je maly jakeby bol nastaveny robot. nevypne, unava ho obide. ale tak by som si dala 2x denne kavu, take preso fajne. 😝 😅 len sa bojim ci to znesia. moze to byt? citali ste o tom???

luciankasebastianko
9. okt 2009

ahojte tak my teda sebastián sa lefetí aj 3x za den ale on stále pije a papá vela ovoci asi zato 😝 a kavičku si dám 1 malú ale aj medovku pijem tak sa to snád kompenzuje 😀 čítala som že kojaca matka može vypiť 2 kofejinové nápoje denne ale načo riskovať moje dieta je aj tak šidlo a ešte kofejím pomoccccccccccc
a rony mala nexe ani activiu ovocnú nech aspon tam papá v jogurte ovocie ved sú tam také fajnééé kúsky mnam 😝

buksy
9. okt 2009

lisula... mna sa raz dokina pytala ci nepijem vela kavy.. lebo ja som jej vzdy vravela ze nasa petka je moc ziva... tak preto sa to pytala... aj keed som sa stazovala ze nechcce vela spat..takze urcite moze byt...
urcite to ma podobny vplyv ako na nas tak aj na dieta 😉

luciankasebastianko
9. okt 2009

určite všetko čo zoieme a vypijeme ide do mliečka v novej mama a ja píšu že ked zjeme banám tak o hodinu budeme mať bananové mliečko a ked zjeme mentoloví cukrík tak je mliečko cítiť mentolom ešte 8 hodín 😕

luciankasebastianko
9. okt 2009

idem si dať čajík s mužíčkom už je doma ,super dobrúúúúúúúúúú 😉

buksy
9. okt 2009

luci tak moj este doma nieje takze ja varim a cakam kedy dojde z prace... ☹

ba80
9. okt 2009

ahojteeeeeeeeee... 🙂
aj my sa este kojime... rano, cca 2x cez den a v noci podla potrby, dnes tusim 4x... 😠 ...a este papame jogurty a pribinaciky, takze mliecneho mame dost, ale tiez nechce papat ovocie, akurat obcas vyzivu...

ba80
9. okt 2009

a kavu nepijem, lebo ju nemusim... ale par-krat som si dala a nemam pocit, zeby sa to nejako odrazilo na malej... zivsia uz asi byt nemoze... 😀 😅 😀

luciankasebastianko
10. okt 2009

ahojte baby máte niekto cd kde sú zvuky s delfínkami ? kde ste kúpili ? vraj je to dobré pre detičky 😕 všetko nachádzam len české stránky 😒 nechcem tam relaxačnú hudbu iba delfínov neviete o niečom ? 😝

vejinka
10. okt 2009

ahojte prvaaaa? no moje dieta zasa nespi..nic noveee lenze co ma viac znepokojuje je ze ked xce pozornost bucha hlavou o stenu...a cim silnejsie tym lepsie..sa az bojim aby sa mu neico nestalo..a najnovsie moj maldy pan skrieka ako najaty..ci sa mu nieco paci alebo nie skrieka..uvazujem nad stuplami do usi 😔

momoyka
10. okt 2009

ahojte, nejak mi to nefunguje pridat...

momoyka
10. okt 2009

ze stuple, tiez nas to uz parkrat napadlo pri nasej divadelnicke malej... 🙂

momoyka
10. okt 2009

co dnes varite pre drobcov?

vejinka
10. okt 2009

my mame bravcove masko s tarhonou..a mlicnu salatovu polievku..to iste papa aj maly

evitkamalicka
10. okt 2009

my mame kapusticku s maskom a zemiackami, chcem mu dat skusit prvy raz kapustu

momoyka
10. okt 2009

ja mam od vcera halusky zemiakove, myslite ze jej mozem dat? alebo varit nieco nove? inac asi zo vsetkeho najviac nam zatial chutili cestoviny s jablkom rozvarenym...

buksy
10. okt 2009

ahojte..
momo podla mna urcite mozes...

ba80
10. okt 2009

momo, vsak uz ma rok, mozes...

ba80
10. okt 2009

a ahojte... 🙂
...ja som este neskusala citrusy, ale inak uz asi ochutnala vsetko

rony253
10. okt 2009

Ahojte, no do riti ak musim tak povedat, ale ja nestiham ani k pocitacu si sadnut, toto nie je u mna teda normalne. Zobudila sa o pol siedmej dala som jej mlieko a spali sme do pol deviatej. Viete kedy isla spat? Az teraz a kde? prosim pekne v kociari, v posteli alebo postielke nebolo mozne ju uspat. takze ja uz neviem co mam robit, ta sa pohra Ani nie celych 5 min sama a uz ma taha za nohavice a chodime za jeden prst.
Papam obed tak idem pocitat co ste tu popisali. 🙂

rony253
10. okt 2009

Tak obed som dojedla, neviem ci mam malu prelozit hore do postele ale ju mam nechat v kociari spat. Kupila som vcera od tej znacky co mam doma UM nejaku krupicu s mliekom, viete ako je fajna? o pol jedenastej spapala misku krupice a malu vyzivu, obed este nepapala, lebo je este plna zlato moje. Rozmyslam, ze ju prelozim do postele a ja si lahnem k nej.
Sara tak spi, ze si az prichrapkava, to ale nie je dobre, asi sa jej zle dycha nostekom.