• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
Ahojte ja som zapekala brokolicu so syrom v omáčke a k tomu zemiačky ale MM bol dnes v obchode a chcel mi urobiť radosť tak sa stavil v stánku s Kebabom a doniesol mi no ja radšej tú brokolicu. Mne malý stal o 9.30 a išiel až 13.10 spať. Prespal v noci 12 hod. Strašné počasie stihla som ísť aspon doobeda do obchodu s malým aspon sa vyvetral trochu. čo dávate drobcom na večeru okrem mlieka? Ja rožok alebo chlebík so syrom.
10. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krupicovu kasu:slight_smile: o siestej a o piatej ked jeme my tak kusok sucheho peciva aby vladal kasu
10. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iank uvazujem, ze si idem zvysit laktaciu ak sa bude dat aspon na noc, lebo sa mi nadranom nechce vstavat a robit jej flasku s UM :grinning: kedze uz moje cici tam skoro nic nemaju
10. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predstavte si spali sme spolu skoro dve hodiny
10. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj si niekto prečítal čo som sa pytala ? ráno prvá ? :unamused:
10. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony aj my sme si schrupli na 1 a pol :slight_smile: júúúúúúúúúú dobre padlo vonku prší, hmla musela som si dať café :confused:
10. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak o delfinoch prvykrat pocujem :grinning:
10. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aspoň niekto :grinning:
10. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci ja som to tiez este o delfinoch nepocula, ale moze to byt zaujimave. My sme prisli z nakupu, ked sme sli na kavu na jednu terasu dala som Sare do ruky jogurt a ta moja koza ho otvorila z activie stiahla foliu a mala to na sebe a v kociari, hned som zasla do detskeho obchodu a kupila jej nove pancuchy, mala len riflove saty a tie neboli mokre, tak sme len pancusky vymenili, predavacky jej obliekali pancuchy tak sme sa smiali :slight_smile:
10. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
tak včera prišli na svet už naši drobčekovia... :sunglasses: máme sa v celku fajn.... :wink:
10. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééj, luci gratulujééééééééééééééém :wink:
len na skok som sem kuk a čo nevidím
prajem veľa zdravíčka, maminke mocmoc mliečka a detičkám krásne sníčky, nech ti pekne spinkajú a papkajú, cmuk
10. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda supeeer..
gratulujeme a prajeme vela zdravicka drobatkam.... :slight_smile:
10. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme
10. okt 2009 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozdravujem
nemám vás kedy čítať, moje malé žieňatko už bežká ostošesť, kolienka už šetríme konečne :wink:
soplíky sú už fuč, dúfam, že nadlho
no dnes to bola riadna nuda, pršalo, tak sme boli vonku iba kratúčko, ale mala tu bratranca a sesterku, tak sa nenudila
jašili sa spolu, odkedy bežká už je pre nich lepšou parťáčkou :wink:

a neviem, či mi niekto uverí, tak ona už spinká, čo u nás nie je zvykom .... dnes totižto popobede nechcela spať, boli tu naši, tak sa jašila zasa s babkou :grinning:
bojim bojím však, že o 22,30 vstane a bude fičať do 01,00 :grinning:

idem teda niečo popratať, pá
10. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Lucindelka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujemeeeeeeeeeeeee ja som ani nevedala, ze cakas dvojcata, tak sa opatrujte, tak ako perlab povedala velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mliecka, zdravicka a nech pekne spinuskaju nech si mamka oddychne. Normalne mi az vybehli zimomriavky a slzicky, odkedy som porodila som este citlivejsia jak som bola. Posielame babätkam bošteky.
Mne mala zaspala nejako po siedmej ale bez mlieka, toto nemam rada, ja neviem o piatej zjedla vyzivu ale len malu boli sme totiz von, potom chrumala malu zemlu tu nezjedla celu a neskor este koštovala z jednej syrovej zemle a to tiez nezjedla cele, po pol siedmej som jej isla dat mlieko moje tak nechcela, urobila som jej UM ani to nechcela a potom este o pol hodku jedno UM a ani to nechcela, tak je asi plna, uvidime, kedy sa teda zobudi. :unamused:
10. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci Gratulujem :wink: prajem vela zdravia a nech kráne rastú :grinning: ked budeš mať čas daj aj fotočky :astonished:
10. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vase deti piju mlieko ako ked hodinu predtym daco jedli? Nejako mi to nejde do hlavy, niekto dava kasu a potom dokoji no ja neviem, kam by to do Sary voslo. Preto nepribera velkou rychlostou, my sme tu asi s najmensou vahou 8400gr, a aj tak mi uz je tazka jak svet :grinning: ale pribera normalne, tak ja uz vazne neviem, asi ma dobre spalovanie, my kakame aj 3-4 krat na den. Ta bude asi stihla po mamine. Mne tiez rychlo spaluje, zjem co chcem a nic sa na mna nenalepi, tak to bolo aspon predtym a teraz s tym tiez nejako nemam problem.
10. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj baby...no,vedeli sme,že budú dvojčatká,ale nechceli sme o tom hovoriť...dúfam,že bude všetko len ok...
naše miery : joshua 49 cm, 2100g a elissa 48 cm ,2000g...
a ďakujeme všetkým...domov nás hneď ešte nepustia,tak ak bude všetko ok,budú pekne priberať,tak potom pôjdeme domov... :sunglasses:
10. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, tak ty si taka tajnostkarka? Ale plne ta chapem? pride niektoz Kosic Ti pomoct, nevedala to ani mamina?
Ale to si pekne s nimi potiahla do 38 týždna, krasne. Aj miery maju super. A ako manzelik? rodila si na cisarak ci normalne? Urcite to vsetko riesil manzel, ze ? joooooooj tak sa s vami tesime.
10. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej, lucindela, aj ja sa pripajam ku gratulaciam... :slight_smile: :slight_smile: ...prajeme hlavne veeeela zdravicka a pevne nervy... ja si to ani predstavit neviem pri tejto mojej blche... :sweat_smile:

rony, my pijeme mlieko po vsetkom, ja uz mam pocit, ze to ma ako zakusok... :grinning:
10. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony musel to byť už cisarák.... tak to malo byť prekvapko pre všetkých....tak sme si to naplánovali... :grinning: :grinning: :grinning: tak keď prídeme domov,pomôžu mi isto svokrovci i manžel a neskôr príde aj mama... :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucindela... to ste fakticky ani rodicom nepovedali? teda to je dobreee... :wink:
a kde byvas? akosi nemam prehlad...
10. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco, boli nejake komplikacie? Alebo manzel asi rozhodol, ze to bude tak lepsie.
10. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna otazka luci, mate v rodine dvojcata? Moj manzel je z dvojciat a aj ked sa hovori, ze sa to moze stat az ob generaciu, ale nikdy nevies, tak sa ja bojim ked by som druhy krat otehotnela, aby nahodou u ans motyka nevystrelila a budu dvojcata. :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte luci..jeeeeeeeeej ja som ani nevedela ze cakas dvojicky..som ja ale koza :pensive:
10. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,nikto to nevedel... :grinning: :grinning: :grinning: nie manžel nie je z dvojčat... :wink: my sme o 1 bábo prišli....potom s Adelkou bol dosť problém,kým sa nám to podarilo....a teraz toto...najprv dosť veľký šok...ale teraz sa teším.... :wink: hlavne nech sú zdraví....bude to ťažké,ale hádam to zvládneme... :sunglasses:
10. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa scvokla :grinning:
10. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci panbozko vam to jedno dietatko vratil a pridal dalsie..je to nadhera...no nam dojdu-minu sa primaky a ideme tiez na to..som zvedava co bude... :sweat_smile: a este som tam videla 5 kusov..teda 4 a zajtra budu len tri..mno tento mesiac uz asi nic nebude ..lebo okolo 20 cakam mrchu ale nabuduci ideme na to :wink:
10. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze kolko je hodin...muz ma kopne do zadku a nie ze ma pomiluje :grinning: :grinning: :grinning: idem dobru noc :dizzy_face:
10. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji nespis??? Tak Vam Veji drzim palce, vsak vyhod tie primaky a chodte hned na vec, mas teraz asi ovulaciu, takze by to bolo fajn. :grinning:
10. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok