• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
Zeny ja sa s Vami pre istotu rozlucim, a zajtra ked sa bude dat tak dojdem.
Takze Vam prajem dobru nocku, idem ja hore, daco si este porobim, potom Saru nakojim ked sa prebere a pojdem aj aj spat. papa
10. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry uprsany vecer dievcata :slight_smile:
10. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucindela, jeeeeeeeeeej dvojcata?..z celeho srdiecka gratulujeme a prajeme vela zdravicka a samozrejme mliecka :slight_smile: to je teda prekvapko..
10. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony, u nas tiez "hrozia" dvojcata..moj ocino bol z jednovajecnych dvojciat..raz jedna vestica povedala mojej sestre, ze v rodine sa narodia dvojcata a trosku sa strachujem, aby to nebolo z mojho bruska, kedze moji surodenci uz deticky mat nebudu :grinning:
10. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew aj tebe pekny vecer...
u nas teda neprsi ale zajtra asi bude hrozna uprsana nedela... :frowning2:
10. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony aj mne maly zlopne mliečko vždy a všade :grinning: a potom len grgá :astonished:
10. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Eweny, tak u teba to hrozi skor ako u mna, aj ked pravdepodobne tie dvojcata vychadzaju na teba, kedze z tvojich surodnecov to nie je v plane. U nas to moze ale nemusi byt, kedze moj manzel je sam z dvojciat, takze moja Sara ked bude velka je to u nej asi viac pravdepodobne. Takze ked nie ja tak moja dcera a uzijem si to tak ci tak. No ale mna by to mohlo obist. neviem si to ani predstavit.
Sara sa zobudila dala som jej cumel a spi dalej, mlieko som jej tiez urobila a vykaslala sa mi naň. takze neviem kedy ho chce pit, idem si ja lahnut. Uz nebudem vstavat, nakojim ju a hotovo.
10. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, ale nejako casto pouzivam "takze" :grinning: budem davat bacha :grinning: , lebo potom ma nebudete citat, ked vam pojdem na nervy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning:
10. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tak tebe je fajne, moja ked ja plna, tak nechce ani nahodou. :angry: uz vyhadzujem tretiu flasku, take drahe mlieko, uz na to nemam nerva, tak ja jej ho urobim a ona ho odmietne. dam jej cici a bude klud. :grinning:
10. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som ju chcela zasytit nech spi dlhsie. ja jej nerozumiem niekedy. :unamused:
10. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi trpim samomluvou, tak sa majte dievky papapapapapapapapapapapapapapa
10. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony.. paaaaaaaaaaa
som davala prat ...
10. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rony ale on nemá mieru aj teraz sa dogrcal lebo bol plny a vyvádzal :angry: ale už spí a ešte si poriadne cucol som si dala ten caj na podporu mlieka a tečie riadne :grinning:
10. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony, presne toto mam aj ja doma..uz vyse tyzdna nechce papat vecerne mlieko a to naposledy je o piatej..nechapem, ze nie je vecer hladny, vzdy ho tak s chutou zlopol..ale teraz?..zakazdym musim vyliat :unamused: za to v noci si neodpusti a musim fungovat a letiet mu ho spravit..
10. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy, asi na celom uzemi bude zajtra dazdivo..hmmm, to bude horor s Petkom, ked sa nepojde von..
10. okt 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew to si ani ja neviem predstavit ako budeme cely den doma ked bude prsat ale aspon asi navstivime nejaky shopping..:slight_smile:
idem povesit oradlo a lahnut si lebo padam unavou...
dobruuu
10. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj oradlo ked chcete ale radsej asi pradlo .. :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som hotová, už padám na hubu ... moja slečna, samozrejme, o 20,00 vstala, veľké smiechoty, že je už vyspatá /podotýkam zaspala o 19,00/ a teraz zaspala tak zhruba pred pol hodinou ... takže ako som predpokladala, približne :grinning:
dúfam, že zajtra jej už nikto nenaruší režim, lebo ma mrdne
tak pá a dobrú
btw, aj my máme v rodine dvojčatá :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlab... tak toto sme my zazivali ked bola petka este mala... zaspala tiez len na chvilu a potom ficala do druhej do rana... ty kokso to boli hrozne tri mesiace... brrrr :wink:
11. okt 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,tak my ideme dnes na krstiny-kmotra ma babetko tak sa tesime.....
dnes je velmi uprsany den...tak dobre ze mame taky program...tesim sa na kolaciky a ze budem v spolocnosti....

luci jeeeeeeej gratulujem k dvojickam,inak aj moj manžel je z dvojiciek tak tiez mojej karinke hroooozi ze moze mat dvojicky :grinning:
ja by som dvojicky brala :grinning: bola by som velmi rada :wink:
11. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre,hoci uprsane ranko prajeme..

buksy,aj my sme tak asi 2 mesiace,ked bol Petko mensi fungovali,ze pospal vecer hodinku a potom do polnoci strasil..
11. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jurocko,ty by si si trufla mat dvojicky?..tak to ja ani nahodou..neviem si to vobec predstavit..snad ma to obide :slight_smile:
11. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dnes alebo zajtra sa asi vyberieme do Nitry pozriet to nove nakupne centrum..ked je taketo nemozne pocasie..
11. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobree ranko..
tak ja musim siiilnoooo klopat lebo nase dietatko uz asi tyzden krasne spinka.... celucicku noc... a bud sa zobudi rano medzi 6 - 7 hod... a vypije mliecko a spi este do desiatej alebo sa nezobudi vobec tak ako dnes .... isla spat o 21.20 a vstala presne o 9.20 normalne nechapem.... ale sa tesim
11. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew aj my asi pojdeme niekam pobehat obchody lebo prsiiiii...
11. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy aj ja by som sa tesila :grinning: my mame teraz, ako mu idu horne jednotky, strasne noci :unamused:
11. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy,tak to teraz mate super s tym spinkanim..mne zaspi okolo 20.45h a vstavame o 7.00h ale v noci raz papame..
11. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no nic,idem ho dat spinkat,lebo sa uz napchava servitkami a take rozzuvane kusky mi dava naspat do kabelky :slight_smile:
11. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..tak dnes je na houby pocasie..vonku sa ist neda a ani pochodit sa neda..a teraz konecne maly zaspava
11. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby veru je to super a dufam ze sa to nezmeni lebo sa mi nebude chciet potom uz vobec vstavat kedze si zvyknem na taketo pohodlie :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok