Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
10. okt 2009

Zeny ja sa s Vami pre istotu rozlucim, a zajtra ked sa bude dat tak dojdem.
Takze Vam prajem dobru nocku, idem ja hore, daco si este porobim, potom Saru nakojim ked sa prebere a pojdem aj aj spat. papa

eweny
10. okt 2009

dobry uprsany vecer dievcata 🙂

eweny
10. okt 2009

lucindela, jeeeeeeeeeej dvojcata?..z celeho srdiecka gratulujeme a prajeme vela zdravicka a samozrejme mliecka 🙂 to je teda prekvapko..

eweny
10. okt 2009

rony, u nas tiez "hrozia" dvojcata..moj ocino bol z jednovajecnych dvojciat..raz jedna vestica povedala mojej sestre, ze v rodine sa narodia dvojcata a trosku sa strachujem, aby to nebolo z mojho bruska, kedze moji surodenci uz deticky mat nebudu 😀

buksy
10. okt 2009

ew aj tebe pekny vecer...
u nas teda neprsi ale zajtra asi bude hrozna uprsana nedela... ☹

luciankasebastianko
10. okt 2009

rony aj mne maly zlopne mliečko vždy a všade 😀 a potom len grgá 😲

rony253
10. okt 2009

no Eweny, tak u teba to hrozi skor ako u mna, aj ked pravdepodobne tie dvojcata vychadzaju na teba, kedze z tvojich surodnecov to nie je v plane. U nas to moze ale nemusi byt, kedze moj manzel je sam z dvojciat, takze moja Sara ked bude velka je to u nej asi viac pravdepodobne. Takze ked nie ja tak moja dcera a uzijem si to tak ci tak. No ale mna by to mohlo obist. neviem si to ani predstavit.
Sara sa zobudila dala som jej cumel a spi dalej, mlieko som jej tiez urobila a vykaslala sa mi naň. takze neviem kedy ho chce pit, idem si ja lahnut. Uz nebudem vstavat, nakojim ju a hotovo.

rony253
10. okt 2009

prepacte, ale nejako casto pouzivam "takze" 😀 budem davat bacha 😀 , lebo potom ma nebudete citat, ked vam pojdem na nervy ☹ ☹ ☹ 😀

rony253
10. okt 2009

Luci tak tebe je fajne, moja ked ja plna, tak nechce ani nahodou. 😠 uz vyhadzujem tretiu flasku, take drahe mlieko, uz na to nemam nerva, tak ja jej ho urobim a ona ho odmietne. dam jej cici a bude klud. 😀

rony253
10. okt 2009

len som ju chcela zasytit nech spi dlhsie. ja jej nerozumiem niekedy. 😒

rony253
10. okt 2009

Asi trpim samomluvou, tak sa majte dievky papapapapapapapapapapapapapapa

buksy
10. okt 2009

rony.. paaaaaaaaaaa
som davala prat ...

luciankasebastianko
10. okt 2009

no rony ale on nemá mieru aj teraz sa dogrcal lebo bol plny a vyvádzal 😠 ale už spí a ešte si poriadne cucol som si dala ten caj na podporu mlieka a tečie riadne 😀

eweny
10. okt 2009

rony, presne toto mam aj ja doma..uz vyse tyzdna nechce papat vecerne mlieko a to naposledy je o piatej..nechapem, ze nie je vecer hladny, vzdy ho tak s chutou zlopol..ale teraz?..zakazdym musim vyliat 😒 za to v noci si neodpusti a musim fungovat a letiet mu ho spravit..

eweny
10. okt 2009

buksy, asi na celom uzemi bude zajtra dazdivo..hmmm, to bude horor s Petkom, ked sa nepojde von..

buksy
10. okt 2009

ew to si ani ja neviem predstavit ako budeme cely den doma ked bude prsat ale aspon asi navstivime nejaky shopping..🙂
idem povesit oradlo a lahnut si lebo padam unavou...
dobruuu

buksy
10. okt 2009

aj oradlo ked chcete ale radsej asi pradlo .. 😀 😀

perlab
10. okt 2009

tak ja som hotová, už padám na hubu ... moja slečna, samozrejme, o 20,00 vstala, veľké smiechoty, že je už vyspatá /podotýkam zaspala o 19,00/ a teraz zaspala tak zhruba pred pol hodinou ... takže ako som predpokladala, približne 😀
dúfam, že zajtra jej už nikto nenaruší režim, lebo ma mrdne
tak pá a dobrú
btw, aj my máme v rodine dvojčatá 😀 😀

buksy
10. okt 2009

perlab... tak toto sme my zazivali ked bola petka este mala... zaspala tiez len na chvilu a potom ficala do druhej do rana... ty kokso to boli hrozne tri mesiace... brrrr 😉

jurocko
11. okt 2009

bre ranko,tak my ideme dnes na krstiny-kmotra ma babetko tak sa tesime.....
dnes je velmi uprsany den...tak dobre ze mame taky program...tesim sa na kolaciky a ze budem v spolocnosti....

luci jeeeeeeej gratulujem k dvojickam,inak aj moj manžel je z dvojiciek tak tiez mojej karinke hroooozi ze moze mat dvojicky 😀
ja by som dvojicky brala 😀 bola by som velmi rada 😉

eweny
11. okt 2009

Dobre,hoci uprsane ranko prajeme..

buksy,aj my sme tak asi 2 mesiace,ked bol Petko mensi fungovali,ze pospal vecer hodinku a potom do polnoci strasil..

eweny
11. okt 2009

Jurocko,ty by si si trufla mat dvojicky?..tak to ja ani nahodou..neviem si to vobec predstavit..snad ma to obide 🙂

eweny
11. okt 2009

..dnes alebo zajtra sa asi vyberieme do Nitry pozriet to nove nakupne centrum..ked je taketo nemozne pocasie..

buksy
11. okt 2009

dobree ranko..
tak ja musim siiilnoooo klopat lebo nase dietatko uz asi tyzden krasne spinka.... celucicku noc... a bud sa zobudi rano medzi 6 - 7 hod... a vypije mliecko a spi este do desiatej alebo sa nezobudi vobec tak ako dnes .... isla spat o 21.20 a vstala presne o 9.20 normalne nechapem.... ale sa tesim

buksy
11. okt 2009

ew aj my asi pojdeme niekam pobehat obchody lebo prsiiiii...

claudinka
11. okt 2009

buksy aj ja by som sa tesila 😀 my mame teraz, ako mu idu horne jednotky, strasne noci 😒

eweny
11. okt 2009

buksy,tak to teraz mate super s tym spinkanim..mne zaspi okolo 20.45h a vstavame o 7.00h ale v noci raz papame..

eweny
11. okt 2009

..no nic,idem ho dat spinkat,lebo sa uz napchava servitkami a take rozzuvane kusky mi dava naspat do kabelky 🙂

vejinka
11. okt 2009

ahojte kocky..tak dnes je na houby pocasie..vonku sa ist neda a ani pochodit sa neda..a teraz konecne maly zaspava

buksy
11. okt 2009

no baby veru je to super a dufam ze sa to nezmeni lebo sa mi nebude chciet potom uz vobec vstavat kedze si zvyknem na taketo pohodlie 😀 😀