Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
11. okt 2009

buksy,aj ja sa neuveritelne tesim,ked zacne prespavat cele noci..nuz na taky luxus sa lahko zvyka 🙂

eweny
11. okt 2009

A prsi..a prsii a stale len prsiiii..

eweny
11. okt 2009

Drobec uz spinka,idem si ja hlavu umyt a trochu uclovecit,bo hotova katastrofa som 🙂 kazdu chvilu dojde aj muzik domov po 5 dnoch co bol v robote..to bude radosti 🙂

buksy
11. okt 2009

no tak dufam ze vsetky nase deticky budu za chvilu krasne spinkat cele noci nech si vsetky mamicky oddychnu...
tak mne teraz ide muzik preinstalovat notebook a dat vacsi hardisk lebo cista katastrofa... takze sa lucim a vecer sa ukazem papa a peknu uprsanu nedelu prajeme

eweny
11. okt 2009

Buksy,aj vam peknu nedelu zelame..

vejinka
11. okt 2009

tak maly doteraz nezaspal...a uz ma paradne vytaca len sa prechadza po postielke ako daka modelka bez drzania...potom padne tresne sa place..a toto je stale dokola..a este nohou otvara supliky na nocnom stoliku potom si zakvaci nohu a reve...ach jaj dnes je to nad moje sily 🙄

vejinka
11. okt 2009

teraz som bola za nim asi 50ty krat a usmev od ucha k uchu tak som pozbierala zo zeme vsetko co tam vyhodil vcetne plienky co ma pod hlavu po paplonik a dala som ho lezat taky rev spustil az strach a hroza muz si myslel ze som ho zbila...no a teraz ho sledujem ci zaspi kedze uz ma cumlik alebo nie

vejinka
11. okt 2009

tak nie..cumel letel cez celu izbu 🙄

vejinka
11. okt 2009

no teraz prezmenu sa obzuva konkretne rukavy na svetri....ach jaj toto bdue den a to dnes cakam rodicov ze sa pridu pozriet na ten nas novy nabytok...fajne teraz si preznemu zuby narazil..robi vsetko preto aby som tam isla...ale ani ma nehne pokial nebude spat..to ho len zakryjem

vejinka
11. okt 2009

zeby bolo nieco vo vzduchu..? ja nevladzem a nedokazem sa pozerat ako si ublizuje len aby som tam prisla..dam mu cicku a ked nebude chcet spat tak uvidim co dalej...ale ma sto chuti ho strieskat verte mi co je vela to je vela...ale neurobim to bolo by to moje zlyhanie na celej ciare...a este sa kontrolujem takze len zatat zuby a ist za nim

vejinka
11. okt 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa konecne zaspal..samozrejme zaspal na cicke ale nech 😅

rony253
11. okt 2009

Zdravim vas zeny rychlo varim pokial mala spi, spi totiz v kociari v posteli nechcela zaspat ani nahodou. Robim halusky so sladkou kapustou a aj s tvarohom dvoje,a peciem kuracie stehienka, tato nam isiel do Viedne, tak sme same doma, on by halusky nejedol nema to moc rad. ALe moja znama robi halusky s kapustou s kmäsu a je to super, tak robim aj ja. A Sara jedla halusky raz u babky a dobre sa nezblanila tak jej ich robim nech sa napapa.
Inak som urobila co sa tyka UM dobru hovadinu, kupila so m to iste ale nie od 10 mes ale od 1.roka a to je nejake sladsiea to nechce. a mojho mliecka je malo, zajtra idem kupit caj na podporu.

rony253
11. okt 2009

no moje halusky su supeeeeeeeeeeeeeer robila som ich prvy krat v zivote. s tvarohom a masielkom su hotove a kapusta sa este dusi. Mäsko som uz odkryla taksa este ogriluje. idem zatial pocitat co ste tu popisali.

luciankasebastianko
11. okt 2009

ahojte veji aj mne maly zaspal dnes až o 12 .30 😠
buksy to je vážne super že Peťka tak pekne spinká 🙂

luciankasebastianko
11. okt 2009

a ja som tu sama ? 😒

rony253
11. okt 2009

Luci, ja som uz pozerala ze tu nikto nie je tak som ani nepisala 🙂

rony253
11. okt 2009

uz spite? my ano od pol siedmej, ale bola uz aj hore a pomrnkavala, asi ju tie zubadla trapia 😠
a este som jej dala mliecko, lebo pred spanim vypila len 50ml a neskor si asi spomenula, zeby si daco aj dala, ale zajtra musim ist kupit to co uz mala, lebo toto od roka jej nejako nechuti.

rony253
11. okt 2009

no vidim, ze teraz som tu ja sama, ale je nedela, tak mate odpustene 😀 to len ja sa asi nudim, papala som, upratala kuchynu. Musim vybrat susicku a pracku a potom asi daco pozehlim, uvidim este.

luciankasebastianko
11. okt 2009

maly zaspal o 20:00 lebo nespal vlastne spal od 12.30 -13.30 za cely den 😕

rony253
11. okt 2009

Aj mne spala Sara hodinu za cely den 😒

luciankasebastianko
11. okt 2009

rony a neskúsiš malej dávať tu activiu s ovocím ?

luciankasebastianko
11. okt 2009

idemja spať 😵 dnes to mrzne tu aj na fb 😔

rony253
11. okt 2009

Luci ja jej davam nie ovocnu activiu, ale dnes spapala jednu normalnu cistu activiu + vyzivu od nestle 100ml.
idem aj ja spat. papa

jurocko
12. okt 2009

breeeeeee ranko na krstinach bolo vynikajucu ale anjielik nas za cely den spinkal hodinu,stale vkuse chodil,salil sa s detmi
kolace som sa fakt poriadne najedla......boli vyborne... 😝 😀 😀 😝 🙂 ale čo ved krstiny stale ne su

buksy to mas fakt krasne ako ti Petka super spinka

my sme po dlhom čase sa tejto noci zobudili k prsniku az o tretej rano inak to byva uz o pol desiatej večer.....ale čo narobim--nič 😀

tak vam prajem krasny den

natasa8
12. okt 2009

ahojte...
buksy.... ja nemam slov k tomu ako Petka spava 😵 😵 😵 😵 😵 V dobrom ti zavidim 😉 Ja sa ale tiez nestazujem, som rada ze to obdobie ked sme boli hore kazdu hodinu je za nami, u nas to trvalo skoro 4 mesiace 🙄

Katka ma za sebou nespaci rekord, v sobotu sme isli do Vrabel ku svokrovcom, spala pol hodinku v aute od pol jedenastej do jedenastej, poobede spat odmietala (bolo tam na nu asi prilis vela vzrusa) a vecer zaspala az o desiatej 😕 😕
Vcera poobede sa trosku vycasilo, takze sme boli aj na kolotococh. Bol tam aj muzov brat so 4-rocnym synom Lukaskom - katkinym bratrancom - tak ti dvaja boli taki mali zalubenci, stale sa bozkavali, hrozne sa o nu staral, boli nadherni 😀 😀 hodim na FB nejake fotky, aj ked my sme nas fotak zabudli doma 😅

drzim palce vsetkym novym snazilkam, my sme sa s muzom uz definitivne dohodli ze najblizsie 2-3 roky nie 😒 😒 Aj ma to trosku mrzi, aj som rada ze tuto velku dilemu mame za sebou....

johnie
12. okt 2009

dobre ranko..
lucindela gratulacie srdecne prevelike k dvojkam... 😵

ja sa hlasim stale v pyzame, take pocasie sa nemam ani chut sa prezliekat a asi v nom zostanem aj cely den 😝

evitkamalicka
12. okt 2009

ahojky

johnie aj ja stale v pyzamku a asi cely den aj budem pekne pod perinkou lenosit

johnie
12. okt 2009

sofka sa hra pri mne s krabickou kondomov... moje male nezbedne... 😀

evitkamalicka
12. okt 2009

johnie co sa za mladi naucis 😀 😀 😀

rony253
12. okt 2009

Ahojte babeny, cuduj sa svete no moje dieta zaspalo, to mi je divne, lebo uz spavala len raz za den okolo obeda, a teraz ju asi to hnusne pocasie zmorilo. ale v posteli nezaspala ani nahodou, len lozila kade tade, dala som ju do kociara a za 5 min spala. necham ju v nom nech si pospi, neviem co mam varit, tak aby aj ona papat mohla. urobim nejaku polievocku a druhe neviem.