• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
claudi,nieze to posles sem to zamracenie..

idem sa venovat.pa pa a pekny den :dizzy_face:
11. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :wink:

claudi kde maš fotos? :frowning2:

zuzi,zairinka je krasna sa mi podoba na teba ako je staršia :wink:
11. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko na facebooku :grinning:
zuzi pokusim sa ho tu chvilku zdrzat teda :wink:

malemu som pustila bebe tv a letim povysavat a poumyvat.. dnes ma muzik 27. narodeninky, tak musi byt cisto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi a lubko je už aky chlapisko už ti aj lozi?
11. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ked sa uz bavite o snoch ja som mala tiez zaluz sen...bola som niekde na zurke kde sa nejaka baba vydavala bola som dlho a reku musim ist kojit dieta domov a nexceli ma pustit a sla som po troch hodinach konecne a len som videla aklo z dvora vyvlacaju moje dieta moja mama a stara mama a ze som krkavcia matka ked necham dieta hladom trpiet..neviem kam s nim sli ale maly bol az modry od placu ..asi hlad :sweat_smile: tak som im kricala ze ved uz ideeeeeem a oni ze nedaju mi ho..a ja som im ho vytrhla a po stojacky nakojila :grinning: a potom som si ho dala do slingu a odkracala na zur :grinning: len nechapem preco som si ho tam nedala uz ked som kojila..ale az potom a este som skusala kolko to vydrzi aku zataz tak som tam postavila kamosa a ja som tahala o dusu :grinning:

to mam z toho vsetkeho co za den zazijem..a kadejake bludy sa tam este prifajcia :sweat_smile:

ozaj a co sa tyka pisma tiez pisem na pitel...ale ked mne sa hrozne zle pise s diakritikou a obcas mi vypadne nejake to pismenko pripadne aj viac ..obcas poprehadzujem v tej rychlosti vsetko co sa prehodit daaaa..takze win pri mojich prispevkoch zazmur vsetky oci :wink:
11. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nasla som na nete kopec videi ako sa robi s babysatkou alebo slingom..je to uplne jednuduche..ktore uvazujete nad kupou tak kuk sem

http://www.youtube.com/watch?v=BTZB05TpjvM :wink:
11. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dodatocne vsetko naj vsetkym mamickam! :slight_smile:
Tak my uz mame aj stvrty zubcek, a dalsie styri sa tlacia, ale Kubi to zvlada v pohode :grinning: , aj ked doma byva trochu mrzuty, ale vonku sa mu paci tak travime skoro cele dni vonku
Claudi aj moj muzik ma dnes narodky :slight_smile: pekny dnik
11. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz neviem dockat kedy mi to pride...zeny ja som asi vadna ale uplne ma to pohltilo..nic ine nerobim len kukam na youtube vsetky videaa :grinning:
11. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aky ste mali vikend maminky :confused: ,my syper boli sme nakupit v madarsku a vcera v bojniciach v zoo bolo super :confused: :wink:
11. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky... my sme dnes hore uz asi od pol siestej, takze pol dna za nami :slight_smile:
11. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbie a pacilo sa detom v bojniciach?
11. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi,vitaj v klube my tak vstavame pravidelne :angry:

barbiek super fotečky.My sme boli v zoo pred tyždnom ,keby som vedela že ideš išla by som o tyžden neskor :fearful:
11. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi skoda noo :confounded:

silwi ano pacilo bolo super aj sofinka bola dobrucka, to bolo fajn az na cestu spat :pensive: ,to mrncala o sto sest
11. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko jasnacka, lozime o zivot :wink:

juj juj maly sa mi stavia o okno.. sibe mu a akurat spadol dozadu, este ze nepadol, ale sadol si a zachytil sa jednou rukou.. preco to dieta nevydrzi aspon chvilku na jednom mieste? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dam ho do inej izby a o pat minut je tu pri mne.. no otras :grinning:

candy tak vsetko naj aj jemu :grinning: kolke narodky dnes oslavuje? juuuj ze styri zubky a dalsie sa tlacia.. bozinku ako to viete? ja mu tam furt nic nevidim.. :grinning: a uz papkate lepsie?
11. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
11. máj 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne mala asbsolutne nelezie to je haluz ale za to chodime za rucky uz po vonku
11. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoj evitka
11. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ani nelozime ani nechodime za ručky. :angry: Ale určite nič nezmeškame ,Filipko ma chce asi ešte ušetrit aby som nemusela za nim stale bežat :wink: Inak ja si asi kupim aj tie traky na chodenie,lebo pridem o križe ked začne chodit.
11. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi vsetko dobre k 9m filipkovi :slight_smile:
11. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi ja mam tesne pred menzesom krize si necitim plus to chodenie no hriuza :unamused:
11. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek super, aj my by sme chceli ísť do ZOO cez prázdniny, to už bude drobec zas väčší :wink:
11. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek,dik ,odkažem Filipkovy :wink: Mna bolia križe aj bez toho chodenia ,tak neviem čo budem potom robit.
11. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: je tam super l ucasko sa velmi tesil zo zvieratiek a sofia ta sa nevedela vynadivat hlavne na opicky
11. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy chodite s detickami von ja doobeda ci aj poobede, ja mam dilemu ci ist aj teraz rano ked ma poobede vraj prsat
11. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi my podobne..ale uz hodinu spi
11. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek ahojcek ...ked je zamracene tak von nejdem lebo moze kazdu chvilku prsat ale vcera aj bolo zamracene aj som poslala muza s nim von ale len po dvore na trojkolku...sak keby zacalo liat tak sa yrchlo skryju :wink:
11. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek my ideme von niekedy aj doobeda okolo desiatej a potom poobede po olovrante...
11. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočice...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme sa len teraz vytrepali z postele ..... :grinning:
11. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

my sme boli v piatok na nakup v rakusku, a cez vikend sme boli u svokrovcov... :slight_smile: Mala bola zlata, ale strasne malo spinkala - teda cez den... dnes sa uz pytala o deviatej, tak dufam ze chce dospat vikend a nezobudi po pol hodine :unamused:

ja chodim von len poobede - na poobednajsi spanok. Mala nechce byt v kociku, ona ho ma jedine na spanie. :frowning2:

my tiez nelozime, nechodime za rucky a dokonca ani nesedime :zipper_mouth: Ale mala sa uz celkom pekne plazi, takze sa dostane za hrackami ked potrebuje :wink:
11. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win komu je lepsie :grinning:

ahoj veji ako sa mate
11. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok