• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ja sa neda ja by som ho najradsej vymenila ale co uz ked on ja taky trpitel a nedokaze zobrat
dieta ist ho dat spat ale vzdycha tu je to na nervy ale nenavyberam si...
15. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani teraz som sa tak zasmiala a moj muz tiez som mu prelozila som si pisala o svojom muzovi, ako keby som ho videla, on sa s nou pohra aj jej da jest ked mu prikazem, ale spat a prebalit ani nahodou, ked bola mensia zaspala pri nom ale teraz nie. a tie vzdychy poznam :grinning: hned si mi zlepsila naladu :slight_smile:
15. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ale moj muz fakt ale naozaj nedokaze nakrmit vlastneho syna...vsak vcera som bola
na rodicovskom a pridem povyse dvoch hodinach a pytam sa dal si mu jest??? a on ze dal ale
vypil len 40ml vsak ma skoro porazilo a ja som otvorila dezert cokoladovy od nestle a on sa vrhol
a cely zjedol na jeden sup ale celkovo ked som dosla tak hned sa na mna vrhol ani som sa nestacila
prezliect....
15. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony nasi manzelia by si spolu rozumeli na 100% su asi podobne typy.....
15. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz prisiel vsak som ho donutila aby isiel uspat maleho a on je uplne urazeny vsak to je pod
jeho uroven...fuuuu....nevadi ved ja som tiez clovek a ponizovat sa???
15. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janac a tvoj muž vie po nemecky?? ked by si rozumeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: možno ani nie :grinning:
15. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pán tvorsta fakt ma niekedy vie dožrať, lebo okolo domu už nemá čas ani šrknuť a všetko je namne :pensive:
15. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeeee :slight_smile:
15. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to asi nerozumie ale po anglicky asi ano
15. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak baby :grinning: mne nevadi okolo domu ale v dome???tak to je na porazenie
cau jurocko :slight_smile:
15. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dovecerala a tlacim cipsy :grinning:
15. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jurocko
15. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko aj ja tlacim cipsy ale je to vtakom zeleno-zltom obale a su to futbalisti mnaaaam
15. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janac tak v dome to už neriešim (račej) on moc nemá vstah k malym detom ani k svojmu nemá na neho nervové bunky :confused: a ráno skoro odíde potom príde k obedu a potom až okolo 21.00 príde tak čo má hovoriť ? nemať net už som v cvokárni :angry:
15. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee......co sa pozvysovalo tak tlacim do seba :grinning: to je hrozne.....maly sa mi stresne budi od osmej som ho uz 2 krat budila :unamused:
15. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jurocko, ja so m do sebe v trepala marcipanovu tycinku a nejake kakaov keksy je mi sladko az na grc :grinning:
15. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tk kazdy do seba bieco tlaci,nie som sama :grinning:
15. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nieco pisem ako madar
15. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci moj muz je sikovny pracovity ale ked ma byt s malym tak fakt si nedovolim mu nechat maleho
dlhsie ako tri hodiny...maly ani nechce od neho jedlo je zvyknuty ze ho krmim ja...no vies ja som
bola sama s detmi presne rok...muz odisiel rano o 6 a prisiel o21hod....bolo to na nervy....
zivot akoby slobodnej mamicky,ale teraz vypadnem aspon na dve tri hod.von
15. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,ja neviem, naco tych muzov mame, prave mi bolo vyhodene na oci, ze rano ked uz ma on plan v hlave co ma robit, mu supnem malu do ruk a poto m na vsetko zabudne a bla bla bla, trosku sme sa chytli ale nevadi, ten v noci je hore, cez den spi, ked ho doobedu zobudim, ze daco treba tak ma ide prerazit ale ma aj dobre dni, ked povie, nech mala k nemu hocikedy do izby pride a pod. no sam nevie co rozprava raz tak a raz onak, ale nic si z toho nerobim.
15. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, presne som mu teraz povedala, ze naco potom spolu zijeme ked nema na nic cas, ale ze on je najradsej s malou, ale ma vela inych starosti. ale ja ked som este tehotna nebola, skoror vsetko bolo na mojej hlave den aj noc som robila a teraz ked musi aj moje ulohy prebrat je mu to vela, uz sme na to 1000 krat sekli. a potom povie, ze preto mu dam malu lebo uz me je jej vela, ze potrebujem nachvilu pauzu, tak som mu vynadala predchvilou do blbcov, mala sa k nemu stale taha a je normalne ze ked ho vidi, ze uz vstal tak sa tesi a taha k nemu ruky no co mam robit. Som mu povedala, a stale sa mu vyhrazam, ze ked sa mu nepaci mozem ist aj na slovensko a nech tu robi co chce. :slight_smile: tak sa boji ze az.
15. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na mojho draheho nemozem povedat nic...je velmi starostlivy a pracovity az sa na neho hnevam,aby neprehanal...pomoze mi aj s domacimi pracami ale varit nevie :wink: :slight_smile: ale nevadi
uz rok nam tatik robi v praci tak ze kazdy den dochadza tak do piatej je doma a v piatok do tretej ale prezili sme svoje ked chodil na vikend a v nedelu alebo v pondellok rano odchadzala a nehovorim o misiach to bolo silne kafe ale nasa laska sa stale viacej otuzila a zvladli sme to museli....najhorsie ked prisiel na dovolenku a potom odchadzal to bolo placu :frowning2: :sweat_smile: :rolling_eyes:

lucia to si napisala dost smutne to ako ze nema nanho trpezlivost tvoj drahy?to je skoro,ci nie?a čo bude hovorit ked bude mat 3 rocky....a fanty a .....nezavidim ti moja
15. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz je tiez zlaty len ma vie tak niekedu vytocit ze az, ale lubim ho somara :grinning:
ale co budeme tu o muzoch rozpravat, kazdí ma svoje dobre a aj zle stranky a my sme tiez vselijake :slight_smile:
takze ja idem do spchy a spinkat k mojej bambulke.
15. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny ja sa lucim, prajem vam dobru nocku
15. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne kazdy clovek ma nijake chyby a treba si ich respektovat a budovat aby sa aspon trochu zmenili :wink:

aj ja idem k anjielikovi a ku drahemu spinkat..tak dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :dizzy_face:
15. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krása maly sa zobudil a brachce a chrčí zajtra sa ide k doktorke :pensive: tak som hokojila nech mu premaže hrdielko ale znie to ako priedušky :frowning2:
15. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer prajeme

tak ja mam nejaky fajny zapal na oku, zajtra idem k ocnej a dnes som zakopla a mam napuchnuty malicek na nohe...tak som jak taky kripel...
boli sme u kamaratky dnes mala sa pojasila s o mesiac mladsim frajerom timurkom, poobede ani nespala a vecer sa okupala a odpadla v postielke jak mech krumpli... :grinning:
a ja maaaaaam novy telefoooon huray huray :grinning:
15. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa chcela spytat, mate uz niekto deticky vo vlastnych detskych izbach??..ak nie tak kedy sa chystate ich nechat spinkat samych v izbickach...
ci to az ked prespi celu noc, co?
15. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj johnie buksy už má Petku vo vlastnéj izbe aj pekne spinká mne sa ešte nechce behať podome :sweat_smile:
jurocko moj muž má trpezlivosť práve na také odrastené 3-7 deti aj neter a krstny syn sú stále prinom v dielni už liezli aj mne na nervi a on im dal šiť a tak tešil sa, že sú tam al,e také upišťané male ako máme teraz doma tak pritom vela nebude :sweat_smile: a dobrú
15. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok