• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
kedze tu nikoho nikde, idem sa ja pripravovat do hajan. majte sa dievcence a dobru nocku
22. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú baby aj ja idem spať zajtra kontrola u doktorky :confused:
22. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zas prva? uz tu nikto nechodi?
23. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano prvaa?? :fearful:
23. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo tak druha som..nevadi vitaj :wink: jasne ze chodi...jaaaaa a rony a lucia a obcas kazda z nas :grinning:
23. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic ja idem pracovat..mam na susiaku pradlo takze to idem zlikvidovat aby mal maly viac miesta na hranie
23. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caume,
ja mam dietatko s dedulom, hadam za nepozabijaju, ja musim makat lebo nestiham robotku,
varit budem asi pizza rozky od claudi, zdaju sa chutne a soso.poliefku, aj ta sa tu dost spominala ale taku mliecnu ako na vianoce :wink:
a vecer ideme na diskosku s muzom jako za slobodna :grinning:
23. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... este mam kus kavicky tak som prisla nakuknut :wink:

soso polievocka malej inak hrooooozne chutila (ale jej chutia vsetky polievocky), prdkala z toho trosku viac, a aj to co vykakala o dost viac smrdelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ona spraskala tej polievky plne 2 mysky.

My mame dnes navarene od vcera - polievku - zajaci vyvar so zeleninkou a cestovinkou, malej som nechala aj kus zajacieho maska, spravim jej k tomu kasicku.
A na veceru budem robit take plnene zapekane zemiaciky so slaninkou - nie je to recept z netu tak nemozem hodit link :unamused:
Vecer pridu moji rodicia, su na morave na pohrebe, tak po nich moj muz skoci - prespia u nas a zajtra pojdeme pekne vsetci do Brezna. Som zvedava ako sa 4 dospeli + Katka + kocik + batozina na cely tyzden spraceme do nasho maleho auta :fearful: :grinning:
V nedelu by som uz mala byt v Ke, ostanem tam cely tyzden, tak sa snad stretnem aj s nasou Buksy :wink:

Uz mi nakyslo cesto tak idem pracovat .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie na diskosku? :dizzy_face: :dizzy_face: to je supeeer :wink:
23. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. jej natas tesime sa na vas... dufam ze sa nam podari stretnut.. :wink:
23. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,prisla som vas kuknut,lebo maly spinka a ja mam chvilu cas a tu je dnes
slaba ucast...
ja som tiez robila sosovicovu polevku,ale pouzila som cervenu sosovicu,prihodila som
mrkev porik a zemiacik...malemu chutilo...druhe mame pecene stehna s ryzou a broskynovy
kompotik,to ma maly tiez rad...
baby chcem sa opytat...davali ste deturencom aj pecienku?ja mam v mrazaku z domaceho
kralika,ale nejako nemam odvahu mu to dat...
dnes mi dovezu 15kg moriaka tak sa idem trosku pozabavat,som zvedava,ci sa mi zmesti
do mrazaka...
23. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, nas jedalnicek je zatial velmi obmedzeny, papa ovocie, sem tam mrkvu z polievky, par rezancov a jogurty a pribinacky, a semtam rozok, ale normalne jedlo velmi nechce... este tak cestovinu s jablckom rozvarenym..
a pecienku sme nedavali..
vcera som robila kremovu brokolicovu polievocku s krutonmi navrchu, tak to jej celkom chutilo, zjedla par lyziciek... to musim hovorit o uspechu..
dnes cestoviny s jablkom rozvarenym bude papat az sa zobudi, teda dufam, ze bude papat..
a stale dokola samozrejme mlicko a mlicko a mlicko z ciciku...
23. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nam sa stala strasna vec, Branko v utorok vecer spadol z gauca na podlahu, hlavu si udrel o nohu konferencńeho stolika, velmi plakal ale nemal ani ranu ani nic, pekne vypil flasu mileka, zaspal, rano vstaneme, spapali sme jogurt a chcel stvornozky ist ku mne a spadol, usli mu rucicky do predu, to sa stalo 3x, postavila som ho a spadol aj zo stoja len ho tahalo do strany, tak sme utekali k nasej DR. poslala nas na chirurgiu a neurologiu, na chiru rontgen lebky cisty ale z neurologiie nam hned vypisali urgentny prijem do nemocnice a CT mozgu, to vsak do 3 rokov v ZV nerobia tak nas previezli zachrankou do BB
ked som pocula ze CT sa robi v celkovej narkoze tak som plakala ze az
keby ste ho videli, dali ho do starej liberty kocika v tom prevazaju deticky vsade mal hadicky, pristroj na pulz na hlave ciapocku a tak ho prevazali na CT z oddelenia batoliat
CT nastastie ciste obavali sa krvacania, len slaby otras mozgu, boli sme tam aj v noci, cely den som bola pri nom spala som inde ale ked plakal hned mi volalai na mobil a za 3 min som bola pri nom, boze vsade infuzie, hadicky, mrezova postel, strasny zazitok
23. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robila nam aj krvny obraz tak mame veli malo zeleza 3 mesiace musime brat a papat cervene meso a listovu zeleninu
23. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze annie, to je hrozne :( si to ani neviem predstavit,zeby sa to stalo oliverovi. drzte sa, nech na ten zazitok z nemocnice obaja coskoro zabudnete :(
23. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie, je mi to velmi luto, ale uz ste v poriadku, ze? hlavne ze sa nic horsie nestalo..
23. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie. tak to nam je strasne luto, viem ake je nemocnice prostredie hnusne, ked sme lezali ako polrocny so zapalom priedusiek....dolezite je, ale ze ste v poriadku a verim, ze uz take nic nebude...
23. okt 2009 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to fakt hrozne, az tam si clovek uvedomi ake ma stastie, ked tam vidi to svoje dieta na hadickach a tak, a sediet pred CT miestnostou a cakat na ten verdikt, myslela som aj na druhe babo ale tak som revala ako asi nikdy
v poriadku, slaby otras mozgu, po narkoze bude par dni mrzuty co sedi a to zelezo doberieme, ale hlavne ze je v poriadku, setri si tu lavu stranu, rucicku nosi ako keby ju mal dolamanu, ked chce vstat tak ma vola, lebo ma modrinku aj na lakti a este tam mal aj infuzie, tak za tu rucicky ho nesmieme ani chytit
23. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko malicke,
23. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa hanka minule tak zhavarovala, trafila s hlavou do nohy stolicky a mala taky sram poriadny, ale poplakala a nic sa nedialo,tak sme to neriesili... a z gauca nam uz tiez spadla asi dvakrat tak dozadu, ked neodhadla, ze uz je koniec, ale nastastie mame velmi hruby koberec...
23. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vasim ditkam sa paci ta reklama na mliecko hami s optivitalom? nasa hanicka sa ma zblaznit od radosti ked ide ta reklama... :slight_smile:
23. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby ste ho boli videli za tou mrezou, normalne vedel kde, v noci som bola 5x za nim ale ani raz nereval ako doma na hony, len tam sedelo v tureckom sede, vzlykalo, a ked ma zbadalo natiahol rucicky, ked som ho vzala tak si hlavicku pritlacil na moj hrudnik a rucickami ma objal len aby som neodisla, srdce to trhalo,
23. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie :confused: chudatko malicke... sa to zle cita...si musela trpiet pri tom vsetkom...ja tento pocit
poznam sama som nieco take prezila,ale nebojkaj,vsetko bude v poriadku,drzim palce,to najhorsie
je za vami
23. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam
ani sa od neho nehybeme, este aj v noci ho kontrolujem :unamused:
23. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. Anka to je hrozne co sa stalo ale hlavne ze je v poriadku .. chuda malinke,dufam ze na to vsetko skoro zabudne a bude zdravucky ako rybicka .. posielam mu bostek

ja som teraz dva dni v robote .. straaasne mi Matko chyba,uz aby bol vecer a idem domov .. len dnes budem musiet ist asi vlakom lebo v BA je ten samit tak dialnica je uzavreta tak kym by pre mna muz prisiel a kym by sme sa vobec dostali domov tak to by trvalo vecnot .. takze budem musiet ist vlakom .. len keby som nemusela so sebou teperit comp :unamused: ale tesim sa na vikend, ideme pozriet kamosku co prisla z Londyna,sme sa dlho nevideli tak sa tesim na stretnutie po dlhom case a tiez ma maleho 3 rocneho syna tak sa nasi chlapci aspon trosku zoznamia :dizzy_face:
23. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie, mne je do placu, ked to citam..
23. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. ja som dala len teraz malu na druhy spanok, doobedu dospavala noc a vecer budeme mat navstevu tak chcem aby vydrzala dlho hore....

annie .. citam so slzami v ociach, hlavne ze vysetrenia dopadli v poriadku.... drzim palce nech na to co najskor zabudnete...
23. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my sme dnes u doktora boli, zmenili sme sirup na kasel a ma kompletne cervene hrdlo.
Spala dnes len raz a to dnu v kociari daco vyse hodiny ale bola totalne spotena, cele vlasky mokre, ked sa zobudila hned som jej body prezliekala. Az teraz pred pol hodku som dovarila sosovicovy privarok, nam aj s octom, Sare nie, my sme jedli a ona ked to videla, tak som jej dala z jej sosovice ochutnat, no mali ste to vidiet ako praskala.
idem vas pocitat :slight_smile: nie som v obraze :grinning:
23. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooooooooooooze annie, malinkeho bozkavame, aj Sarka ako jeho frajerka...
Moje zlatino, chvala Bohu ze je vsetko v poriadku, len sa pekne zotavujte. nemozem pisat, sara mi tu trepe po laptope. O na je uz cisty zavislak, ked vidi pocitat dobre sa nezblazni.
23. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte anni uffff tak to muselo byť fakt strašné , ste si užili :pensive: -prajeme skoré uzdravenie ,bože aj moj stále kdesi lezie a padá :pensive:
23. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok