• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
baby neviete niektora ci rakusky nutrilon /tam sa to vola aptamil/ je to iste ako slovensky? myslim ze zlozenie je skoro to iste, aj obal je taky len je to lacnejsie ako u nas :unamused:
11. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky davate detickam aj pancusky pod gate von
11. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

barbiek ja nedávam, ked je tak teplo ako bolo včera..

Jakubkovi - blahoželáme k 8ke :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby, robí už aj riedke polievky drobcom? Čo tam všetko dáte?
11. máj 2009 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robíte :angry:
11. máj 2009 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek moj mal vcera len pancusky :wink: a body s dlhym rukavom a bol mokry ako mys :unamused: inak neviem ci mu mam davat len teplacky a ponozky, ked je tak teplo, tak mam chut mu dat len opalovacky :sweat_smile:
11. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek, ja davam pancusky iba ked davam velmi tenke nohavice, inak uz nedavam, ale vzdy mam so sebou deku keby nieco :slight_smile:
11. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pancusky nedavam
11. máj 2009 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka dakujeme :slight_smile:
ja som riedku polievku este nerobila, ale uz sa na to chystam
11. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som jej robila zeleninovú s mäskom
11. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky no my sme mali divnú noc, lebo Lucka si v noci nevedela nájsť vhodnú polohu tak sa vyše dvoch hodín len vrtela a ja s ňou samozrejme. Som si ju aj preložila do postele lebo Marek bol v nočnej takže miesta mala pri mne veru dosť. A keď konečne zaspala tak boli skoro už dve hodiny a od pol 5 už buntošila, som myslela že ma porazí...A už nezaspala potom, iba teraz zaspala od rána vydržala byť v pohode hore až doteraz...
A inak včera som jej 1x obliekla kraťasy, zlatučká bola veľmi. Dneska to mám tiež v pláne lebo je vonku už teraz dosť teplo a naša Lucka teplo vôbec nemusí.
11. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja vas stale citam ale malo kedy sa dostanem aj k pisaniu... ale chcela by som vas opytat, tie ktore pisete ze vase deticky sedkaju.. to znamena ze sa uz same posadia alebo ked ich vy posadite tak sedia?
11. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pančušky už dávno nedávame, len keď má sukničku oblečenú tak jej dám silonky. A pod tenké nohavice jej tiež nič nedávam
11. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este pancusky davame... neviem ja mam pocit ze u nas je vzdy silny vietor tak kvoli tomu este davame
11. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj a body len s krátkym rukávom nosíme :slight_smile:
Buksy naša sedí keď ju ja posadím, sama sa ešte nevie posadiť hoci včera vo vani to skúšala ale tam som jej to nechcela dovoliť
11. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano aj nasa sedi ked ju my posadime alebo sa sama posadi ked sedi v kociariku a sa pritiahne za okraje
11. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buksy naša sa v kočíku tiež posadí sama, my jej dávame operadlo do polosedu a ona sa z neho vyzdvihne úplne do sedu a potom jej aj operadlo úplne vytiahneme hore
11. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez aj náš sa posadí sám z takej mierne šikmej polohy, napr. keď je na vankúši
alebo tiež v koči z poloľahu...
11. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: terez sa tu smejem, že malej dávaš silonky :grinning: :grinning: to musí byť podarené :grinning: :grinning:
taký drobček,a že silonky... :grinning:
11. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru Dada my sme ich dostali, mňa by to inak vôbec nenapadlo že aj také malé dievčatá môžu mať silonky :grinning: Ale fakt sú to silonky, sú biele a sú po nich aj také vzorky :grinning: Lucka by mi určite nevydržala v riadnych pančuskách
11. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ja davam malemu bud iba pancusky alebo iba gate s ponozkami..moj sa strasne poti..no ale este sa bojim dat kratky rukav, nosi tenka bodynko..teraz ma trosku nadchu, tak sa lieckame, uz som z toho na nervy a asi aj maly..
11. máj 2009 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka presne tak to aj my robime ze ked sa sama pritiahne a posadi tak jej dame to operadlo az hore...
11. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona od kedy zistila ze vie sediet tak stale chce len sediet
11. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buksy aj Lucka chcela len sedieť ale teraz keď sa vie zdvihnúť na nôžky s pomocou tak len na nohách by chcela byť. ona je podarená lebo sa nevie zdvihnúť tak že sa chytí v posieľke napríklad, ale ona sa dvíha tak že keď mi sedí na kolenách tak sa sama postaví. A včera sme sa s ňou toľko nachodili, ale ja ju nedržím pod pazuchami ale za ručičky a tak chodíme
11. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz nam volala lekarka ze mala ma v nosteku stafylokoka... mala sopliky tak jej brali vyter... mate niekto s tym skusenosti?... neviem ako velmi je to vazne... sopliky jej uz v podstate presli lebo sme brali pamykon, fenistil, a sinupret.. a mame ist na kontrolny vyter....
11. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a teraz som to krásne od jurocka schytala.....

odteraz poprosím oslovovať zásadne super woman.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach bože
11. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked robite statistiku, tak Misko lozi, stvavia sa pri vsetkom, krocikuje ked ho pridrzim za rucky, zo stvornozkovania sa posadi ale ziadne ma-ma, ba-ba ani nic podobne... a ani zubok este nemame
11. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka tak to ste dobre.... super ked tak chodite .... ta nasa chce tiez chodit ale sama od seba sa nezdviha len v tom pripade ze ju chytime pod pazusky tak to hned zacne prepletat nozickami este aj vo vzduchu.. je podarena ale toto vsetko nam uz robi davno.. stale s tymi nozickami prepleta... lozit sa jej nechce len sa vselijako otaca dokolecka ked je na brusku
11. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jááááj....my nesedíme,lozíme tak smiešne...a na nohách sa neudrží....ale dr povedala,že je to ok
11. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwietta no super na chalana uplne perfektne.. sikovny misko.. :slight_smile:
11. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win ved to nevadi ... kazde babo je predsa ine...

teraz sme zacali hovorit take nieco ako ga-ga, da-da alebo nieco tomu podobne proste si to melie dookola
11. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok