Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
24. okt 2009

je rony super že sa to vysvetlilo už možem isť spokojne spať teším sa 😉 az z toho zúbku 😀

luciankasebastianko
24. okt 2009

a nech zírajú 😝 janka

janac1974
24. okt 2009

tak idem na to 😀 mnaaaam

rony253
24. okt 2009

Diky baby za spolusucitenie. Vazne ja mam tu len vas v tomto pocitaci.
idem aj ja daco zjest, lebo tu niekto robi chute... alebo radsej nie, lebo mi brucho narastie.
A inak obed co som varila poobede, som jedla o osmej vecer sama v tme a revala som. Tak mi chutilo ze az.
ale uz to nebudem rozoberat, uz je to prec a hadama, zaj tra ked sa moj muz zobudi, bude mat dobru naladu, uz to vidim, teraz bude chvilu ako med a po nejakom case ako jed. Ale co uz s nim mam robit.
Zeny idem to tu vypnut, lebo som unavena, ako kon. papa a dakujem Vam.

luciankasebastianko
24. okt 2009

dobrúúúúúú chuť a dobrúúúúúúúúúú noc 😝 😵

luciankasebastianko
24. okt 2009

janka potom napíš či chutilo 😀

perlab
24. okt 2009

ahojte babule, tak som vás zasa v túto neskorú hodinu prečítala 😉

rony, ja som ti už izbu chystala a ty zostávaš? no toto!! veď keby sa dovalíš k vašim, tak ťa mama s babkou vypočúvajúúúúúúúúúú 😀 no lepšie by ti bolo u dákej kamošky a je nás tu dosť 😀 😀
ale vážne, som rada, že ste si to vyjasnili a ešteže to švagor usmernil správnym smerom 😵
inak, vážne, ja ťa toľkokrát obdivujem, čo ty dokážeš navariť, aspoň podľa toho, čo píšeš sa mi zdá, že varíš dosť pestro a aj napriek tomu sa nás stále vypytuješ, že čo máš variť 🙂 to ja by som lokše istotne nerobila 😅
neboj, zajtra mu zachutí
a sarinke všetko naj k 13-ke
🙂 🙂

tak pá babule a dobrú

janac1974
24. okt 2009

luci 😝 slanina s cibulou vzdy chuti to je moje oblubene jedlo
zjedla som len trosku,lebo prisla dcera a mi to uchmatla,tak ma zachranila,lebo by som mala zle sny 🙄
ona je chuda tak si to moze dovolit...
ja sa tiez pomalicky lucim idem sa pritulit k tomu mojmu malemu zlaticku 😔no musim este umyt
zuby 😝 paaaaa a sladke snicky prajem 😵

perlab
24. okt 2009

a ešte, kamilka ... tak s tým pýtaním sa na nočník má martinko ašte časuuuuuuuuuuuu ..... nepreháňaj to!!!!!!! 😀 😀
veď už pekne sám papá vydličkou, tak ho nechaj sa aspoň pocikať 😀

ka3n
25. okt 2009

Dobre ranko...prvá?

tak v domienke, ze som dala vcera spat maleho neskor a preorientujem ho na novy cas sa mi dnes just zobil nieco po piatej 🙂) otras..

teraz isli chlapi do kostola, ja som si vlasky umyla a na obed ideme k mame..peknu slnecnu nedelu vsetkym.

terezicka
25. okt 2009

Ahojte, no idem sa pochváliť - prvá skúška v zimnom semestri je za mnou, som to zmákla na 1 😀 Ešte ma čakajú dve také ľahšie ale 3 také dosť ťažké tak z tých mám strach už asi teraz.
Dnes sme s Luckou samé, Marek je v robote, a nemusím ani variť lebo svokra nás zavolala na obed. Lucka ráno vstávala o 6, som zvedavá ako to bude so spánkom cez deň 😅
Teraz tu robí poriadky so svojimi topánkami, strašnú slabosť má na všetky topánky a papuče 😝

terezicka
25. okt 2009

Annie čítala som čo sa stalo Brankovi a aký stres ste si museli s mužom prežiť ale asi hlavne ty keď si ho videla...Veľmi ma to mrzí, nech sa Branko čím skôr dá do poriadku mu prajem a nech sa vám už nikdy nič také nestane...

rony253
25. okt 2009

dobre ranko prajeme, noc sme zvladli v pohode trosku pokaslali ale aj daco pospali, rano ste mali pocut ten kasel.
Kami mi kakame rano do zachodu, na nocnik nechce ist, teda nechce na nom sediet, ale na pytanie sa cikat je este skoro si myslim tak ako perlab hovori. Maju este cas. 🙂
Mne Sara poroznasala vsade caje z krabicky.
dnes budem varit ked Sara zaspi, urobim zemiakove placky s cesnakom a kurcie mäsko na paprike a paradajke ako leco, niekto tu daco take varil krotýsi den asi janka. Ja to potom supnem to tej zemiakovej placky. Alebo urobim k mäsku pohanku uvidime, ci bude na placky cas. Polievocku uvarim zeleninkovu s cestovinou.

rony253
25. okt 2009

tak ja som moj prispevok napisala o osmej a az teraz ho odoslala 😀
mala prave zaspala tak hor sa do varenia, ja svokru nemam a mama je dost daleko na to, aby sme si skocili na obed, aj ked kazdu nedelu sme pozvany na slov. 😀
no nic idem radsej, lebo Sarin spanok je nevyspytatelny mozno bude spat hodinu a mozno pol hodinu. takze sa majte papa

mishusha
25. okt 2009

ahojte 🙂
jaaj baby chute mi robite, som este ani neranajkovala... 😝 v robote trcim a nechce sa mi tu vobec ale vobec byt...
noc bola paraaaaada...Lula bola hore od 3-5hod. a o pol osmej uz buntosila...som sa vobec nevyspala..hadam dnes v robote pospim daco 😎
rony, super, ze ste si to vysvetlili... 🙂 ja toho mojho od vcera neriesim...ma nasr..... (prepacte), ale v piatok bol vsak von, ako som spominala, a prisiel az v sobotu na obed. 😠 😠 😠 a ani sms neposlal, az rano o 9
tak som napalena ako madarska paprika a som zvedava, co bude robit... ci mi donesie dnes obed do roboty 🙄 alebo budem hladna...

jurocko, moj na misii este nebol... ale teraz by som ho tam asi najradsej poslala 😒 ked je takyto tapo. Ale zase ma to rychlo prejde...
je len slobodnik, takze ziadna sarza ako tvoj, a sluzi v LM...
Inak Afganistan, nie je ziadna sranda... drzim palce, aby ste to bez neho ten polrok zvladli... ale myslim, ze on to tam bude mat tazsie bez vas...vy to nejako zvladnete, ale on tam bude uplne sam,bez vas...

vejinka
25. okt 2009

ahojte baby..ked uz rozoberate co a ako v domacnosti..tak ja som si dnes fajne porevala...zacalo sa to nejako takto: rano vstavame ideme do kuchyne a tam svokra umyvala ryby na obed..a vraj nemoze lebo su zmrazene..a len lamentovala prekladala spinavy riad..a pritom jej prave dopralo a tak jej hovorim sak chodte si povesat nebabryte sa tu s tym ked je to este zmrazene...ja umyjem riady..a ona ze preco sa na nej ventilujem ona mi nic neurobila..a ze ja som taka a hentaka malemu nemoze nic povedat nemoze nic urobit po svojom a ze som taka a taka...no skoro ma rozhodilo od jedu..a pritom som do nej nekricala..len som zyvsila hlas lebo bolo zapnute radio dost nahlas...a ona ze kazdy vecer pre mna palce a ze toto si teda nezasluzila...tak som s placom dokoncila riady maleho som zobrala svokrovi este som mu povedala ze tak mama koli mne kazdy den place? preco?? a on ze som dost agresivna a ze na nu obcas kricim a aj jeho to zaraza...to bola posledna kvapka a isla som hore zavrela za sebou dvere a plakala a plakala...prisiel za mnou muz ze co mi je a ja ze xcem odist mam tu vsetkeho plne zuby..nexcem tu byvat a tak dokola...maly plakal so mnou a teraz jej mam ist pomoct dole obed robit?? ani ma nehne!!!! radsej cely den nebudem nic jest a maly bude moje mlieko..dnes to vydrzi kym sa nepride ospravedlnit ani nepodjem dole...co taka moja mama??? ona vidi maleho raz za dva mesiace a aj segra aj cela moja rodina..oni tu maju maleho nonstop a este sa jej nepaci..ako sa chovam ..ja som jeho matka ..ja rozhodnem co bdue jest ako ho obleciem kedy pojdeme von...a to ju zere!! lebo jej nikto nikdy neprotirecil ale ja som taka a onaka..a ma ma dost ..!! takze so svokrou dnes neprehovorim!!

vejinka
25. okt 2009

a vsetko sa to zacalo tym ze ked muz ochorel tak ona ze palinko dam ti dalsiu plachticku navarim ti cajicek prezleciem ti perinky keby si sa spotil....tak som jej to toho skocila ze ma muz 5 rokov ze som jeho zena a ja sa o neho postaram...a proste ona to zobrala ako ze som votrelec a chcem palka len pre seba..a proste cely tyzden sa to nabalovalo....az dnes to puklo!

vejinka
25. okt 2009

a sory ze to sem pisem ...ale musim to zo seba dostat von..a budem rada aj za vase nazory ci som ozaj taka mrcha...a necitliva 😔

claudinka
25. okt 2009

vejus nie si.. ale ked je taka povaha, uz ju nezmenis, vzdy sa bude citit ukrivdena 😒 si predstav seba o par rokov 😀

mishusha
25. okt 2009

veji, svokry su vzdy take... ze synacik je nadosmrti len ich a nikoho ineho... 😒 a podla toho sa aj spravaju... a ty sa necit vinna, ze povies svoj nazor... len do nich... nech si nemyslia, ze si nejake trdlo a nedokazes za seba bojovat

mishusha
25. okt 2009

ale s mierou... 🙂
ja, co sa tyka svokry, sa nemozem vobec stazovat... ona dokonca, ked sme mali s mm zle obdobie a vyzeralo to na total rozchod, tak podrzala stranku mne... a to musim povedat ze bola objektivna... a mam ich oboch velmi rada... vzdy ma podrzali ako moji rodicia 🙂

vejinka
25. okt 2009

mish ale ja teraz cakam ze mi zakazu pocitac..ze mi vyhodia vsetko na oci ze nevarim a upratujem len raz do tyzdna ze som bordelarka..ale sakra nech skusia oni robit ked maly spi...to si ho zobudim aked je hore neda sa upratovat..ved to poznate kazda 😔

terezicka
25. okt 2009

Veji vôbec nie si divná, ja som taká istá. A to bývanie so svokrovcami nerozmýšľate nad niečím iným? Lebo takto to nie je výhra, to nie je riešenie. My tiež už rok zháňame ale sme zatiaľ nič nezohnali, ale máme jasno v tom že tu bývať nechcem zostať ani za svet.
A svokre skús vysvetliť že ona si už svoje deti odchovala a starká mama nemá vychovávať vnúčatá, ona na to nie je určená. SKúste si stanoviť nejaké hranice za ktoré neprejde ani jedna z vás...
Mne sa sem tam ešte zastarie aj svokra aj mamina, ale myslím že už vedia že aj tak si spravím po svojom a neposlúchnem ich. Teda moju maminu skôr ako svokru 😀

terezicka
25. okt 2009

Pridala som nové fotky, ak máte chuť na kuknite 🙂

terezicka
25. okt 2009

Veji oni ti nemajú čo zakazovať. AK si za internet platíte sami čo myslím že hej tak sa nemajú do toho čo starať. Keď ste sa k nim sťahovali tak ste si dohodli nejaké pravidlá keďže máte spoločnú kuchyňu? Lebo ak hej a ak svokra súhlasila s tým že variť bude ona tak nech je teraz ticho a nech sa teraz už nestará, ak jej niečo vadilo tak sa mala ozvať už dávno

vejinka
25. okt 2009

ja sa teraz zatnem a nepovolim...ja si po hlave skakat nedam..nech ide dole muz a vysvetlim im ze ja niesom neomylna a mam svoje chyby...rozkazovacnost som bohuzial zdedila po mojom otcovi- vojakovi. s tym nic neurobim neda sa to ..skusala som ale ci je to svokra alebo muz alebo moja mama proste sa snazim pomoct ako viem a pritom obcas zvysim hlas...ale v dobrom lebo vidim ze sa niekde zamotkali a nevedia co skor..tak sa ich snazim usmernit...uz mi to vycital aj brat ze som velmi rozkazovacna..a este viac ako predtym kym som bola slobodna.. 😔 lenze s tym sa neda nic robit...muz to uz pochopil...aj moja mama ale svokra len place a place ze som taka a taka...kurnik skoda ze som prva nevesta..verim tomu ze som este dobra nevesta ...dnesne zeny su ine potvory...nic v zlom..kocky..nemyslim vas...ale vseobecne 😅

terezicka
25. okt 2009

Veji ja si tiež myslím dobrá nevesta 🙂 Ale vážne si to myslím, ale už teraz rozmýšam čo ja ako svokra robiť nechcem

vejinka
25. okt 2009

no ste zlate kocky...preco sa aj tak citim na figu? 🙄

vejinka
25. okt 2009

maly je hroe..prcham

evitkamalicka
25. okt 2009

ahoj kocky

terezi ako pokracujete so snazenim? my takto http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533
tak uvidime co z toho bude