• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
autor
no tak k pažravcom sa pridávame aj my....pfuj.... hehe...a spíme celúúúúú noc...ale to my už dávno
28. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win no.. to tam nepisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte veji ty sa teda nakojis :astonished: to chces do kedy takto vydrzat? nemyslim to v zlom, ale ja by som uz bola na psychiatii, leo kojenie ma strasne zvazovalo a citila som sa ako vo vazeni, preto uz aspon cez den nekojim a citim sa slobodnejsia a nemam problem maleho dat niekomu postrazit a ja si v klude mozem ist vybavoat co potrebujem :wink:

babuci, neviem kolko nas vyjdu omietky vsetko robimu svojpomocne takze v podstate len material, moj manzel to vie robit.. vlastne nas tym zivy, tak na tomto si da extremne zalezat, robieval aj vselijake hotely a vily po Prahe tak ma inspiraciu a vselico obkukal, tak toto nechavam ciste na nom, ma lepsiu predstavivost
a inak elektriku mame len na prizemi, len kym nemrzne, tak zacal, rychlo robit garaz, lebo garaz bude sluzit ako terasa z obyvacky, tak nech to cez zimu dozrie :slight_smile: ale do jarty chceme vsetko porobit, co sa tyka vody, kurenia a dokonat elektriku...no ved sa uvidi, ale tesim sa, ze to uz vyzera tak realne...teraz mam dilemu aku kuchynu vlastne chcem :confused:
mate pravdu kocky...obmedzim to..ale postupne.. :wink: a dakujem za ten recept..tiez som si vsimla ze to nieje nic extra a formy macov nemam..takze to budu take placky alebo bochnicky
28. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla ja mam presnu predstavu o mojej kuchyni... len to kedy bude tak to neviem...
ja chcem umyvadlo v rohu to je na 100% :slight_smile:
28. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie umyvadlo v rohu je dost neprakticke..teda ja nemam ale ked som bola u strynej tak som si nevedela zvyknut maly priestor..nuz ale ked sa ti paci :wink:
28. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej evit??? dobre vedieť....nikdy som na ne ešte nenarazila....ale dík..... :wink:
28. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon ja som to volakedy davno dokonca videla aj v tescu a vtedy som to hlupa nekupila, odvtedy to uz v tescu nemali
28. okt 2009 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to ako klasicky plech na muffiny len su to medvediky
28. okt 2009 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat drez pod oknom a v rohu bude varna doska, len neviem dizajn tej linky :unamused: , len viem , ze chcem taku modernu, len neviem farbu a ci lesklu a tak, je to dilema, po nete pozeram vselico, ale ked je toho tak vela neviem sa rozhodnut :confused:

inak zajtra ideme do Prahy , idem poziet kolegyne a nieco potrebujem vybavit v banke a poistovni, taaak sa tesim :dizzy_face: dufam,ze maly zvladne cestu :unamused:
28. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááá...jasné..už viem....a v IKEA to nebudú mať???
asi ano..je to klasicka forma teflonova
win neviem, skus pozriet
28. okt 2009 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemajú,ale toto si musím ísť kúpiť na medovníky.... :slight_smile:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/80158044
28. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist maly je hore
28. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby riešíte kuchynu no určite by som pri maly ch deťoch neriešila lesklú toť moja rada :grinning:
28. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja neriesim este .. ked budu eurase tak pak
28. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas caka tiez prerabanie kuchyne a chodby ale az na jar
28. okt 2009 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat obed, lebo ked sa mala zobudi tak mi bude chciet z mojho taniera vyjedat a pecienku jej nechem dat este
28. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dat obed drobcovi, dnes ho musim skor ulozit spat, kedze poobede chceme ist do mesta
28. okt 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie, uplne rovnake su tie nase decka :slight_smile:) hej v noci pekne spinkame a ked sa budime nie od hladu.
28. okt 2009 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne malá akurát zaspala....idem poriadiť kuchyň...bo je tam ako po bombe.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robim parené buchty a to trafené cestro nechce nakysnúť :angry: :angry: :angry: šuchla som ho do trúby asi na 20-30 :sweat_smile: inak už som ho robila je z hrubej muky aj na druhy deň boli super a xela som aj knedlu s neho spraviť nazajtra a teraz aj minule už sa mi nepodarilo aaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: musím to pohladať či som niečo zle neopísala :unamused:
28. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoJTEEEEEEEEE
rony to mala moja suseda s tym prsnikom a vyrezavali jej to ale neboola pod uplnou narkozou..ale to vytlacavanie po operacii stale ten hnis..katasstrofa drzim palce
povysavala som a idem povesat pradlo a poupratovat lebo dnes ma karinka pre starych rodicou vystupenie tak idem kamerovat a svagrinna pride ku malemu tak zase take super odreagovanie uz sa tesim.....
utekam dat malemu jest
28. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci ja mám dobrý recept na buchty...môžeš ich urobiť aj ako pečené ale ja na pare...

Čínske buchtičky:
1 kg polohrubej múky
3 a pol dcl oleja
3 vajcia
3 PL kryšt.cukru
1 PDP
trocha soli

kvások: 1/2 litra mlieka
1 kocka droždia
1 PL cukru

- vypracovať cesto
- nechať 20 min.vykysnúť
- urobiť buchtičky (plniť od ľubovôle)
- nechať na plechu postáť 10 min
- potrieť olejom
- po upečení tiež potrieť olejom
28. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mne minule nechcelo nakysnut cesto na pizza rozky a mama mi hovori ze mozno bolo kvasnice na figu... je pravda ze boli v mrazaku asi pol roka :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie bolo to podla postupu no uvidíme čo dám chlapom jesť amlému prinajhoršiom otvorím Hippku a staremú dám masteny chleba s cibulou :grinning: :grinning: :grinning:
rony aj možeš kojiť ?
28. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci moj by sa asi viac tesil tomu mastnemu chlebu ako buchtam :grinning:
28. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
28. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok