Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vikykiss
29. okt 2009

Ahojte tak ja len na skok.Maximko je už medzi nami na svet sa trošku poponáhlal ale je zdravučký,krásny a veľký chlap na to,že sa narodil tak skoro 🙂 Váži 2550g a meria 47cm 🙂

johnie
29. okt 2009

ahojte
gratulacie viky.. a v ktorom tyzdni sa narodil?

winona24
autor
29. okt 2009

jeeeeeeeeeej viky....gratulácia veľká...tešíme sa fotečky......veľa mliečka a zdravíčka Vám.... 😉 😉

vejinka
29. okt 2009

viky...waw gratulujemeeee uz sa tesim na fotecky... 😉

evitkamalicka
29. okt 2009

viky gratulujem 😵

perlab
29. okt 2009

ahojte babule,
viky, jeeeeeeeeeeej, gratulujemeeeeeeeeeee, nech ste zdravučkí, všetci 😵
už si vás aj predstavujem všetkýách pokope, bože, no to musí byť kráásna rodinka 😉

ja som sa práve vrátila od krčnej, už dva týždne v kuse chrchlem ,celú noc prekašlem ako nejaký tuberák, dala mi atb, zobrala krv, stery, no poteší ..... len nech sa toho zbavím, lebo v noci sa pravidelne sťahujem do detskej, čo ich nechcem pobudiť, no hrôza

a včera som ešte zabudla napísať, že doktor dal romike imunoglukan, sirup, je to na podporu imunity

vejinka
29. okt 2009

a este nespi a vrieska 😠

winona24
autor
29. okt 2009

my sme zaspali o hodinu skôr...som zvedavá či bude spať ešte poobede...lebo neviem ako vydrží do večera....a vyzerá to tak,že ani von nepôjdeme,keďže tu pršííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😠 😠 😠 😠 😠

ka3n
29. okt 2009

vejinka, super je ten penzion motyl.

BABY nedame nejaky ZIMNE STRETKO NA LIPTOVE?

rony253
29. okt 2009

ahojte, vcera som isla skoro spat.
Mala sa uz vyspinkala a idem ju prebalit lebo sme nestihli zachod 😀
varim maslovu tekvicu, si predstavte bola bez zrniecok a zemiacky, poobede bude mat aj nieco z kuracinky
papa

buksy
29. okt 2009

ahojte
viky gratulujeme a prajeme vela zdravicka a mamicke vela mliecka..
veji tak vidim ze penzion motyl sa paci viacerym...
my tam ideme na silvestra...

ka3n
29. okt 2009

júúj buksy zavidim..a to mate cele rezervnovane alebo?

buksy
29. okt 2009

ka3.. nie cele len dve izby... ideme dve rodiny...
inac to je dost malicke na stretko asi... lebo to ma len nejakych desat izieb...

ka3n
29. okt 2009

tak vám bude super..my este nemame nic neplanove na silvestra, ale asi budeme trcat doma a to sa mi nechce..

vejinka
29. okt 2009

aj mne sa velmi paci a maly konecne zaspal...a mozem ist robit obed

vejinka
29. okt 2009

inak asi je to fakt male... ☹ ale podla toho kolko by nas islo..na zimu..a taaaak no nic ja fakt musim ist robit lebo na obed nebdue nic 😔

ka3n
29. okt 2009

tak nech kazda napise ci by isla alebo nie..

winona24
autor
29. okt 2009

čo to tak riešiť v stretkách? v prvom rade by bolo potrebné sa dohodnúť kedy chceme ísť....či ešte tento rok alebo potom po novom roku....a až tak začať zisťovať kto pôjde a kto nie.... 😉

johnie
29. okt 2009

baby mozem dat paralen cipok aj na bolest od zubkov?... vidim ze je mimo, horucku nema ale boli ju to... stale place 😖 len neviem co jej mam dat, sirup nemam ziadny...

johnie
29. okt 2009

ale mozem zavolat muzovi nech kupi..

estella
29. okt 2009

ahojte..johnie kludne daj cipok to nie je len na teplotu ale aj proti bolesti.... 😉

estella
29. okt 2009

idem dat maleho spat a precitam vas....lebo co tu dorabaju zo Stellou to sa uz neda vydrzat....uz aby bola v skolke..ale som hnusnaaaa... 🤐

johnie
29. okt 2009

estell dakujeeem 😉

estella
29. okt 2009

viky aj ja gratulujem k Maximkovi nech pekne rastie a je dobry a hlavne nech vas choroby obchadzaju.. 🙂 🙂

estella
29. okt 2009

my silvester stravime u mojej maminy ako kazdy rok a aj vianoce uz teraz sa tesim...len dufam ze bude sneh a deti sa vysantia a ja s nimi..sa tesim na sankovanie... 😅 😅 ...minuly rok sneh nebol a tak som cakala kazdy den kedy zacne snezit a to sme tam boli 3tyzdne a nic ani vlocka nespadla.... 😠 😠

janac1974
29. okt 2009

ahojte..prajem krasny dnik...

viky...pripajam sa ku gratulacii...vela zdravicka,chuti do papania a rodicom pevne nervy... 🙂 😉

vejinka
29. okt 2009

baby tak som stihla nielen navarit obed ale aj ten kolac zo vcera ten tvarohovy...keby ste vedeli aky je bombovy...uplne spica taky dobry kolac som veru este asi nejedla..a sakramensky rychly..inak ked som tam sypala tu muku tak som lamentovala ako tam asi vykydnem ten tvaroch ved tvaroch sa uplne lial..zdalo sa mi vela mlieka..ale isla som podla receptu tak som to riskla..naberackou som pomalinky davala tvaroch na tu muku a potom zasypala druhou castou muky..a na vrch poukladala lando(hera) platky..pekne do zlatista upiekla pieklo sa to asi 40 minut pri 200 stupnoch..ale treba odledovat ...no a vysledok stoji za to.. 😝 😝 😝 😝

vejinka
29. okt 2009

a dieta ani na svet nechce spat 😠

claudinka
29. okt 2009

babule, chvilu sa neuvidime.. idem k svokrovcom pre istotu, muz ma virozu a berie atb, a stahujeme, neviem kedy bude net, tak posluchajte a budte zdravi 😉

winona24
autor
29. okt 2009

fakt veji??? idem to kuk.....cez víkend skúsim 😉